Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT



    uvijek ce se naci kretena, ali činjenica je da ih je puno puno bilo u slavoniji

    Comment


    • Re: CHAT

      Ono jučer je stvarno sramota. Osobno i meni je Mamić mrzak kao hajdukovcu, al boysi moraju taj problem rješavat negdje drugo a ne utakmicama repke.

      Comment


      • Re: CHAT

        Samo što taj Mamić sustavno uništava HR. nogomet, zabranjuje Hajduku dolazak navijača na stadion...

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by clockwork orange View Post
          Ti sad znači generaliziraš,svi navijači besposličari ovo-ono,a navijači su ni više ni manje preslika društva u kojem živimo znači ima svega od kroničnih alkosa neukih do fakultetski obrazovanih ljudi sa sređenim životima i obiteljima kojima je eto navijački život strast,ja to najbolje znam jel 7-8 godina aktivno idem na utakmice i živim s tim ljudima..e sad ono šta malo teže je možda tebi za shvatiti je to da su navijači ulica i neće ić plakat po medijima ''sustav nas gazi,nedaju nam na stadion,murju šalju'' nego će i odreagirat kako reagira ulica-radikalno,al uopće se nemam potrebu opravdavat drugim ljudima kad smo u startu u konfliktu kod poimanja nekih stvari...

          1. Ne generaliziram. Jasno sam napisao „hooligani“, a ne navijaci, i „mahom“, a ne svi. Citaj s razumijevanjem.

          2. Ovakve akcije nikada nisu donijele nista dobro (s iznimkom 90. utakmica s Partizanom, ali to je drugi kontekst). Je li se Markovic maknuo s vlasti HNS-a kada su se radili neredi po stadionima? Nije. Pa tako nece ni Mamic/Suker..
          Inace, oni/vi se uvijek nesto bunite. Stalno netko smeta. Ili „uprava odlazi“, ili predsjednik odlazi ili treneru odlazi. Od kad znam za sebe, zalazu/zalazete se za neciji odlazak i radikalne mjere. Jucer je valjda pravi primjer onoga „navijaci su 12. igrac“. Da ne pominjem, divljanje nakon jucerasnje utakmice izvan stadiona. Cemu? Nije bilo dovoljno ono na stadionu i prekid utakmice?

          3. Slazem se za humanitarne akcije. I to je hvale vrijedno. Da malo cesce ulazu napore u tom smijeru, sira javnost bi bila tolerantnija prema njima. Ali ne, valjda su metode bacanja kamenja po djeci (Rijeka-Hajduk), razbijanja stadiona (Malta 2005.), tučnjave s policijom (Poljska).. djelotvornije od civiliziranog nacina komuniciranja.

          4. Oce ti HNS biti kriv ako ti dijete na stadionu pogodi stolica pijanog maloljetnika?

          5. Da se razumijemo, meni se gadi kriminal u HNS-u, ali mislim da ovo nije pravi nacin kako ga riješiti.
          Last edited by neuk; 17-11-14, 21:01.
          Originally posted by madmax22
          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
          Originally posted by jocker77
          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
          Originally posted by Hajduk
          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by jozo13 View Post
            Mafiji treba stat na kraj ovo je jedini način...

            U društvu se pokazuje samo "loša" strana navijača, di su bili ovi pljuvači po portalima kad su navijači slagali nasipe po slavoniji...

            A ovo što se baklji tiče, zar je ona ikad ikog ubila?

            Treba postavit ultimatum ili će se stvari sredit u HNS-u ili repka ne ide na EURO
            Nije jedini nacin. U Engleskoj mediji smjenjuju trenere i igrace stavljaju na klupu. Zasto oni mogu mi ne?
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • Re: CHAT

              Meni su ti navijači, quratz od ljudi... *****i, koji su mentalno ostali zarobljeni u 90-im godinama... Nule od ljudi, nule od karaktera, ništa od individue, zato se i identifikuju sa čoporom, koji im pruža lažni osećaj moći, sigurnosti i važnosti...

              A to da će navijači, koji su wonnabe mafijaši, smeniti mafijaše koji vode fudbalske saveze... To je smešno...

              Sve je oko love... Ništa tu nema veze sa fudbalom... Tako je svuda.... Kad se dogovore oko procenta i tržišta za dilovanje droge, sve će se smiriti, a fudbal će i dalje propadati....

              Jedino vam zavidim, što vam reprezentacija još koliko toliko igra dobar fudbal, najbolji u regiji, za razliku od srpske, makedonske, crnogorske, bosanske ili slovenačke reprezentacije, koje su davno popušile... I to će trajati možda još par godina, dok se čuva taj kult reprezentacije, ali kako vidim, čini mi se da je i kod vas tome došao kraj....
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: CHAT

                Meni su ti navijači, quratz od ljudi... *****i, koji su mentalno ostali zarobljeni u 90-im godinama... Nule od ljudi, nule od karaktera, ništa od individue, zato se i identifikuju sa čoporom, koji im pruža lažni osećaj moći, sigurnosti i važnosti...
                Uvijek su mi bili zanimljivi ovakvi kao sto si ti koji po internetu imaju muda pisat ovakve stvari, a na ulici te se nebi ni culo...
                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Rijeka87 View Post
                  Uvijek su mi bili zanimljivi ovakvi kao sto si ti koji po internetu imaju muda pisat ovakve stvari, a na ulici te se nebi ni culo...
                  Ni vas navijača 1 na 1 nema čut, hrabri ste samo u čoporima, ako i tad. Čovjek je dobro reka sve.
                  Neko ima ostvaren život, i **** nešto... a neko je navijački frustrirani huligan. I reć ću to di god treba.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Kahn View Post
                    Ni vas navijača 1 na 1 nema čut, hrabri ste samo u čoporima, ako i tad. Čovjek je dobro reka sve.

                    Neko ima ostvaren život, i **** nešto... a neko je navijački frustrirani huligan. I reć ću to di god treba.

                    Eto sada ste dobili svoje!

                    Daca, potpisujem sve sto si rekao.
                    Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                    "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                    https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Ne vidim razlog da se bilo koga sudi. Neka svako radi sta god hoce. Ne postoji ispravno i pogresno. Postoje samo djela i opozitne strane koje ce se medjusobno poubijati kada same sebi zasmetaju. Onaj ko ne trazi problem nikada ga i ne dobije osim ako je teski peh.

                      Nikoga ne branim niti sam ja sam navijac, ali nemojte zaboraviti da isto toliko koliko navijaci znaju biti antipaticni tako smo i mi, bodybuilderi, predmet zgrazavanja i antipatije. U ljudskoj je prirodi suditi, a posebno ono cega nismo svjesni. Ja znam da navijaci imaju enormnu strast isto kao i ljudi koji vjezbaju, a onda se nadje neko ko to ne razumije i daje si za pravo brbljati. Obicno je to vrsta obrambenog mehanizma u kojoj ljudi opravdavaju svoju inferiornost, a nisu svjesni da je svaki stvor na planeti inferioran. Svi smo mi smece i ako nista barem treba ostati dosljedan onome u sta vjerujes, jer ako ni to nisi u stanju onda si jos vece smece. Kraj price.
                      Last edited by Argentum; 18-11-14, 10:59.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        ja sam bio na tekmi, dobro bilo, atmosfera, pjevanje, ali do bakljade. poslije bakljade se nije nešto ni navijalo.

                        malo je glupo generalizirat, i reć da su svi navijači budale.. isto kao da neko kaže da su svi vježbači idioti i imaju mali pimpek

                        nisu svi navijači huligani, i ne prave svi nered.
                        ima puno i onih koji misle da su neki opasni, huligani, al su nitko i ništa.

                        a opet ima i onih koji na tekmu dođu obučeni ko specijalci nekakvi, široki, jaki, fizički spremni da bi posramili skoro cijeli forum. glavni cilj im je napravit nered, a potući će se sa bilo kim, 1 na 1 ili kao skupina.

                        izabrali su ić protiv hns-a neredima i bakljama, umjesto možda nekakvim prosvjedom ili nešto, jer budimo realni ovako je puno efektivnije. mi smo prelijen narod za prosvjede što se direktno nas ne tiče.

                        nerede ne podržavam i ne pravim, samo iznosim svoje gledište.
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Argentum View Post
                          Ne vidim razlog da se bilo koga sudi. Neka svako radi sta god hoce. Ne postoji ispravno i pogresno. Postoje samo djela i opozitne strane koje ce se medjusobno poubijati kada same sebi zasmetaju. Onaj ko ne trazi problem nikada ga i ne dobije osim ako je teski peh.

                          Nikoga ne branim niti sam ja sam navijac, ali nemojte zaboraviti da isto toliko koliko navijaci znaju biti antipaticni tako smo i mi, bodybuilderi, predmet zgrazavanja i antipatije. U ljudskoj je prirodi suditi, a posebno ono cega nismo svjesni. Ja znam da navijaci imaju enormnu strast isto kao i ljudi koji vjezbaju, a onda se nadje neko ko to ne razumije i daje si za pravo brbljati. Obicno je to vrsta obrambenog mehanizma u kojoj ljudi opravdavaju svoju inferiornost, a nisu svjesni da je svaki stvor na planeti inferioran. Svi smo mi smece i ako nista barem treba ostati dosljedan onome u sta vjerujes, jer ako ni to nisi u stanju onda si jos vece smece. Kraj price.


                          Imaju enormnu strast, doci i paliti baklje, bacati dimne bombe i rusiti uglet zemlji u kojoj zive? Unistavati dobar nogomet koji je igrala reprezentacija? Svaka cast navijacima koji idu navijati i podrzavati igrace, ali ovo koji rade sranja namjerno pod izlikom da se tako pobune protiv lopovluka u HNS-u je cisti *****izam. Nece se nista promijeniti, nece se smjeniti ekipa s vrha, je*e se njima za ovoga onoga, za baklje, oni ce mlatiti pare svejedno, tako je bilo tako ce i biti. Kada vec imaju toliko volje i zelje da se bune protiv HNS-a neka umjesto sto ce zavrsiti u zatvoru i sta ja znam, neka se pokrenu i krenu prosvjedovati, neka "pokazu" javnosti kako taj HNS radi i kako peru pare, i neka svi ljudo shvate pa neka se pobune i onda neka skinu njih s vrha kada vec zele nesto..
                          Edit: Domagojce, slazem se da su ljudi u HR previse pasivni da bi nesto napravili (vidimo kako nas mazu politicari istom pricom a mi nista), osim kada treba raditi neku frku, evo sada konkretno, tekma s italijom. Tada su svi aktivni da ih sruse, nakom utakmice, 0 bodova..
                          Last edited by Toorop; 18-11-14, 11:40.
                          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Samo cu kratko replicirat.
                            @Daca: Usporedjivat srpske i hrvatske navijace je vrlo neozbiljno. To su dva potpuno razlicita svita.

                            @domagoj i svi ostali: da ste imalo upuceni kakvu represiju dozivljavaju boysi jer ne podrzavaju mamica, drugacije bi pricali. Ima ljudi koji posao ne mogu dobit nigdi jer ga ne podrzavaju. A tzv. Mamicevci su uredno dobili dobre poslove,kuverte sa par desetaka tisuca €, stanove i cuda. Ako su mamic i hns tolika gospoda i mocnici, kako to da se boje sacice klosara pa je mamic potrosia par milijuna na mito?

                            Svi zaboravljate lakrdiju sa vaucerima koju je hns pokusa progurat, sacica *****a je mislila da ima pravo izmisljat zakone. Zamisli bahatosti...

                            A sta se hrabrosti tice... Navijaci se tuku samo u grupi, hm mozda. Drugacije ni ne ide kad ides na ninja kornjace represivnog aparata. Imaju li oni hrabrost i ic 50 na 50 bez plastike, goloruki? Svi pricaju o nekom vitestvu a kad zagusti gledaju di je boca/kamen. Bitch please.

                            Uglavnom, neda mi se uopce ni ic u dubinu i objasnjavat. Ne znate o cemu govorite, ostavite se corava posla.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Maximus1950 View Post
                              Ne znate o cemu govorite, ostavite se corava posla.
                              Nisi ni ti politicar pa redovito komentiras politiku..
                              Originally posted by madmax22
                              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                              Originally posted by jocker77
                              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                              Originally posted by Hajduk
                              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by neuk View Post
                                Nisi ni ti politicar pa redovito komentiras politiku..
                                Zanimljivo da si bas taj primjer da, jer ja obnasan jednu politicku funkciju, nebitnu al ipak.

                                Comment

                                Working...
                                X