Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ekonomija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ekonomija

    Ima li koga da studira ekonomiju

  • #2
    Re: Ekonomija

    ja sam u zg na ekonomiji

    Comment


    • #3
      Re: Ekonomija

      Apsolvent na EFZGu. :P
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #4
        Re: Ekonomija

        za vas koji ste na efzg jel postoji mogucnost upisa sa drugih srodnih ili slicnog usmjerena faxeva to jest politologije ,zavrseni preddiplomiski 240ects bodova na diplomski na efzg?
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • #5
          Re: Ekonomija

          već kad je stjep otvorio, iskoristit ću priliku da spomenem jednu malo nejasnoću koja mi se vrti po glavi. uglavnom, guglo sam bio razliku između ekonomije i poslovne ekonomije (oboje na EFZG) i nisam naišo na neki konkretan odgovor. stoga, zamolio bi dečke koji i sami pohađaju EFZG (Dida, cro-cop i ostali) da mi, ako nije problem, ukratko napišu samo u par crtica koja je razlika tih fakulteta.

          maturant sam, gimnazijalac, i na listi fakulteta bi jedno mjesto definitivno rezerviro za EFZG; i to čim riješim nejasnoću odnosa ekonomija vs. poslovna ekonomija.

          unaprijed hvala!
          Originally posted by darios
          Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
          __________________________________________________

          there is no progress without struggle!

          Comment


          • #6
            Re: Ekonomija

            @priest, mislim da ti je najbolje nazvat referadu na ekonomiji i pitat. Ovak nemam pojma iskreno.

            @wikler, ekonomija bi bila teorijski smjer, a poslovna ekonomija bi bila, recimo to, praktični smjer. Ne znam kak je danas to složeno, ali kad sam ja upisivao, predmeti su bili potpuno isti i jedina razlika je bila tek na četvrtoj ili petoj godini kad su ovi s ekonomije išli više u tom teorijskom smjeru.
            S tim da ono što ti želiš upisati i ono što svi upisuju je poslovna ekonomija. Čak i da upišeš ekonomiju, možeš se kasnije prebaciti na poslovnu. Frend je slučajno upisao ekonomiju pa se samo prebacio. Pogledaj si liste, za ekonomiju je nekad bilo nešto tipa 80 mjesta, a za poslovnu ekonomiju 800 mjesta.
            Originally posted by magarac
            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
            dzaba mu sve

            Comment


            • #7
              Re: Ekonomija

              Wikler , kad si vec spomenuo da si gimnazijalac , s cim prolazis ,tj. zanima me pa da se poravnam sa tobom , jer je i meni EF jedan od kojih zelim , jer nisam odlucio konkretno koji fax jos .

              Comment


              • #8
                Re: Ekonomija

                nešto se vrti priča kao da se neće više moći upisati ekonomija do 2014, sad kolko tu ima istine nemam pojma. kad sam ja prošle godine upisao prvo su postavili kvotu 1000 pa spustili na 680. faks je zbilja pretrpan

                Comment


                • #9
                  Re: Ekonomija

                  to sam i ja cuo da se prica da se ni u osijeku nece moci upisat ekonomija

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ekonomija

                    Mislim da će UVIJEK biti načina da SVI koje žele upišu ekonomiju.
                    Originally posted by magarac
                    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                    dzaba mu sve

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ekonomija

                      Originally posted by Dida View Post
                      Apsolvent na EFZGu. :P
                      koji si smjer?

                      ja sam sada prva godina, poslovna ekonomija, na drugoj godini biram smjer ali jos ne znam koji bi

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ekonomija

                        Originally posted by Builty View Post
                        Wikler , kad si vec spomenuo da si gimnazijalac , s cim prolazis ,tj. zanima me pa da se poravnam sa tobom , jer je i meni EF jedan od kojih zelim , jer nisam odlucio konkretno koji fax jos .
                        prva tri razreda sam prošo sa sveukupnim općim prosjekom recimo 4,5 ili 4,6. ekonomija mi je više kao rezervno mjesto buduću da će mi ispred bit za sad definitivno novinarstvo i PTFOS.

                        @ Dida: hvala ti na objašnjenju. proučit ću ja još malo taj sam studij poslovne ekonomije i uvidjet na koji redni broj na listi će mi ić EFZG.
                        Originally posted by darios
                        Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                        __________________________________________________

                        there is no progress without struggle!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ekonomija

                          Originally posted by Stjep View Post
                          koji si smjer?

                          ja sam sada prva godina, poslovna ekonomija, na drugoj godini biram smjer ali jos ne znam koji bi
                          Ma da, već na drugoj biraš smjer? To je opet nešto novo. Moja generacija ne bira smjer do upisa diplomskog, dakle do pete godine. Samo smo treće i četvrte godine birali izborne predmete umjesto upisa smjerova.
                          Originally posted by magarac
                          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                          dzaba mu sve

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ekonomija

                            Originally posted by Dida View Post
                            Ma da, već na drugoj biraš smjer? To je opet nešto novo. Moja generacija ne bira smjer do upisa diplomskog, dakle do pete godine. Samo smo treće i četvrte godine birali izborne predmete umjesto upisa smjerova.
                            imas ovako:
                            Financijski menadžment
                            Marketing
                            Menadžment
                            Poduzetništvo
                            Poslovna informatika


                            semestar nam ja podjeljen na dva djela, sada na prvoj godini u prvom semestru smo imali
                            prvi dio - statistika, sociologija engleski
                            drugi dio - pocela ekonomije, osnove organizacije

                            sad ne znam kakav ce raspored bit u 2semestru, predmeti su: racunovodstvo, informatika, mikro, marketing, gospodarstvo i engleski.

                            sviđa mi se ovo sto je semestar podjeljen na dva tjela, pa radis samo dva predmeta, imas mogucnost kolokvija, pa vrlo brzo mozes rjesit predmet

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ekonomija

                              Originally posted by mali priest View Post
                              za vas koji ste na efzg jel postoji mogucnost upisa sa drugih srodnih ili slicnog usmjerena faxeva to jest politologije ,zavrseni preddiplomiski 240ects bodova na diplomski na efzg?
                              jel se to moze nakon zavrsenog preddiplomskog studija ekonomije na diplomski politologija

                              Comment

                              Working...
                              X