Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije: koje i kakve serije volite i pratite ili ste pratili

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Serije: koje i kakve serije volite i pratite ili ste pratili

    Evo link za online gledanje sa prevodom, morate se regati LINK

    Do kraja kompletne serije je ostalo još 3 epizode ko će iščekati, u zadnje 2 sedmice zakucao sam 40 epizoda


    serija je brutalna, bitch ) jedva sam ceko da krene ponovo nakon one stanke hah
    hahah zasro je Jesse, od početka se vidilo da je lik nestabilan i teška čka. Nikad nije imao muda za prave, velike stvari. Jbg zbog serije je i Walt morao imati slabu kariku, nekoga ko će ga sjebat

    The Big Bang Theory i Game of Thrones, najjace
    BBT je vrh, ko će čekat još mjesec dana do nove sezone . Mislim da je vrijeme da scenarist napravi radikalnu promjenu kod Sheldona nez kako će seriju dalje nastavit. Bojim se da neće praviti još bruku novih sezona sve dok je drama ne useru i gledanost ne opadne. Bilo bi najbolje kad bi ovo bila zadnja sezona.

    A GoT je bila vrh sve do predzadnje epizode 3 sezone. Sve mi se bukvalno zgadilo nakon onoga što se desilo, svo ono oduševljenje se splasnulo nakon onog masakra.U seriji bukvalno ne postoji glavna uloga, taman kad se ponadaš da će neko napraviti prekoret Martin* ga smakne. Tek su dvije knjige obrađene ima još 5 načekat ćemo se do završetka

    *(pisac kjige po kojoj je rađena serija)

    Comment


    • Re: Serije: koje i kakve serije volite i pratite ili ste pratili

      ja sam citala knjige, pa sam znala zato i jeste posebna serija sto je drugacija od ostalih, brutalna i surova i realna, ja sam prve epizode preplakala nisam mogla da vjerujem sta rade (bacena iz gossip girl i sex and the city svijeta u ovako nesto ) + Jason Momoa je hot hot haaawt
      a TBBT je isto fenomenalna, umirem im od smijeha samo onu Amy ne volim nikako, lik joj je teska ocajnica i jadnica i nervira me
      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

      Comment


      • Re: Serije: koje i kakve serije volite i pratite ili ste pratili

        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: Serije: koje i kakve serije volite i pratite ili ste pratili



          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: Serije: koje i kakve serije volite i pratite ili ste pratili

            jel gledao itko Dragon Ball ?
            al ozbiljno
            meni je to vrh vrhova crtić bio i ostao, čak sam nedavno (prije oko pola godine) pogledao sve one "novije" epizode, ono kad je Goku velik

            sad čekam taj film (crtani film), da dođe s nekim normalnim prijevodom na ove prostore




            ova sisa gore je isto dobra serija, i Dva i pol muškarca je dobra, i Malcom u sredini je ekstra, to uvijek mogu pogledat
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • Re: Serije: koje i kakve serije volite i pratite ili ste pratili

              moje najdraže BBT , Family Guy , The Simpsons , Blue Mountain State , Modern Family , Top Gear ( UK ) , South Park , Breaking Bad , Futurama ( upravo završila =/ )
              Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

              Comment


              • Re: Serije: koje i kakve serije volite i pratite ili ste pratili

                e ko jos nije gledao dragon ball...ubjedljivo najbolje stvar

                to cu djetetu pustati, svaki dan po 2 epizode


                brb 4% bf


                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: Serije: koje i kakve serije volite i pratite ili ste pratili

                  prekucao BB, evo cekam zadnju epizodu

                  http://misclivestreaming.blogspot.co...aking-bad.html
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: Serije: koje i kakve serije volite i pratite ili ste pratili

                    Omiljena serija iz djetinjstva Sandokan:

                    http://www.imdb.com/title/tt0074050/
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment

                    Working...
                    X