Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Argentum View Post
    U meni ne pobudjuje apsolutno nista. Jesam li ja malo lud ili je nesto drugo u pitanju?

    Moguce je da je problem u licu, jer obicno kada kod zene vidim zatupljenu i nepismenu facu osjetim enormnu tugu s kojom se vrlo tesko borim u nekoliko narednih sekundi.
    Slažem se

    Originally posted by Argentum View Post
    Sto se tice ovog gore zenskog hodajuceg lipida to je samo pitanje kada ce nastradati od embolije pluca. Moze ona pricati i lagati koliko god hoce o lazno pozitivnom zdravstvenom statusu sve dok jednom ne ode da isprazni sigmoidni kolon pa se zapita otkud joj ta sposobnost da vidi sebe izvan sebe i da pri tome lebdi po zraku.
    Na nju sam i mislio..
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Maximus1950 View Post
      Sabotiraju moj odlazak u hollywood

      Evo u prvoj epizodi san bia u onoj sceni di nas trojica vojnika guramo kamen da zatvorimo zmajeve, i naravno, izrizalo nas.
      Je l' si ti ovo pis'o?

      http://www.vice.com/rs/read/bio-sam-...ource=vicefbsr
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: CHAT

        Ako je to on napisao onda ga je estrogen oprao.

        Comment


        • Re: CHAT

          Momci stigla prava stvar
          https://play.google.com/store/apps/d...Kidaz.Gym_Baja
          Your future is created
          by what you do today,
          not tomorrow.

          Comment


          • Re: CHAT

            Ja san se vise bavia naganjanjem cura koje su statirale ko ropkinje... [emoji38]

            Comment


            • Re: CHAT

              Sto trola ljude da je natural ne zna se koja je veca budala on ili narod ko povijeruje u to..dobro nije jedini koji trola..

              https://www.youtube.com/watch?v=vLn2nYFKq4E

              Comment


              • Re: CHAT

                Komentari ispod

                Natty as Lis Ann's tits hahaha
                Originally posted by madmax22
                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                Originally posted by jocker77
                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                Originally posted by Hajduk
                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by neuk View Post
                  Komentari ispod

                  Natty as Lis Ann's tits hahaha
                  Hahaha good one

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Govore da su natural samo da bi prodali svoje proizvode naivnim budalama smijesni su.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by ZyzzUmad214154 View Post
                      Sto trola ljude da je natural ne zna se koja je veca budala on ili narod ko povijeruje u to..dobro nije jedini koji trola..

                      https://www.youtube.com/watch?v=vLn2nYFKq4E
                      Sere mi se kad netko kaže "aesthetic"

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Prirodan je kao Neuk prema zivotima i naprecima clanova foruma.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Uzeo si me na zub zadnjih par tjedana, ali oprastam jer sam u estrogen fazi hahaha
                          Originally posted by madmax22
                          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                          Originally posted by jocker77
                          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                          Originally posted by Hajduk
                          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by crazy View Post
                            Sere mi se kad netko kaže "aesthetic"
                            Potpuno se slazem.. Aesthetic,fuark,lac itd..pogotovo onaj izraz tipa: zyzz the god of aesthetics
                            Inace nisam naucen da vrijedam i tako to,al kad vidim ovakve poput ovog simeona riga mi se,a tlak mi bude na milijun iako sam pozitivan uvijek,cim vidim ovakve face mrak mi padne na oci..
                            Cuj prirodan hahaha
                            Nema veze sto je uzeo steroide,al on i na steroidima ne lici na nista. Ruke su mu metar ipo duzine,napumpan cijeli,ovaj njegov fejk osmijeh... Prava ona pi#da
                            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by neuk View Post
                              Uzeo si me na zub zadnjih par tjedana, ali oprastam jer sam u estrogen fazi
                              Dugo si ti nesto u toj estrogen fazi. Kako si krenuo imam osjecaj da ces se zadrzati u njoj, ali ruku na srce, pristaje ti.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by George St-Pierre View Post
                                Potpuno se slazem.. Aesthetic,fuark,lac itd..pogotovo onaj izraz tipa: zyzz the god of aesthetics
                                Inace nisam naucen da vrijedam i tako to,al kad vidim ovakve poput ovog simeona riga mi se,a tlak mi bude na milijun iako sam pozitivan uvijek,cim vidim ovakve face mrak mi padne na oci..
                                Cuj prirodan hahaha
                                Nema veze sto je uzeo steroide,al on i na steroidima ne lici na nista. Ruke su mu metar ipo duzine,napumpan cijeli,ovaj njegov fejk osmijeh... Prava ona pi#da
                                Jbg neko voli to izgovarat neko ne tu ne mozes nista..

                                Comment

                                Working...
                                X