Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ne mogu pristupiti forumu da bi provjerio neke podatke?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu pristupiti forumu da bi provjerio neke podatke?

    Pozdrav svima, imam jednu ozbiljnu opasku ovom forumu.
    Tu sam jedan mj., ne znam kako al u početku sam mogao pisati postove i komentare gdje god sam mogao. Imao sam pristup cijelom forumu a sada vidim da mogu komentirati jedino u forumu početnici.
    Dio foruma ne mogu uopće pregledavati, recimo prije sam uvjek čitao pod prehrana>moja prehrana i dosta toga sam od tamo naučio, sad više ne mogu prostupiti tom forumu da bi provjerio neke podatke.

    Ne razumijem tko je tu moderator, vlasnik i na što sliči ovaj forum. Često mi dođe da se upustim u neku raspravu ali naravno ne mogu, osim u onu početnici a pošto sam i sam početnik što da pišem u tih par tema?

    Što mi ostaje da napravim, odem na neki konkurentski forum, tu očito nema mjesta za mene?

  • #2
    Re: Nemam nikakva prava

    Evo sad sam te ja maknuo iz početnika.



    Prvi put čujem da netko ne vidi neki dio foruma, obrati se arrniju za to. Čak i oni koji nisu regani mogu čitati sve.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Nemam nikakva prava

      Evo sad vidim ostale teme i mogu komentirati. Hvala.

      Comment


      • #4
        Re: Nemam nikakva prava

        Originally posted by bugi View Post
        Evo sad vidim ostale teme i mogu komentirati. Hvala.
        oo neeeee :PP
        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

        Comment


        • #5
          Re: Ne mogu prostupiti forumu da bi provjerio neke podatke?

          Originally posted by bugi View Post
          Pozdrav svima, imam jednu ozbiljnu opasku ovom forumu.
          Tu sam jedan mj., ne znam kako al u početku sam mogao pisati postove i komentare gdje god sam mogao. Imao sam pristup cijelom forumu a sada vidim da mogu komentirati jedino u forumu početnici.
          Dio foruma ne mogu uopće pregledavati, recimo prije sam uvjek čitao pod prehrana>moja prehrana i dosta toga sam od tamo naučio, sad više ne mogu prostupiti tom forumu da bi provjerio neke podatke.

          Ne razumijem tko je tu moderator, vlasnik i na što sliči ovaj forum. Često mi dođe da se upustim u neku raspravu ali naravno ne mogu, osim u onu početnici a pošto sam i sam početnik što da pišem u tih par tema?

          Što mi ostaje da napravim, odem na neki konkurentski forum, tu očito nema mjesta za mene?
          Tako je tak kad si početnik.

          Samo bi htio da mi potvrdiš neke stvari. Kažeš da nisi mogao komentirati, to tak i treba biti. Ali ovo da nisi uopće mogao vidjeti forume, teme mi je čudno? Svi početnici mogu čitati (vidjeti) cijeli forum, samo ne mogu komentirati?
          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

          Comment

          Working...
          X