Announcement

Collapse
No announcement yet.

Conan (2011)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Conan (2011)

    Kod ovoga svega me jedino brine sto je Hollywood poceo ostajati bez ideja.
    My Karma ran over your Dogma.

    Comment


    • #47
      Re: Conan (2011)

      Originally posted by Cile
      Kod ovoga svega me jedino brine sto je Hollywood poceo ostajati bez ideja.
      Slazem se, preostalo im je jos samo nekoliko stripova za adaptirati
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #48
        Re: Conan (2011)

        Iako ima tijelo kakvo su ratnici vrlo vjerojatno imali i funkcionalnije i kakvo se meni svidja, Cocan mi je jednostavno osta urezan suroviji i maseniji.

        Comment


        • #49
          Re: Conan (2011)

          princ of persia look ali nikako conan, fali veličine....
          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

          Comment


          • #50
            Re: Conan (2011)

            Originally posted by Wolfey
            ...Cocan mi je jednostavno osta urezan suroviji i maseniji.
            Voliš mesnatog kokana, a?

            Definitivno mi taj Momoa nije faca za ovu ulogu, nekako kao da se previše trudi izgledat opako... Ali šta je tu je, nadajmo se najboljem. Mali glumi i u Igri prijestolja (http://uk.imdb.com/title/tt0944947/), seriji od koje očekujem više nego od Conana.
            Željezo mi je u krvi!

            Comment


            • #51
              Re: Conan (2011)

              Originally posted by mužjak
              Originally posted by Wolfey
              ...Cocan mi je jednostavno osta urezan suroviji i maseniji.
              Voliš mesnatog kokana, a?

              Definitivno mi taj Momoa nije faca za ovu ulogu, nekako kao da se previše trudi izgledat opako... Ali šta je tu je, nadajmo se najboljem. Mali glumi i u Igri prijestolja (http://uk.imdb.com/title/tt0944947/), seriji od koje očekujem više nego od Conana.

              Comment


              • #52
                Re: Conan (2011)

                Ovo je forum o bb-u pa mi je jasno da ste se svi uvatili njegovog izgleda,koji po meni a vidim i vama ne zadovoljava standarde za ovaj film, ali ajmo malo o filmu.
                ako je itko od vas igra princ of perzia, iz trailera može viditi da je ovo zapravo trebalo snimiti umisto princa kojeg su snimili.
                svjet u kojem se odvija je kopija princa
                kostimi i izgled likova također kopija princa
                neprijatelji se baziraju na princu kao i borba strelaca,brodovi,oni likovi što lizlaze i pjeska, i ona kula na brdu i njena unutrašnjost i oni usporeni snimci borbe.
                Po meni ovo uopće ne liči na conana.
                Conan je pre mršav a treba bi simbolizirati nekakvu silu kako ga i u knizi opisuju,a tom opisu čak možda ni arnold nije dorastao.
                starog conana se može gledati bez zvuka a da idalje bude savršen film,bez puno razgovora i gluposti ima vrhunsku radnju,dok mi se ovdje čini da su to savršenstvo tili stvoriti glazbom (koja je usput ista kao iz princa) i s puno kompjuterskih efekata.

                stari su filmovi imali dušu za razliku od ovih falših isprdaka.
                živio arnold!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment

                Working...
                X