Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    o miceki, sve nas je puklo

    @maks to nasla na nekom sajtu da je prosjek, ma bubnula, nisam ni krenula jos trcati
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: CHAT

      Ne znan, to mi se cini presporim... Kad prvi put probas istrcat 100tku ili 40-60m, javi vrime, bas me zanima.
      U svakom slucaju, zelin ti da daj cilj ostvaris.

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Megara View Post
        @gavranka i maksimus
        video sam tek nekidan pogledala, a ciljeve podigla nakon squata i dl od 80 kg i uradila sam 3 zgiba
        medjutim, svasta nesto mi se desava trenutno, bila sam i prekinula sa dijetom i teretanom deset dana, sve sam pokvarila (od 7. marta krenulo prezderavanje i junkanje), ma joj uzas haos mi je sve trenutno

        sto bi rekla ceca sve mi je turbulentno
        Sorry, al smiješno mi..uzela si prevelik zalogaj (osim tih 100 m za 20 sec ), to je bilo vidljivo..tebi treba mase, mišića..kužiš..neće ostati ništa od tebe kad se izdefkaš, a da bi došla do "visible 6 pack-a" hebeno ćeš se izmučiti, a za ništa..a već sada imaš problema sa motivacijom..

        Nemoj krivo shvatiti ovaj post jer podupirem te ja, naravno Samo ti objektivno pokušavam pokazati gdje griješiš i što da ispraviš..A i za trening sam ti već rekla da mislim da bi bilo bolje da uzmeš bučice u ruke..i svaki put napraviš malo više..svaka čast tom squat-anju i ostalom, ali mislim da bi imala puno bolje rezultate s ovim..

        Btw, ako te rezultati do sada nisu zadovoljili, to je znak da treba nešto mijenjati


        Originally posted by Maximus1950 View Post
        Nebo je granica.
        Jedino mi ovih 100m za 20 sec bode oci.
        Slažem se..mislim da za to niti ne treba nešto posebno trenirati, samo neka proba to istrčati
        Tip: Ako ne uspiješ, zamisli da te na cilju čeka jedan od onih tvojih uber nabildanih powerlifter-a i ponovi postupak
        Last edited by gavranka; 17-03-14, 22:32.
        Simplify.

        There are no shortcuts to any place worth going.

        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
        HARDER.


        Comment


        • Re: CHAT

          Gavranka je pod utjecajem WTFa.

          Ne znan zasto bi 100kg na SQ bia neki mission impossible? Ok zena je, ok sitna je, ok 100kg je puno al kao neki dugorocni cilj je sasvim ostvariv. Pogotovo ako je vec cucnila do paralele sa 80kg. Ja san jucer reka da mi je dugorocno cilj cucnit 250 i dobia san otprilike istu reakciju. Sta ste jelly svi?

          Sta se sprinta tice, i mene zarko zanima koje bi vrime ima na 100m.

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Maximus1950 View Post
            Gavranka je pod utjecajem WTFa.

            Ne znan zasto bi 100kg na SQ bia neki mission impossible? Ok zena je, ok sitna je, ok 100kg je puno al kao neki dugorocni cilj je sasvim ostvariv. Pogotovo ako je vec cucnila do paralele sa 80kg. Ja san jucer reka da mi je dugorocno cilj cucnit 250 i dobia san otprilike istu reakciju. Sta ste jelly svi?

            Sta se sprinta tice, i mene zarko zanima koje bi vrime ima na 100m.
            Jesam, pod utjecajem sam iskustva

            Sve je to super, ali ne znam kako se misli pošteno izdefkati ("visible 6 pack"), a da joj raste snaga..pa normalno da je pukla, kako i neće..jedno je imati ciljeve, a drugo je imati realne ciljeve..ja želim letjeti (duže od par sekundi), jel to realno Sve ovisi što želi, a da bi dobila neke stvari, morati će se odreći nekih drugih..vrlo jednostavno..
            Simplify.

            There are no shortcuts to any place worth going.

            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
            HARDER.


            Comment


            • Re: CHAT

              Ovisi kako ti interpretiras rijec "dugorocno". Meni je to sve izmedju 2-5g, barem kad je bb/pl u pitanju. I sukladno tome, nisan ni tvrdia da moze dobit snagu, izdefkat se i nabacit mesa i dobit krila kroz 3 miseca ili pola godine. Ali sa jasnim ciljevima i kvalitetnim planom (i provedbom istog), smatram da je cilj koji je zacrtala, itekako dostizan u roku od 2-5g.

              Cisto usporedbe radi, WTF je u fitnesu daleko krace od 5g, ja san u pl treningu jos i krace. Da smo obojica dosli na forum ko pocetnici i napisali da nam je cilj doc do toga di smo sada, kakvi bi komentari i misljenja iskusnijih forumasa bili?

              Potpis ti je iznimno motivacijski, moran primjetit da mindset ne prati...

              Comment


              • Re: CHAT

                Maxo, kakva se mjuza slušala danas ne treningu?
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Dača View Post
                  Maxo, kakva se mjuza slušala danas ne treningu?
                  Neman obicaj slusat muziku na treningu. Slusan doma, prije treninga. Neko vrime san nosia MP3 al mi slusalice u usima smetaju, ne cujen spottera i njegove inpute sta se tehnike tice, +da ne prican da dok radin, uopce ni ne registriran da mi muzika svira u usima.

                  Prije treninga san upalia:
                  five finger death punch- bad company
                  ffdp- death before dishonor
                  disturbed-stricken
                  limp bizkit- break stuff
                  Godsmack- I stand alone
                  terror-return to strength
                  Mislin da nije tocan redoslijed. E da, i ono tvoje cudo.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    https://www.youtube.com/watch?v=Cf_0...e_gdata_player
                    Malo je reć da je lik retad

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by TomyBravo View Post
                      Žao mi je sto sam pogledao, bilo me sram umjesto njega.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by DARICA View Post
                        opet bolestan ( cudo jednoo
                        Valjda neces puno opast opet?
                        Mene uhvatila lagana prehlada,al ne dam se
                        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Maximus1950 View Post
                          Ovisi kako ti interpretiras rijec "dugorocno". Meni je to sve izmedju 2-5g, barem kad je bb/pl u pitanju. I sukladno tome, nisan ni tvrdia da moze dobit snagu, izdefkat se i nabacit mesa i dobit krila kroz 3 miseca ili pola godine. Ali sa jasnim ciljevima i kvalitetnim planom (i provedbom istog), smatram da je cilj koji je zacrtala, itekako dostizan u roku od 2-5g.

                          Cisto usporedbe radi, WTF je u fitnesu daleko krace od 5g, ja san u pl treningu jos i krace. Da smo obojica dosli na forum ko pocetnici i napisali da nam je cilj doc do toga di smo sada, kakvi bi komentari i misljenja iskusnijih forumasa bili?

                          Potpis ti je iznimno motivacijski, moran primjetit da mindset ne prati...
                          Ne radi se o mojoj interpretaciji dugoročnog, jer je ona sama već spominjala ljeto..a ljeto je jako blizu..inače, slažem se, za 2-5 god jest dostižno..no, čekajmo megi da nam kaže na koji vremenski period je mislila ako sam slučajno krivo zapamtila..

                          I ovdje uopće ne pričamo o meni, tebi, a ni WTF-u, ali lijepo si to okrenuo
                          Simplify.

                          There are no shortcuts to any place worth going.

                          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                          HARDER.


                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by WTF View Post
                            Žao mi je sto sam pogledao, bilo me sram umjesto njega.
                            sad duboko udahni, i pogledaj ovo

                            http://www.haber.ba/zanimljivosti/lu...dio-video.html


                            EDIT:
                            samo za 18+!!!
                            ozbiljna napomena svima: video izaziva ozbiljne poremećaje
                            ako ipak planirate pogledati video prije obavezno o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama upitajte svog liječnika ili ljekarnika
                            Last edited by FcB; 18-03-14, 00:22.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              SQ i DL 100kg. Visible 6 pack. 100m za 20sec. 5 zgibova. 5 propadanja.

                              Pa ok, treba imati cilj. Ja se nadam da je svjesna da ce malo teze istovremeno obaviti sve ciljeve. Ali ako je cilj da odradi sve od toga kad bilo da bilo onda ok. Jer dolazak do six packa je pušing snage pa 100 kg otpada a da bi dosla do 100kg treba biti dobro podbočena hranom pa mi nekako 100m za 20 sec otpada Ali kako bilo, ja Megari zelim srecu, fina pristojna cura i neka ima ciljeve, bez cilja nema motivacije.

                              Ja imam teži cilj, izdefkati se na cca 7% i ostati takav godinu dana. HOMOestaza madafaka.
                              Poznavajuci mene i moju ljubav prema prezderavanju Megarini ciljevi imaju hmm.. smisla
                              Stoga aj šatafakap.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by FcB View Post
                                sad duboko udahni, i pogledaj ovo

                                http://www.haber.ba/zanimljivosti/lu...dio-video.html


                                EDIT:
                                samo za 18+!!!
                                ozbiljna napomena svima: video izaziva ozbiljne poremećaje
                                ako ipak planirate pogledati video prije obavezno o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama upitajte svog liječnika ili ljekarnika
                                Uvjeravam se da se covjek sprdao snimajuci ovaj video....

                                Comment

                                Working...
                                X