Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet pišem, problemi na tapatalku. Postovi u velikim temama (chatovi, modificirani531...) se ne prikazuju kako treba, zadnje postove uopće ne vidim. A kad uđem u temu otvori mi 500. post, odem na zadnje postove al svejedno neke stare samo prikaže. Manje teme su u redu.
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • Originally posted by domagoj View Post
      Opet pišem, problemi na tapatalku. Postovi u velikim temama (chatovi, modificirani531...) se ne prikazuju kako treba, zadnje postove uopće ne vidim. A kad uđem u temu otvori mi 500. post, odem na zadnje postove al svejedno neke stare samo prikaže. Manje teme su u redu.
      Proslijedio sam...
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Slaba aktivnost na forumu... :'(

          Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Maximus1950 View Post
            Slaba aktivnost na forumu... :'(
            Ajde frende raspiši se malo, pa će i drugi za tobom.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 1 photos.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Ima li stare ekipe iz 2009/2010?
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment


                • Evo me brate, hahaha... tu je i Cele... šta je s tobom trenutno, treniraš li?
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Eeej kelly kućo stara stari brode, kućo stara mili rode.

                    Kod mene se svašta dešavalo, proveo sam 7 godina ploveći na brodu i zadnjih cca 9 mjeseci sam kući i radim uredski posao.

                    2010/2011 sam full trenirao, napredovao i bio zadovoljan ali 2012 sam imao ozljedu ključne kosti. Točnije vanjsku dislokaciju sternoklavikularnog zgloba.
                    Tako da sam dosta ograničen sa vježbama...

                    Uredski posao je počeo nakupljati masti tako da sam opet odlučio lagano krenuti sa treninzima ali kod kuće jer sam limitiran.

                    Trenutno sam 186cm / 97-98kg tako da treba to dole rušiti.

                    Kako sam out bio dosta dugo sad treba malo i čitati i vidjeti što je nova... Od treninga do prehrane i suplemenata.

                    Čim uhvatim malo vremena bacam se na čitanje, a moram kelly tvoju temu proći jer vidim po avataru da si se fino izgradio
                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment


                    • Neka si proputovao i proživio, i neka si se vratio...
                      Može se i kući lijepo trenirati, ja zadnjih pola godine treniram kod kuće i prezadovoljan sam, malo da uštedim jbg. Imam vratilo za zgibove, razboj za dipseve i girju 20 kg za swing, SQ i DL, malo vrtim vijaču i ubacim trbušne i leđne, i eto cijelo tijelo.
                      Napredovao sam najviše zahvaljujući prehrani, prešao sam na IF 16/8 ili 18/6 i jedem samo kvalitetne namirnice, rezultati se vide...
                      U međuvremenu je otkrivena i autofagija, koja samo potvrđuje sve dobrobiti IF prehrane.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Vidim ima nepoznanica za mene, ipak me nije bilo dugo tako da ću morati zagrijati opet stolicu. Za trening kod kuće se slažem pogotovo za nekoga koji ima urednu radnu i prehrambenu naviku. Kod mene bi plaćanje teretane bilo bacanje novaca jer sam limitiran. Ostala je meni neka navika ujutro jaja za doručak, ručak P+UH uvijek i večera P+M ali jbg žena dobro kuha i pravi kolače plus uredski posao eto viška u čas. Trebam se i na novi look foruma naviknuti isto Ako znaš kojeg odličnog doktora za sportske ozljede tu kod tebe javi se u pm da te pitam za savjet.
                        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                        Comment


                        • Dosta sjemenki i orašara jedem u zadnje vrijeme, sameljem sve u mlincu za kavu, u šejker i ubacim whey. Manje voća a više povrća, slanina i jaja obavezno, haha...
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Evo nas nazad, ima li koga...
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment



                            • Izgleda samo nas dva haha
                              Online Transformacijski Specijalist:
                              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                              ->
                              http://www.fgfitness.uk
                              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                              Comment


                              • .......................
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X