Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko su zdravstveni radnici placeni u Hrvatskoj?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko su zdravstveni radnici placeni u Hrvatskoj?

    Postovani,
    Znam da mozda ova tema nije za ovde ali nemogao sam otvoriti temu u polje "Opcinito"... Premestite je ako nije problem.


    Ja sam clan iz Makedonije i zanima me koliko su ljicnici placeni kod vas jel u planu mi je da u buducnost dodjem kod vas da radim. Ja sam trazio na netu, nz koliko mogu postirati linkove od drgih sajtova ali napisem brojke pa mi vi kazite jel to tacno il nije. Ipak ste vi gradjani Hr, mozda netko od vas ima rodbine, prijatelje koje su doktori pa znate bolje stanje nego ja.



    Naime radi se za sajt salaryexplorer, na koju sam nasao place za doktore u Hr 2020 god i brojke su ove:



    Najniza plata: 12.800hrk mjesecno

    Srijedna plata: 34.900hrk

    Najvisa plata: 58.900hrk



    Po specijalizacije, ljicenici specijalisti uzimaju:

    Pedijatri: 33.000hrk

    Oftalmolozi: 32.000hrk

    Anesteziolozi: 52.000hrk

    Kardiolozi: 53.000hrk



    E sad, jel su ove brojke tacne ili ne? Sta mi vi imate reci o to koliko su placeni doktori u Hr?



    Hvala vam unaprijed i molim za pomoc/savjeti.

  • #2
    Srednja 34900? Ja sam na granici sa hr i do ove korone svaki dan bio u hr al ne bih rekao da imaju toliko... Mislim da nemaju toliko ni u de

    PS
    U slucaju da grijesim razvodim se i hvatam sebi hr doktoricu da me finansira, penzija

    Comment


    • #3
      Prijatelj doktor koji je "pobjegao" iz Hrvatske, kaze da su cifre prenapumpane za bruto place, a kamoli ono sto dobijas na ruke u konacnici..

      Da je zaista tako kako pise, ne bi desetci tisuca zdravstvenih djelatnika trazilo srecu i bolji zivot u razvijenijim drzavama EU.

      Predpost. da je standard u Makedoniji nizi, place i opcenito cijena zivota, pa bi dolazak u Hrv. mozda u tom slucaju i imao smisla..

      Ali ovo gore navedeno daleko je od realnosti
      Online Transformacijski Specijalist:
      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
      ->
      http://www.fgfitness.uk
      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

      Comment


      • #4
        Možda pojedinci imaju toliko ali nemaju svi.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Kazu da je prosjecna placa u hrv 6800...

          Svasta kazu... 😂

          Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

          Comment


          • #6
            Ja radim u zdravstvu u RH i ove cifre nemaju veze sa stvarnoscu, inace mozda je moguce ako si specijalist pa jos uz posao u bolnici radis i par sati privatno.

            Comment

            Working...
            X