Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by ScuderiaBull View Post
    Ahahahha, dogovoreno! Ja ću vodit samo zato jer smijem junk-at koliko god hoću!

    Punjena vješalica kod srbina....kratko i jasno

    Nemam pojma sto je punjena vješalica ni gdje je ''kod srbina'' ali znam gdje je Zagreb.

    Znaci idemo na čevape nas troje, nakon intenzivnog cardia (ti ces HIIT) ja cu cardio u pwm idemo na (u) sendvić?

    Comment


    • Re: CHAT

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Ant0ni0 View Post
        T.A.T.A. : jel si se uspio spojiti na forum s mobitela? Meni i dalje učita praznu stranicu...
        Isto ii kod mene....

        Comment


        • Re: CHAT

          Zanima me dal se svako malo treba racunati tdee?
          posto sam sada na 65,5 kg a prije sam bio na 62,5 kg dal bi trebao opet izracunati bmr i tdee i dodat kalorija na svoj plan prehrane ili??
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • Re: CHAT

            rijeka, ocisti inbox
            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Coffey View Post
              rijeka, ocisti inbox

              jesam prijatelju
              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

              Comment


              • Re: CHAT

                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: CHAT

                  Nakon kojeg treninga sami sebi najbolje izgledate?

                  Osobno nisam fan ogledala, ali vidim da nakon prsa i ramena sve polako sjeda na svoje...
                  Ehhh, kad bi takav "friški" look mogao ostati neko vrijeme, ili da se pojavi baš onda kada ga zatražite!

                  EDIT:
                  I svaka čast ovom dečku gore što je Triple stavio video. Veliku većinu nas ovdje posrami!
                  Last edited by ScuderiaBull; 11-02-13, 21:19.
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    najbolje se osjecam nakon treninga leđa, a izgledam nakon prsa.
                    Najrađe bi satima stajao ispred ogledala
                    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by ScuderiaBull View Post
                      Nakon kojeg treninga sami sebi najbolje izgledate?

                      Osobno nisam fan ogledala, ali vidim da nakon prsa i ramena sve polako sjeda na svoje...
                      Ehhh, kad bi takav "friški" look mogao ostati neko vrijeme, ili da se pojavi baš onda kada ga zatražite!

                      EDIT:
                      I svaka čast ovom dečku gore što je Triple stavio video. Veliku većinu nas ovdje posrami!
                      prsa&ruke


                      jedinih 30 minuta u sedmici kada sam zadovoljan svojim tijelom
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Rijeka87 View Post
                        najbolje se osjecam nakon treninga leđa, a izgledam nakon prsa.
                        Najrađe bi satima stajao ispred ogledala
                        To je to ))

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by ScuderiaBull View Post
                          Nakon kojeg treninga sami sebi najbolje izgledate?
                          Nakon treninga nogu vjerovali ili ne...
                          Iako na cucnju ne rade ni prsa ni tricps ni biceps ja se napusem kao balon i gore i dolje.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Uvijek nakon prsa/ramena ili prsa/ruke, svi teže prsima s velikom gustocom, a i sirok frejm te velike ruke su u igri tako da i ima smisla da je ovo vecini naj, dok noge izgube detalje nakon treninga, leđa recimo mogu proci, u frontu si nakon treninga volim pogledati kako mi nisko idu latovi, a istovremeno vjezbam muscle mind, tj. nakon svakog treninga.
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by hardstyle91 View Post
                              Uvijek nakon prsa/ramena ili prsa/ruke, svi teže prsima s velikom gustocom, a i sirok frejm te velike ruke su u igri tako da i ima smisla da je ovo vecini naj, dok noge izgube detalje nakon treninga, leđa recimo mogu proci, u frontu si nakon treninga volim pogledati kako mi nisko idu latovi, a istovremeno vjezbam muscle mind, tj. nakon svakog treninga.
                              Moze pojasnjenje?

                              Hvala
                              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X