Announcement

Collapse
No announcement yet.

u15 - dosadni početnici

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • u15 - dosadni početnici

    poz
    ja neznan jesan ja jedini primjetia da je aktivnost ekipe u dobi od 12 do 15 godina extremno porasla u zadnjih misec-dva i ja neznan jesan li ja jedini kome uzasno ide na zivce logirat se na forum i nac 15 tema "slike sime1996" , "slike jure 12 god" ili "moj 6pack" i tako dalje...a vecina te ekipe su bahati balavci koji su ljeni sami nesto probat naucit ili procitat pa gnjave nas ostale sa pitanjima koja su pitana 19,000 puta prije toga i odgovorena isto toliko puta..
    pa jel se moze sta ucinit povodon toga? znan da nisan jedini kome to jako smeta..

  • #2
    Re: u15

    sve što je fear rekao stoji

    Comment


    • #3
      Re: u15

      Iskreno, i meni to malo ide na onu stvar! NHF dečkići
      Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



      mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

      Comment


      • #4
        Re: u15

        a i ja sam na pocetku prije pocetka citanja samo postavljo glupa pitanja... sad nisam nis posto ima mj dana nit imam potrebu... sve naucis... opametit ce se momci !

        Comment


        • #5
          Re: u15

          O tome sam ja već pisao puno puta:

          viewtopic.php?f=71&t=9969&hilit=bezobrazni&start=0

          viewtopic.php?f=31&t=2468&start=30

          ajmo neke dobre prijedloge kako to riješiti...
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: u15

            Npr: Nema postavljanja slika dok se ne skupi 300 postova ....
            Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



            mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

            Comment


            • #7
              Re: u15

              Originally posted by Vepar24
              Npr: Nema postavljanja slika dok se ne skupi 300 postova ....
              A to ne pali, jbg...sad bi trebali čekati da Roni napiše 300 postova da bi stavio slike...neki dan je došao Dida...kužiš?
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: u15

                Originally posted by Vepar24
                Npr: Nema postavljanja slika dok se ne skupi 300 postova ....
                nece to rijesit problem vec ce povecat spam

                mozda da se napravi neka teen sekcija ili nesto tipa u18 bodybuilding

                to ima na bodybuilding.com

                Comment


                • #9
                  Re: u15

                  Originally posted by FEARiTseLF
                  mozda da se napravi neka teen sekcija ili nesto tipa u18 bodybuilding
                  A tko će njih provjeravati koliko imaju godina, onda će onaj od 13 reći da ima 19 itd...
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: u15

                    Originally posted by Vepar24
                    Npr: Nema postavljanja slika dok se ne skupi 300 postova ....
                    i šta ćeš s tim postići? još više spama.


                    bilo bi fora kad bi se moglo svima koji se tek registriraju (ne bitno da'l imaju 12 godina ili 18. ko ima 18 i ko ima iskustva znat će bez da mora članke čitat) prisilno staviti nekih min. 10-15 članaka koji su baš MUST READ + nekih 5-10 topica koji su također MUST READ.

                    kako ja to zamišljam?

                    - nakon registracije ne bi ništa od sadržaja foruma vidili sem tih recimo 8 topica koje MORAJU pročitat
                    - kada pročitaju te topice preusmjerit ih na portal gdje ih također čeka 10-15 MUST READ članaka
                    - nakon što i to naprave dužni su odgovorit na pitanja koje će neko od iskusnijih postavit (pitanja se izmisle i napišu za svega 3 minute) ; naravno pitanja će biti bazirana na osnovu onoga što su pročitali

                    P.S. pitanja ne bi bila nešto tipa komentiranja na forumu nego im odma ubaciti nešto slićno što bude u registracijama (koje je godišnje doba iza ljeta?)

                    znam da je ovo izvedivo jer je ovo imo jedan engleski forum na kojemu sam davno bio. ovo bi stvarno puno pomoglo - prekinulo bi spamanje, točnije, prekinulo bi masovan broj novih topica i pitanja na koje je već x x x puta odgovoreno i skratilo bi živce ljudima (prvenstveno mislim na kellyja) koji danonoćno moraju kopiravat linkove članaka jer su neki ljudi nesposobni nešto upisat u tražilicu.
                    Originally posted by darios
                    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                    __________________________________________________

                    there is no progress without struggle!

                    Comment


                    • #11
                      Re: u15

                      Originally posted by kelly
                      Originally posted by FEARiTseLF
                      mozda da se napravi neka teen sekcija ili nesto tipa u18 bodybuilding
                      A tko će njih provjeravati koliko imaju godina, onda će onaj od 13 reći da ima 19 itd...
                      ma da...istina
                      neznan, razmislit cu jos o ovome koliko mogu pa javin ideje

                      Comment


                      • #12
                        Re: u15

                        staviti da onaj koji se tek ulogirao, moze vidjeti samo sticky teme(ili one najjvaznije- popout kelly trening, prehrana). i nakon 5 dana mu se otkljucava cijeli forum.
                        osobe npr poput ronija koje su se tek ulogirale odmah dobiju "permission".

                        imao sam svoj forum i znam o cemu pricam..
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • #13
                          Re: u15

                          dobra ideja u vezi pitanja!

                          tako sam vidio na jednom IZ forumu, prije registracije iskoci 10tak pitanja, vecina su osnove i bez 10/10 se ne mogu registrirat na forum..

                          prije pitanja im se postave linkovi gdje mogu nauciti sve pa ce "odgoditi" tu registraciju dok ne nauce osnovno.. nakon toga ce naravno znati odg na ponuđenja pitanja i završiti registraciju.

                          Comment


                          • #14
                            Re: u15

                            Ova pitanja bi se moglo ubaciti, dobra ideja, npr ako netko ne zna da su bjelančevine i proteini isto ili glukoza-dekstroza, nema šta pisati po forumu nego samo čitati. Ajmo prijedlozi za osnovna pitanja...

                            Aj vi samo pišite, odoh ja na trening pa se vratim za koji sat.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: u15

                              au, jebački mi je drago što i ja vama bar malo pomogo i što ste prihvatili ideju

                              ja nisam stručan i ja po tom pitanju nemam pravo govora, al imam još jedan prijedlog što se pitanja tiče. tj, imam jedno pitanje na pameti koje je čist okej. a to je ; slistati jedno 10ak skraćenica i oni nek zaokružuju šta koje znači. npr. skraćenica tipa:

                              PWM
                              UH
                              HIIT
                              FST

                              u got the point, dalje možete i sami ako ste 'za' što se ovog pitanja tiče.
                              Originally posted by darios
                              Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                              __________________________________________________

                              there is no progress without struggle!

                              Comment

                              Working...
                              X