Announcement

Collapse
No announcement yet.

Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

    Pozdrav,

    ukoliko ovdje ima nekoga (ili poznajete nekoga) da je u zadnje tri godine imao prometnu nesreću i bio nakon toga kod lijecnika na pregledu (obicno i kod manjih nesreca nastaju trzaji u kraljeznici..) neka mi se obavezno javi preko PP-a.

  • #2
    Re: Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

    ja sam bio jer smo htjeli dignuti lovu na trzajnim ozljedama...bili smo i kod odvjetnika..i on nas je poslao kod doktorice da dobijemo uputnice i papire neke...dobio sam uputnicu za ici slikati kraljeznicu i vrat..

    starci mi nisu dali da se idem zraciti...jer mi stvanro nista nije bilo...

    e sad dal se mogu dignuti pare...na tome...da se ozljeda zasniva na trnjenju ruke..mucninama, glavoboljama, vrat....... neznam...al znam da bez papira kod doktorice nemozes nista dobit od osiguranja.


    sretno ako se o tome radi.
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

      Lijepo si propustio lovu..

      Mozete se javiti bez obveza svi i uputiti slucajeve koje poznajete..

      Comment


      • #4
        Re: Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

        Ja sam 2007 imao prometnu sa motora.

        Oštećenje motora, tj skutera: izgrebana lijeva strana skoro pa neprimjetno, kufer također izgreban i slomljen retrovizor kojeg sam za 20kn zavario i kao novi je bio. Dobio 6 000 kn odštete

        Tjelesne ozljede: Ogrebotine po tijelu, bolovi, jednino sam nabio zglob desne ruke i to me zezalo 1-2 mjeseca.... uglavnom ništa nisam slomio. Na hitnu sam došao sutra dan i rekao da me boli vrat stavili mi ovratnik ja ga skinuo za par dana jer sam morao do škole da mi tjelesni zaključi 5 da netrebam trčat i one *****rije radit Išao sam na neku struju i magnet 7 dana za vrat i dobio 5 000 kn

        Naravno kad sam bio kod glavnog procjenitelja on mi je ponudio mizernu svotu novaca ali sam onda rekao da se vidimo na sudu i da će mu se javit moj odvjetnik i odmah je promjenio ploću i počeo dizat visinu odštete


        Da sam se prije sjetio mogao sam reć da mi se mrači pred očima, da me boli glava i da mi se povraća i pisali bi mi još potres mozga i na to bi još izvukao novce.....

        Moj savjet vam je ako vam nije ništa recite da vas boli vrat i da vam se mrači pred očima, dobit ćete ovratnik i dijagnozu potres mozga a to mislim nemogu nikako dokazat da lažete i nekih 10 000kn bi mogli izvuć.


        I moj otac je imao prometnu sa motor također ali on je to malo bolje odigrao. Ništa nije slomio ali kad je hitna došla do njega on se još valjao po cesti tako da su ga sa hitnim kolima vozili Dobio je ovratnik, glumio da ima potres mozga, znao je doktora koji mu je pisao da liječenje nije dalo rezultata i produživao mu terapije.... čak je od šoka morao kod psihijatra na razgovore i tako..... izvukao je bolju odštetu nego ja, neznam točno cifru nije mi tija reć

        Eto nadam se da sam donekle pomogao. naravno ***** sve ovo ako si se slomia i sjeba.
        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

        Comment


        • #5
          Re: Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

          Vi od ovoga pravite pravi biznis........
          Komsija vidimo se na cesti
          Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

          Comment


          • #6
            Re: Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

            hahahah a komedije

            Comment


            • #7
              Re: Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

              tako je, trzajna ozljeda i potres mozga se ne vide nikakvim metodama oslikavanja... potrebno samo dobro glumit ili nać nekog kome nije bitno jel glumiš ili ne a želi ti napisat dijagnozu
              a i ako vas pošalju na slikanje, nije to ništ puno zračenja...
              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

              Comment


              • #8
                Re: Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

                i da na pregledu bol pri pomicanju vrata, pa kad krene pipat onda malo stegneš trapezni mišić da bude "kao od ozljede"
                glava boli, povratio si, ne sjećaš se trenutka sudara i malo prije toga
                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                Comment


                • #9
                  Re: Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

                  i makni taj alkohol s profila jer ćeš se opet zakucat :P
                  Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

                    ja imo prije 4 dana prometnu,4 puta se okrenuo,i sletio u grabu,išo sam 130 sa fiat puntom u zavoj,i samo prebacio iz 5 u 4 i odjednom se počeo okretat,meni nije ništa,a ni autu hvala bogu ahahahha,razbio sam stup,sa gumom,tak da uato nema obrebotinice,nisam išo kod liječnika,inače se ne vežem,al baš me neš puklo da ga stisnem,i zavežem se ehehheh,sreća čista

                    Comment


                    • #11
                      Re: Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

                      Originally posted by ribek View Post
                      ja imo prije 4 dana prometnu,4 puta se okrenuo,i sletio u grabu,išo sam 130 sa fiat puntom u zavoj,i samo prebacio iz 5 u 4 i odjednom se počeo okretat,meni nije ništa,a ni autu hvala bogu ahahahha,razbio sam stup,sa gumom,tak da uato nema obrebotinice,nisam išo kod liječnika,inače se ne vežem,al baš me neš puklo da ga stisnem,i zavežem se ehehheh,sreća čista
                      ja sam imao prometnu prije par dana.... jedna mrtva cura i jedan decko sa frakturom lubanje...samo ja nisam vozio nego su pozvali hitnu da dodemo prevest decka u bolnicu i utvrdit smrt 23god stare cure pa sam eto ja bio u dezurstvu i dosao na mjesto nesrece....tako da post prije ovoga.. mislim da nije apsolutno smijesno sto ti je doslo da nagazis gas i da se ne vezes da ne bi morao za koji dan tvoje mrtvo tijelo izvlacit iz neke grabe u 6h ujutro....... http://www.vecernji.hr/crna-kronika/...io-brat-911760
                      This is your life and it’s ending one minute at a time

                      Comment


                      • #12
                        Re: Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

                        pere te depra ubio bi vepra?
                        Znoj štedi krv

                        Comment


                        • #13
                          Re: Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

                          ma ne samo kad se nagledas takvih stvari....izjave da ti je doslo da stisces gas pa imas saobracajku radi toga ti je dosta
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment


                          • #14
                            Re: Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

                            znam, ja sam u branši vučnih službi i poprilično sam promijenio stav prema vožnji i sigurnosti s godinama.

                            al ga volim stisnut i dalje moram priznat, samo sada puno pametnije.
                            Znoj štedi krv

                            Comment


                            • #15
                              Re: Je li tko imao prometnu nesreću u zadnje 3 g.?

                              Hoće me netko sa full kaskom pobrat na zebri za 2-3 soma kn?
                              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                              http://www.facebook.com/adoni.costo
                              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                              Comment

                              Working...
                              X