Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    bogami kod mene ne moze tako, mi se mijenjamo. sto bi reko premijum agresivna je

    nego, istegla sam vrat/trapez/nemam pojma, uglavnom ovaj dio na desnoj strani izmedju vrata i ramena me boliiiii tj mogu samo ispravljena biti i gledati pravo, cim okrenem glavu ili se sagnem, aja-jaj


    back-muscle-anatomy.jpg
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: CHAT

      http://broscience.co/natty-vs-jucing/
      cccc

      Comment


      • Re: CHAT

        pa mijenjam se ja, kad god neko pita moze li raditi sa mnom kazem da moze - ali nije ni pitao


        a i ja sad isto zeznuo zivac u vratu, poslije treninga na mobility kad sam ''u rupi'' high bar cucao 30 sekundi sa praznom sipkom
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: CHAT

          ne bi meni bilo zao da sam u gymu, nego uceci se povrijedila, jadna znaci proci ce me, a?

          nego, ucinite sebi uslugu i pogledajte jedan od najboljih klipova interneta, naughty walrus slaps girls booty, ja sam umrla
          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

          Comment


          • Re: CHAT

            infracrvenim skenerom detektuje vibracije molekula u hrani i time dobijete tacnu informaciju o kalorijama/makrosima



            SCIENCE BITCH
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • Re: CHAT

              @megi: Slicno nesto mi se dogodilo prije 2 godine... Ukljestia san zivac negdi u razini ove crte koja pokazuje na infraspinatus fascia, bas cu pitat brata koji je tu zivac tocno. Uglavnom, ukljestia se s live strane, a glavu nisan moga udesno okretat, ulivo san moga malo.
              To mi se desilo dok san radia prsa na crossu. Proslo je nakon 4-5 dana i vise mi se nije ponovilo, al tu i tamo osjetin potrebu dobro nagnjecit to podrucje, ostri kutovi namjestaja su najcesce pomagalo.

              @Bronko: Otprilike se slazem s njime, medjutim, zaboravia je spomenit bitan detalj. Meni ne smeta turbo ako je dozvoljen pravilima.
              Ako osoba udje u utrku di je turbo zabranjen i tvrdi da ga nema a pobjedi iskljucivo jer je lagala i ima brze auto zbog koristenja turba, e to je problem.

              A sad konkretno.

              Ja bi bia *****a budala kad bi ko naturalac isa na netestirano natjecanje, bilo ono BB ili PL, i onda se bunia da su svi ljudi jaci/veci od mene zbog juicea. Pravila dozvoljavaju, pa makar i presutno, dakle nije varanje. Tocka.

              Medjutim, ako dodjem na testirano natjecanje, iman pravo uprit prstom na nekog ko krsi pravila. Tu igru ulazi i los sistem testiranja, inteligencija osobe koja vara, kvaliteta robe i brzina ciscenja organizma(Rob Riches anyone?) tako da je jako tesko ikom ista dokazat no u bb-u se barem vizualno neke stvari moze utvrdit.

              Jednako ko sta je juicanje pitanje izbora, tako je i natural put i koji god da put odabra, uvik se nadje neka *****cina koja ide zajebat sistem ili prigovarat o ovom ili onom. Ja zelim da se postuje moje pravo na izbor i da iman postene uvjete. I sta se ove teme tice, nista me vise ne zanima.

              A da su ljudi zavidni i da ce kakit kako god da okrenes, to stoji.

              EDIT: Nervus accessorius, tako barem brat kaze.
              Last edited by Maximus1950; 05-05-14, 22:22.

              Comment


              • Re: CHAT

                jel hrvatski savez ima meet-ove za koje se zna da su testirani ?

                dalmatinac predpostavljam nije jel tako ?


                koliko ja znam Srbija/CG nemaju, mi svakako(nemamo ni saveza) - pa red bi bio jednom u zivotu makar na tested takmicenje
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: CHAT

                  hvala maksi ocekujemo naravno izvjestaj sa dalmatinca prosli put je bilo finih djecaka, ako smem da primetim, pa ako ti bude zgodno snimi stogod
                  ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                  "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    poprilicno glup primjer rich-a


                    X osoba prepise na ispitu i ima vise bodova od tebe (nije nedozvoljeno dok ga ne uhvate jel) i pocne ti pricati kako je pametniji i bolje uci (faster, stronger, bigger bla bla) - i kad ti kazes da je prepisao on samo odgovori sa: who cares, vidis da imam vise bodova


                    ako ces vec tako nesto raditi onda se ne treba uporedjivati s ljudima koji nisu izabrali taj put, ako nista...eh sad, roidsi nisu cheating osim u slucaju koji je maximus spomenuo(tested comp) ali ne mozes se ni uporedjivati s natty likovima nikako - pogoto ne one stare spike ''ja imam vecu ruku/nizi bf% od tebe zato je moj savjet ispravan te ja imam iskustvo'' a da nije imao fin roid stack sastavljen na bini bi izgledao kao plivac u najboljem slucaju
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      meni bilo smijesno...nisam mislio da ce biti rasprava

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Megara View Post
                        bogami kod mene ne moze tako, mi se mijenjamo. sto bi reko premijum agresivna je

                        nego, istegla sam vrat/trapez/nemam pojma, uglavnom ovaj dio na desnoj strani izmedju vrata i ramena me boliiiii tj mogu samo ispravljena biti i gledati pravo, cim okrenem glavu ili se sagnem, aja-jaj


                        [ATTACH=CONFIG]17939[/ATTACH]
                        Ja sam za sutra u šest zakazao fizioterapeuta... Ono, čovek radi privatno kući, u stanu... Preporuke za njega sam dobio od silnih sportista borilačkih veština, a i ovih iz teretane... Kad me je pitao "šta ti je", ja ostao zatečen, jer nisam znao odakle da krenem... Ramena, laktovi, zglobovi šaka, tetive...

                        Svi koji su bili kažu da nenormalno boli, ali da se posle osećaš mnogo opušteno...
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          http://www.hpls-powerlifting.hr/?page_id=104
                          Drzavno prvenstvo je bilo tested, uzeli su uzorke od nekoliko natjecatelja, sta ipak ostavlja prostora za malverzacije jer nisu svi testirani.

                          Za ostala natjecanja sa rasporeda ne znan, al pretpostavljan da je ista stvar jer dalmatinac nije na listi bas iz tog razloga.

                          Bit cu malo zauzet pa vjerojatno necu moc slikavat, al probat cu stagod snimit i slikat...

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            ja ću isto ić na dalmatinca.. gledat naravno, jer oni rade zagrijavanje sa mojin maxovima hahah.. pa ću probat nešto uslikat i snimit.. np
                            when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Kad i di ce biti taj dalmatinac ?

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Megara View Post
                                bogami kod mene ne moze tako, mi se mijenjamo. sto bi reko premijum agresivna je
                                Tko bi se usudio uci u konflikt with Batwoman.
                                Originally posted by Megara View Post
                                nego, istegla sam vrat/trapez/nemam pojma, uglavnom ovaj dio na desnoj strani izmedju vrata i ramena me boliiiii tj mogu samo ispravljena biti i gledati pravo, cim okrenem glavu ili se sagnem, aja-jaj
                                mhY3xlO.jpg
                                Originally posted by Megara View Post
                                ne bi meni bilo zao da sam u gymu, nego uceci se povrijedila, jadna znaci proci ce me, a?
                                Nece
                                Originally posted by Maximus1950 View Post
                                Tu igru ulazi i los sistem testiranja, inteligencija osobe koja vara, kvaliteta robe i brzina ciscenja organizma(ROID RICHES anyone?) tako da je jako tesko ikom ista dokazat no u bb-u se barem vizualno neke stvari moze utvrdit..
                                Fixed
                                Originally posted by TripleZ View Post
                                jel hrvatski savez ima meet-ove za koje se zna da su testirani ?
                                dalmatinac predpostavljam nije jel tako ?
                                Dalmatinac je pun kemije
                                Originally posted by Megara View Post
                                hvala maksi ocekujemo naravno izvjestaj sa dalmatinca prosli put je bilo finih djecaka, ako smem da primetim, pa ako ti bude zgodno snimi stogod
                                Mogla si mu direktno napisati kako zelis da me smini, a ne na ovaj nacin slati secret messages.. k ty
                                Snimit cu ja neke bolje liftove taj dan
                                Originally posted by Dača View Post
                                Ja sam za sutra u šest zakazao fizioterapeuta... Ono, čovek radi privatno kući, u stanu... Preporuke za njega sam dobio od silnih sportista borilačkih veština, a i ovih iz teretane... Kad me je pitao "šta ti je", ja ostao zatečen, jer nisam znao odakle da krenem... Ramena, laktovi, zglobovi šaka, tetive...

                                Svi koji su bili kažu da nenormalno boli, ali da se posle osećaš mnogo opušteno...
                                Mene je fizioterapeut Kosarkaskog kluba Sibenik "ispravio" prije 2 mjeseca. Ocistio mi je nakupine mlijecnih naslaga u donjem dijelu leđa nekom posebnom masazom. Padale su neke nove informacije kako sam fleksibilan poput nilskog konja, leđa u top stanju itd.
                                Last edited by Premium.Better; 05-05-14, 23:30.
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X