Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by FEARiTseLF View Post
    ovaj forum je posta leglo kretena cije kombinirano znanje o ovon sportu odgovara 0 ali zato je retardacija na nevjerovatnon nivou a nista se ne radi po ton pitanju, forum je zasut temama koje nemogu bit gluplje i banalnije a u njima se vode rasprave na razini djecjeg vrtica.

    cisto da primjetin da , ako nije ocito, su clanovi tipa joe, soner, hardstyle, dehy itd. itd. koji imaju znanje o ovon sportu i sve, su sve manje na forumu ili ih uopce nema radi ovih kretena...eto uzet cu sonera za primjer posto smo super, lik vise ne dolazi na forum radi ovoga jer budimo realni, o cemu se ima pisat i sta se ima radit kad je glavna rasprava na forumu koji whey kupit i da li je gainer super za masu?

    ugl, ja iden na teretana net ili bb.com, ovo mi je doslo prekomicno, a znan da nisan jedini, ajd poz i sretno u daljnen bavljenju sporton

    ps: ova ekipa koja je super, znaju ko su, slobodno se javite na mail/fb/skype, provjerit cu tu i tamo inbox ode, i bilo mi je drago s vama bit na forumu.
    Jbg, ja sam samome sebi ponekad glup, no eto sorry ako je ista do mene. Ja cu uvijek bit na strani gainera xD
    I ti i Soner (i ostali "stari" clanovi) od mene imate ogroman respect i veliko Hvala za svu pomoc i podjeljeno znanje, narocito Soner koji mi je davno mnoge stvari lijepo objasnio.
    Osobno mislim da je na ovom forumu vec sve sto se ima objasnit objasnjeno, te da se neki podforumi mogu komotno zatvorit. Sto ne pise na portalu pise na forumu i whey i sve ostalo je vec davno prozvakano. Trenutno vise ni ne citam takve teme, samo offtopic (caffe)...
    Aj' uzivajte...
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • Re: CHAT

      nisan na tebe mislia kolega, nemoj se uvridit, pozz

      Comment


      • Re: CHAT

        Koji kaos, ha, ha, daj relax malo svi skupa!
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • Re: CHAT

          Slažem se sa Fear-om, ocito su nove generacije/clanovi prelijene za malo zagrijati stolicu i procitati neke stvari, ja razumijem da je lijepo uvjeriti se sto puta pa tek onda nesto probati, ali 720 000 puta je vec previse, kvaliteta foruma nece rasti na tome da se pocetnicima ponavlja jedno te isto svaki puta, treba ih se usmjeriti na lijep nacin da se izbjegnu suvisna pitanja, a na tome trebaju poraditi admini, znaci, npr. svakome novom clanu nekako automatizirati da procita neke osnovne stvari o BB-u prije nego se registrira u potpunosti i naravno uz to malo bolje pojasniti pravila foruma, a samim time i poostriti, mozda pricam gluposti, al nek sam ja svoje rekao
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by hardstyle91 View Post
            Slažem se sa Fear-om, ocito su nove generacije/clanovi prelijene za malo zagrijati stolicu i procitati neke stvari, ja razumijem da je lijepo uvjeriti se sto puta pa tek onda nesto probati, ali 720 000 puta je vec previse, kvaliteta foruma nece rasti na tome da se pocetnicima ponavlja jedno te isto svaki puta, treba ih se usmjeriti na lijep nacin da se izbjegnu suvisna pitanja, a na tome trebaju poraditi admini, znaci, npr. svakome novom clanu nekako automatizirati da procita neke osnovne stvari o BB-u prije nego se registrira u potpunosti i naravno uz to malo bolje pojasniti pravila foruma, a samim time i poostriti, mozda pricam gluposti, al nek sam ja svoje rekao
            e sada mi je na pamet pala jedna ideja...
            Da se uz registraciju postavi mini-kviz sa nekim osnovama.
            To sam vec vidio na par foruma pa cek i servera u igrama .
            + ono da se prvih 5-7 dana nemoze uopce pisati nego u temu predstavljanja...
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • Re: CHAT

              @Aronnax - da, dobra ideja, vec je to bilo spomenuto ovdje koliko se sjecam, samo, ovisi kako ce admini reagirati
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • Re: CHAT

                vec je to sve spomenuto vise puta, ja san i topic o tome otvoria, ali rezultata bas i nema, ocito

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by hardstyle91 View Post
                  @Aronnax - da, dobra ideja, vec je to bilo spomenuto ovdje koliko se sjecam, samo, ovisi kako ce admini reagirati
                  Je spomenuto je, dakle možemo početnike ograničiti na više načina.
                  1.Mogu postati samo u podforumu početnici dok ne dođu do određenog broja postova, ili
                  2.Mogu se preusmejriti na obavezne postove koje moraju pročitati prije nego šro mogu vidjeti bilo šta, iako mi se to ne čini baš efikasno ali bar malo otežava ponavljanje istih pitanja
                  3. Napraviti jednu ili više exskluzivnih grupa di će diskutirati samo iskusni članovi, te grupe idu samo na poziv voditelja grupa, dakle početnik može postati član samo ako dobije poziv od jednog od voditelja

                  Ovo su stvari koje su mi nabrzinu pale napamet i dakako ne iscrpljuju sijaset mogućnosti oko ovog problema.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    a kako se moze ogranicit razina , neznan kako se drugacije izrazit, *****izma?
                    a tvoje ideje mi se super svidaju, ova 3. pogotovo

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by arnie View Post
                      Je spomenuto je, dakle možemo početnike ograničiti na više načina.
                      1.Mogu postati samo u podforumu početnici dok ne dođu do određenog broja postova, ili
                      2.Mogu se preusmejriti na obavezne postove koje moraju pročitati prije nego šro mogu vidjeti bilo šta, iako mi se to ne čini baš efikasno ali bar malo otežava ponavljanje istih pitanja
                      3. Napraviti jednu ili više exskluzivnih grupa di će diskutirati samo iskusni članovi, te grupe idu samo na poziv voditelja grupa, dakle početnik može postati član samo ako dobije poziv od jednog od voditelja

                      Ovo su stvari koje su mi nabrzinu pale napamet i dakako ne iscrpljuju sijaset mogućnosti oko ovog problema.
                      Sve 3 odlicne i koliko se sjecam dok sam vodio privatni (free) forum, nisu tesko izvedive? Bilo bi lijepo kada bi se uvele
                      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                      Napreduje se... Avatar^^

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by arnie View Post
                        Je spomenuto je, dakle možemo početnike ograničiti na više načina.
                        1.Mogu postati samo u podforumu početnici dok ne dođu do određenog broja postova, ili
                        2.Mogu se preusmejriti na obavezne postove koje moraju pročitati prije nego šro mogu vidjeti bilo šta, iako mi se to ne čini baš efikasno ali bar malo otežava ponavljanje istih pitanja
                        3. Napraviti jednu ili više exskluzivnih grupa di će diskutirati samo iskusni članovi, te grupe idu samo na poziv voditelja grupa, dakle početnik može postati član samo ako dobije poziv od jednog od voditelja

                        Ovo su stvari koje su mi nabrzinu pale napamet i dakako ne iscrpljuju sijaset mogućnosti oko ovog problema.
                        Super ideje, nadamo se da ce se neke od njih i ostvariti uskoro jer pocetnici prije svega moraju imati kulture i postovanja i ne se rasipati kvazi znanjem, nitko od nas nije popio pamet cijeloga svijeta, pa tako ni iskusniji clanovi, ukljucujuci mene ofc, ali opet je tu netko tko vise zna od drugoga i nastoji ga navesti na bolji put sto cesto zavrsi uzaludnim prepirkama, necu razumijeti ljude koji dolaze ovdje traziti savjet i onda kroz prepirke izbacuju svoje komplekse i nezadovoljstvo u zivotu, treba imatu na umu da si sami krojimo svoju srecu, isprika nema, malo sam otisao od teme, ali nema veze...
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Ovo je ozbiljna stvar, ne želimo izgubiti znalce sa foruma, to je ionako i razlog zbog kojeg smo radili upgrade. DAkle imali smo posla s novim forumom i malo smo zapostavili prave razloge. Stavljam ovo za nr. 1. na listi prioriteta i možete očekivati reformu foruma do početka idućeg tjedna. Ja ću za ovo otvoriti poseban thread da ravijemo detalje oko načina koji svima , a najviše znalcima odgovara. Bit će i dosta komunikacije sa nekima od vas i sa kellyjem koji je upućen u neke stvari. Zahvaljujem pojedincima koji su žešće uputili na ovaj sve veći problem.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            ok ja se ispricavan ako san zvuca malo drasticno i pretjera, ali sustina ostaje isto, drago mi je da se planira nesto poduzet

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Odlicno, drago mi je da smo to neki od nas potaknuli
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Super ideja, nadam se da će se nešto napraviti da se smanji pun racku tih nepotrebnih postova!
                                Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                                mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                                Comment

                                Working...
                                X