Announcement

Collapse
No announcement yet.

Powerlifting natjecanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Powerlifting natjecanje

    Originally posted by StrongMan
    Ma nemora znacit,ionako nas ima malo jos da netko ide fejkat to nema nikakvog smisla,pa necemo se natjecat za 5000 $ da bi bilo potrebno fejkat.
    Reci to Topčini.

    A kaj se tiče ovog s remenom, može, kaj se mene tiče, ni ja ga ne koristim. Nek bude 100% raw.
    Originally posted by daedraug
    Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
    Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

    Comment


    • #47
      Re: Powerlifting natjecanje

      je, remen dodaje 400 kila na dl

      ja sigurno neću DL-at i squatat 1rm bez remena.
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • #48
        Re: Powerlifting natjecanje

        Originally posted by Mir7a
        je, remen dodaje 400 kila na dl

        ja sigurno neću DL-at i squatat 1rm bez remena.
        400 ne, al pomaže stabilizirat križa. Al dobro, remeni su ok kaj se mene tiče. I magnezij, ak neko oče. Ja ne.
        Originally posted by daedraug
        Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
        Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

        Comment


        • #49
          Re: Powerlifting natjecanje

          Kak bismo ustanovili pobjednika? Vjerojatno nas ima premalo da se fino podijelimo po kategorijama. Mogli bismo npr. ustanoviti na sljedeći način:

          Najveći apsolutni squat
          Najveći apsolutni bench
          Najveći apsolutni deadlift
          Najveća apsolutna kombinacija
          Najveći relativni squat
          Najveći relativni bench
          Najveći relativni deadlift
          Najveća relativna kombinacija

          I ukupni pobjednik bi mogao biti onaj tko osvoji najviše kategorija, npr.
          Samo prijedlog. Kaj velite?
          Pravila za liftove sva su na wikipediji.
          Originally posted by daedraug
          Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
          Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

          Comment


          • #50
            Re: Powerlifting natjecanje

            Originally posted by SEVER
            Kak bismo ustanovili pobjednika? Vjerojatno nas ima premalo da se fino podijelimo po kategorijama. Mogli bismo npr. ustanoviti na sljedeći način:

            Najveći apsolutni squat
            Najveći apsolutni bench
            Najveći apsolutni deadlift
            Najveća apsolutna kombinacija
            Najveći relativni squat
            Najveći relativni bench
            Najveći relativni deadlift
            Najveća relativna kombinacija

            I ukupni pobjednik bi mogao biti onaj tko osvoji najviše kategorija, npr.
            Samo prijedlog. Kaj velite?
            Pravila za liftove sva su na wikipediji.
            Ma što se mene tice moze bilo sta samo da se dobro zabavimo,sto se tice remena nepada mi napamet radit squat sa recimo 180 kg bez remena ipak radi neke sigurnosti

            Comment


            • #51
              Re: Powerlifting natjecanje

              sever nemoj komplicirat i što bi uopće bio najveći relativni bench
              wilks koeficijent i ćao
              http://en.wikipedia.org/wiki/Wilks_Coefficient

              iako sad mi je nešto palo na pamet, naš mini contest neće imat previše smisla jer tomi pegla deadlift sa 200 i kusur kila, mirza je negdje sjećam se napisao da može benchnut 150kg, kizo je dosta jak i tak ima ih još par, više će biti ovako ''važno je sudjelovati'' tipa
              također mi je svejedno za remen...
              Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

              Comment


              • #52
                Re: Powerlifting natjecanje

                Originally posted by xpress
                sever nemoj komplicirat i što bi uopće bio najveći relativni bench
                wilks koeficijent i ćao
                http://en.wikipedia.org/wiki/Wilks_Coefficient

                iako sad mi je nešto palo na pamet, naš mini contest neće imat previše smisla jer tomi pegla deadlift sa 200 i kusur kila, mirza je negdje sjećam se napisao da može benchnut 150kg, kizo je dosta jak i tak ima ih još par, više će biti ovako ''važno je sudjelovati'' tipa
                također mi je svejedno za remen...
                Nemoj se bacit u bad pobjedit ces u svojoj kategoriji jer nema kategorija xD

                Comment


                • #53
                  Re: Powerlifting natjecanje

                  Originally posted by xpress
                  sever nemoj komplicirat i što bi uopće bio najveći relativni bench
                  wilks koeficijent i ćao
                  http://en.wikipedia.org/wiki/Wilks_Coefficient

                  iako sad mi je nešto palo na pamet, naš mini contest neće imat previše smisla jer tomi pegla deadlift sa 200 i kusur kila, mirza je negdje sjećam se napisao da može benchnut 150kg, kizo je dosta jak i tak ima ih još par, više će biti ovako ''važno je sudjelovati'' tipa
                  također mi je svejedno za remen...
                  A jesi mustra. "Naš mini contest neće imat previše smisla jer ja nisam dovoljno jak." Pa onda se nemoj natjecat, ak misliš da nemaš kaj radit.

                  A meni izgleda bolje nagrađivat ljude za najveću apsolutnu (dakle, kao u PL-u da je open class) i za najveću relativnu snagu (ko najviše diže u odnosu na svoju masu). Najveći relativni bench znači da je natjecatelj podigao veću težinu podjeljenu sa svojom tjelesnom masom od bilo kojeg drugog natjecatelja. Npr. ak ja benchnem 150, a ti 140, ja imam veću apsolutnu snagu, ali, budući da ja imam 120kg, a ti 100kg, ti imaš veću relativnu snagu.
                  Na taj način ćemo dobiti apsolutno i relativno najjaču osobu, a ne "najboljeg dizača" po Wilksovoj formuli.
                  Šta je tu komplicirano?
                  Originally posted by daedraug
                  Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                  Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                  Comment


                  • #54
                    Re: Powerlifting natjecanje

                    ahhh whatever neda mi se razmišljat, umoran sam, bio težak dan na poslu :P
                    wilks se inače i u praksi koristi
                    i btw ne mislim da nemam kaj radit na natjecanju, nego sam kažem da ima i par ljudi koji su u prednosti... jbg ti sever daj se malo opusti nemoj na sve gledat tak ozbiljno
                    Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                    Comment


                    • #55
                      Re: Powerlifting natjecanje

                      Originally posted by xpress
                      ahhh whatever neda mi se razmišljat, umoran sam, bio težak dan na poslu :P
                      wilks se inače i u praksi koristi
                      i btw ne mislim da nemam kaj radit na natjecanju, nego sam kažem da ima i par ljudi koji su u prednosti... jbg ti sever daj se malo opusti nemoj na sve gledat tak ozbiljno
                      Ma, da me poznaš osobno, znao bi da sam zapravo veliki šaljivdžija, ništa ti ja ne shvaćam potpuno ozbiljno.
                      Znam da se Wilks koristi, ali nije mi to interesantno da se natječemo da vidimo ko je najbolji po Wilksu.
                      Originally posted by daedraug
                      Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                      Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                      Comment

                      Working...
                      X