Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    Hm, brat redovito roka noopept, a i ja san ga uzima neko vrime. Obojica ga kombiniramo sa kofeinom. Nisan primjetia neke promjene u percepciji stvarnosti, nekakvu turbofokusiranost ili sta vec, al prodjen nesto vise gradiva nego kad san bez icega (u istom vremenskom intervalu), tesko mi je precizirat, 10-20% mozda. Al opet se postavlja pitanje koliku ulogu tu igra kofein, a koliku noopept, i koliki je placebo efekt. U svakom slucaju, neman apsolutno nikakvih nuspojava+dovoljno je jeftin da uziman bez da me puno briga funkcionira li ili ne.

    Bilo je spomena o nekom alpha gpc (ili tako nesto) i o nekoj indijskoj travi aswagadalala nesto, garda ce to znat bolje.
    alpha gpc je dobar i radi, blagi mood boost, generalno se kombinira sa noopeptom kao ono ako si raspolozeniji dok ucis, vise i lakse ces uciti - meni radi uvijek, ali opet kazem, blago djeluje, ako si u top 10% raspolozenja inace i uzmes alpha gpc i krenes za nekim planovima, vuce te neka blago euforija

    ashwagandha kao anti-stress suplement na dnevnoj bazi rekao bi da nije smece, treba probati, da sto posto uvjereno mogu reci da radi, ne znam, da si me pitao kad sam koristio rekao bih da, ali kad sam prestao nije se toliko sta promjenilo - premda pamtim da je prvo koristenje ashwagandhe za mene bilo prva zima koju nisam bio neraspolozen vecinu vremena, tako da me iz tog uobicajnog minusa diglo, a kad sam se na proljece skinuo, nije mi ni znacilo hocu li uzimati ili ne vjerovatno


    to je iz mog iskustva...nisam narucio jos ashwe, alpha gpc imam dosta jer ga ne trosim puno - cudno obzirom da mi nema neke nuspojave ali to je vjerovatno zato sto efekti i jesu bas blagi, tako da nisam full nabrijan da koristim osim kad sam vec u nekom pozitivnom mindsetu
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by 50-kilas View Post
      IPF inače kao federacija nikome ne brani da nastupa u drugim federacijama već tu odluku ostavlja pojedinačno savezima.
      what?

      Nije smio izaci na ovaj meet jer su sudjelovali ljudi koji su prethodno banovani iz IPF-a (da ne imenujem sad), to bi mu predstavljalo zabranu izlaska na sva ipf i ipf-affiliate takmicenja u ovoj i narednoj godini
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: CHAT

        Naručuje netko preko strengthshop.de? Koliko dugo se čeka pošiljka?

        Comment


        • Re: CHAT

          PREPORUKA SERIJE:

          poceo sam gledati ''the blacklist'', 2 epizode zavrsene i vec znam da cu ove 3 sezone binge-watchat u sljedecih nekoliko dana. Pilot epizoda je najbolja/najzanimljivija koju sam ikad pogledao, apsolutno svaki dio serije je zanimljiv i nije tesko skoncentrisati se na desavanja.

          eto cisto da podijelim
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by TripleZ View Post
            PREPORUKA SERIJE:

            poceo sam gledati ''the blacklist'', 2 epizode zavrsene i vec znam da cu ove 3 sezone binge-watchat u sljedecih nekoliko dana. Pilot epizoda je najbolja/najzanimljivija koju sam ikad pogledao, apsolutno svaki dio serije je zanimljiv i nije tesko skoncentrisati se na desavanja.

            eto cisto da podijelim
            the blacklist vrhunska! navukao sam se na nju totalno, gledam preko TVa ali mislim da cu poskidat sve sezone.

            kad ce mr.robot? suits? GoT?
            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
            http://instagram.com/dinc_94
            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
            myprotein code: MP24017174

            Comment


            • Re: CHAT

              suits u januara, kaze megara

              got ne gledam, mr.robot ne znam
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by TripleZ View Post
                2 epizode zavrsene
                11*

                #noshame
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: CHAT

                  https://www.facebook.com/fantasticvi...1657693563145/
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Šta je sa forumom na tapatalku, ili je do mene nešto?
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • Originally posted by domagoj View Post
                      Šta je sa forumom na tapatalku, ili je do mene nešto?
                      Imali smo nadogradnju, proslijedio sam dalje tvoj upit.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Originally posted by domagoj View Post
                        Šta je sa forumom na tapatalku, ili je do mene nešto?

                        Bok!

                        Zbog nadogradnje nije bilo dobro podešeno, nažalost promaklo nam je, ali sada bi trebalo biti u redu. Možda ćeš morati izbrisati stari forum iz Tapatalk-a pa ponovno dodati. Ako nije problem, javi jel ti sve radi

                        Tnx.

                        Comment


                        • Nešto nije u redu sa temama sa puno postova, na tapatalku, ne pokazuje mi zadnje postove, a i kad uđem u temu, uđe mi na neki post u sredini teme
                          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                          Fak me, right?

                          Comment


                          • Originally posted by domagoj View Post
                            Nešto nije u redu sa temama sa puno postova, na tapatalku, ne pokazuje mi zadnje postove, a i kad uđem u temu, uđe mi na neki post u sredini teme
                            Gore lijevo imaš dvije opcije:klikni na Poruke i onda će ti biti kronološki složeno.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Malo je umra forum, a?

                              Comment


                              • Imali smo tehničkih problema malo duže i problema sa registracijom, ali vraćamo se, polako ali sigurno.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X