Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moderator i admin - koji su uvjeti za postati to?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moderator i admin - koji su uvjeti za postati to?

    Zanima me dal negdje piše jasno i glasno koji su uvjeti za postati moderator i admin ovog foruma? Naime, neki dečki su dugo na forumu i imaju puno postova, i pomažu članovima a nisu dobili gornje titule? Da li zato što imaju 18.g. i nisu zreli? Ili zato što su ponekad svadljivi?
    Jel vrijede ova pravila ili neka druga:

    1- puno korisnih potova
    2- pomaganje i savjeti kvalitetni
    3- staž u BB-u potkrijepljen slikama koje dokazuju uspjeh
    4- godine, koje dokazuju zrelost uma i emocija
    5- dokaz znanja o BB-u kroz postove
    6- trud, pomaganje i zalaganje na forumu
    7- dobroćudnost, pozitivnost i izbegavanje svadljivosti i konflikata u forumskoj komunikaciji
    8- dokazana BB karijera i uspjeh popraćen javnim priznanjima

    Pa ak recimo netko ima "dokazanu BB karijeru i uspjeh popraćen javnim priznanjima" a nema još na forumu staža i postova pomaganja i savjeta ipak može postat moderator/admin prije nekog starog forumaša jer taj forumaš ima 18.g ili je svadljiv.
    Ili su neki drugi kriteriji???
    I dal se kriteriji smiju znat?



    Pitam to zbog nekih dečkiju na forumu koji mi se sviđaju a još nisu admini i moderatori, a ja bi htjela da jesu!

  • #2
    Re: Moderator i admin - koji su uvijeti za postati to?

    9-- vremenski staž na forumu, koji dokazuje povjerenje i interes za forumsku zajednicu

    *
    shit treba pisati uvjeti umjesto uvijeti u naslovu! A joj!

    Comment


    • #3
      Re: Moderator i admin - koji su uvijeti za postati to?

      Originally posted by Sisi
      9-- vremenski staž na forumu, koji dokazuje povjerenje i interes za forumsku zajednicu

      *
      shit treba pisati uvjeti umjesto uvijeti u naslovu! A joj!
      Što ti znaci bit admin,nista.
      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

      Comment


      • #4
        Re: Moderator i admin - koji su uvijeti za postati to?

        10-- čestina boravka na forumu i paženje na forum za njegovu dobrobit i napredak

        *
        Eto sve to meni znači bit admin. Barem meni, subjektivno u mom mišljenju.

        Comment


        • #5
          Re: Moderator i admin - koji su uvijeti za postati to?

          11-- ne izražavanje svog egoizma i ne nametanje istog
          12-- sposobnost za višeperspektivno gledanje na problem i izbjegavanje pristrane uskosti pristupa problemu
          13-- sposobnost balansiranja s tuđim konfliktima i izglađivanje istih
          14-- facilitacija (olakšavanje komunikacije i bistrenje raznih pozicija gledanja na stvari)

          Comment


          • #6
            Re: Moderator i admin - koji su uvijeti za postati to?

            15 - učiniti owneru blow job

            Ja mogu reči da smatram da je to broj 3 i broj 8 - expresno.

            Broj 6 - dugo.

            Comment


            • #7
              Re: Moderator i admin - koji su uvijeti za postati to?

              postoje razni uvijeti za postati moderator ili admin ,u najvecoj mjeri to ovisi o glavnom administratoru ,owneru foruma ili glavnom moderatoru

              posto sam bio moderator na jednom forumu i sad cu biti glavni administrator na drugome ,evo mogu ti reci malo kako to izgleda:
              sto se tice tih uvijeta najcesce ali ne mora i biti uvijek se gleda znanje ,respektabilnost ,rezultati ,marljivost ,iskustvo ,nahodjenje sa ostalim clanovima

              e sad negjde ce traziti bas specificni profil ljudi sa sarolikim znanjem ,negdje specijaliste za odredjena podrucja ,tako neko moze znati jako puno o nutricionizmu dok u vidu treninga nesto kaska
              uglavnom po meni znanje ,marljivost i respekt a tek tad ostale stvari ,barem ce tako biti kod mene kad cu birati moderatore
              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

              Comment


              • #8
                Re: Moderator i admin - koji su uvijeti za postati to?

                Sve to stoji, treba imati znanje itd.

                No jako bitna stvar, a ne toliko popularna je:

                Originally posted by Sisi
                11-- ne izražavanje svog egoizma i ne nametanje istog
                12-- sposobnost za višeperspektivno gledanje na problem i izbjegavanje pristrane uskosti pristupa problemu
                13-- sposobnost balansiranja s tuđim konfliktima i izglađivanje istih
                14-- facilitacija (olakšavanje komunikacije i bistrenje raznih pozicija gledanja na stvari)
                To je najteža stvar za bilo koga.
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment


                • #9
                  Re: Moderator i admin - koji su uvjeti za postati to?

                  Po meni je bitno da je osoba normalna i da ne precjenjuje svoje znanje ( kada je rijec o "strucnom" forumu ). Sto vise znanja to bolje ali mislim da nije kljucni faktor da netko postane admin ili moderator.
                  Broj postova bi trebao biti zadnji kriterij.
                  Ovdje neki za mjesec dana napucaju 900 postova , a od toga ni 3% nije usko vezano uz forum.
                  Zene meni kazu Rambo ti si Car

                  Comment


                  • #10
                    Re: Moderator i admin - koji su uvjeti za postati to?

                    Kad je Roni (kasnije i Nikola, sada i Golubica) došao na forum ja sam odmah kao i svi pomislio: da je barem on admin pa da ga mogu pitati što hoću...znači od admina se prvenstveno očekuje da nešto zna i da nešto ponudi drugima.

                    Zadatak je admina odgovarati na pitanja, znači da mora imati neko znanje, još bolje ako ima i iskustvo i rezultate, međutim to nije dovoljno, mora biti kompletna osoba ili imati barem nekoliko dobrih osobina. Poželjno je i životno iskustvo jer često moraš biti redar i sudac na forumu, komunikativnost, tolerancija...
                    Trebaš imati i volje za druženje i biti koliko-toliko na forumu itd...svako pravo povlači za sobom i obaveze, tako da nije uvijek dobro biti admin.

                    Jedan glupi balavac je bio admin pa moderator pa više nije, tako da bolje je ne dati - nego dati pa uzeti status.

                    Na forumu ima jako puno divnih ljudi, ali nije dovoljno samo biti dobar, i ne možemo svi biti moderatori jbg. Što dalje idemo kriteriji su sve veći jer je sve više članova i sve je veća kvaliteta foruma.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Moderator i admin - koji su uvjeti za postati to?

                      sve je veća kvaliteta foruma.
                      Čim više ljudi = kvaliteta pada. To je nepobitna činjenica na svim javnim forumima.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Moderator i admin - koji su uvjeti za postati to?

                        Originally posted by mario91
                        sve je veća kvaliteta foruma.
                        Čim više ljudi = kvaliteta pada. To je nepobitna činjenica na svim javnim forumima.
                        To ovisi o mnogočemu, ne može se generalizirati, ako je više ljudi - više je i kvalitetnih ljudi.

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: Moderator i admin - koji su uvjeti za postati to?

                          Originally posted by kelly
                          Jedan glupi balavac je bio admin pa moderator pa više nije
                          Ne vidim vise njegove postove , jel otisao sam ili si ga "kicknuo"
                          Zene meni kazu Rambo ti si Car

                          Comment


                          • #14
                            Re: Moderator i admin - koji su uvjeti za postati to?

                            Kicknuo je on sam sebe svojim ponašanjem, ja sam samo učinio što sam morao...
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Prijedlog za admina !

                              Neznam kako ide ovo sa adminom(palo mi je bezveze na pamet),cini mi se da je Kelly glavni ovde,ali po forumu ima dosta ljudi koji su cesto ovdje i zasluzuju admina,ali posebno bi izdvjio Igora,on je ko ***** ovde 0-24,razumije se dosta,nije drzak i bezobrazan,99% postova komentira i daje dobre savjete,pa je steta ne staviti ga kao admina

                              Comment

                              Working...
                              X