Announcement

Collapse
No announcement yet.

Faks: ekonomski ili KIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Faks: ekonomski ili KIF

    Evo, posto zavrsavam 3. godinu ekonomske skole u zagrebu, nastavio bih i na faks ekonomski jel...
    no u slucaju da ne upadnem (mature i ine materine), razmisljo sam o drugoj opciji...
    nesto vezano za ovaj sport, samo, neznam na koj faks mogu ic?
    jel samo DIF ili ima jos koj faks?
    neznam, zanima me bb i nutricionizam pa ak netko zna nes vise, cijenio bih da kaze
    PS Zagreb jel
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

  • #2
    Re: Faks

    kolko ja znam samo dif

    nije neka zamjena za ekonomiju, tho

    Comment


    • #3
      Re: Faks

      imaš u sklopu difa višu ili visoku (nisam siguran) trenersku školu i tamo se možeš opredijelit za neki određeni smjer.. moj prijatelj ide tamo, smjer fitnes i aerobik, i ne mora ostale sportove učit kao na klasičnoma difu
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • #4
        Re: Faks

        Nije DIF nego KIF.
        DIF je uvrijeda za fakultet međutm pametni studenti ne odustaju od tog naziva. Dif znači Državni institut fiskulture i postojao je mislim 1945. godine i to u Beogradu.
        KIF ili Kineziološki fakultet je pravi naziv i usvom nazivu smominje kinezilogoju kao jednu kompleksnu nauku puno više nego što je to fiskultura.

        Otiđ do faksa i raspitaj se o programima koje nude na izbor. Imaš osim fakulteta i višu trenersku školu.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #5
          Re: Faks

          Kod mene u teretani radi lik koji je završio na KIF-u višu trenersku,smjer BB..
          Al mislim da bi trebao dobro razmislit o svojoj budučnosti,možda bi bilo pametnije(čitaj isplativije) završit Ekonomiju ili neki drugi faks di je lakše nać posao a i bolja je zarada.U svakom slučaju tvoja odluka,dobro razmisli.BB i nutricionizam ti može biti jedan odličan hobi-način života al da bi od toga živio pogotovo kod nas,neznam baš dal ti se isplati.Osim ak ne postaneš stručnjak ko Dalibor pa radiš i osobne treninge,pripremaš vrhunske sportaše itd.Sumnjam da bi on mogao živjet samo od profesorske plače i još se na ovakav način bavit BB-om

          Comment


          • #6
            Re: Faks

            ma netreba ti nikakva diploma za personal trenera, a u tome je velka para. samo treba dobro zgledat i odma imaš kupce
            a da loše zgledaš, pa i s tom diplomom sigurno te ne bi uzeo

            Comment


            • #7
              Re: Faks

              Originally posted by Marijan
              ma netreba ti nikakva diploma za personal trenera, a u tome je velka para. samo treba dobro zgledat i odma imaš kupce
              a da loše zgledaš, pa i s tom diplomom sigurno te ne bi uzeo
              Da ali diploma i dobar izgled zajedno su velika prednost.
              Međutim, jedno je bodybuilding gdje izgledom možeš dokazati svoju stručnost. Kod kondicijske pripreme svi traže diplomu u papir iako ona naravno ne mora biti mjerilo znanja.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #8
                Re: Faks

                Originally posted by Vladebisi
                Kod mene u teretani radi lik koji je završio na KIF-u višu trenersku,smjer BB..
                Al mislim da bi trebao dobro razmislit o svojoj budučnosti,možda bi bilo pametnije(čitaj isplativije) završit Ekonomiju ili neki drugi faks di je lakše nać posao a i bolja je zarada.U svakom slučaju tvoja odluka,dobro razmisli.BB i nutricionizam ti može biti jedan odličan hobi-način života al da bi od toga živio pogotovo kod nas,neznam baš dal ti se isplati.Osim ak ne postaneš stručnjak ko Dalibor pa radiš i osobne treninge,pripremaš vrhunske sportaše itd.Sumnjam da bi on mogao živjet samo od profesorske plače i još se na ovakav način bavit BB-om
                E čuj na Zavodu za zapošljavanje je najviše nezaposlenih ekonomista i pravnika jer ih i najviše upisuju taj fakultet. Ima i masu profesora.
                Ali opet plaća u školstvu i nije toliko loša, još uz to radiš u dražavnoj firmi kod koje je posao siguran i plaća. Dakle imaš sigurnost a izgleda da su se i sindikati izborili da ubuduće budu plaće bolje. Uz to imaš dosta slobodnog vremena i ostatak vremena možeš iskoristiti za privatne treninge. Sad je druga priča što je gotovo nemoguće pronaći posao u školstvu ali kada uđemo u EU i tu će se neke stvari trebati mijenjati.
                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                I know it's hard to keep an open heart
                When even friends seem out to harm you
                But if you could heal a broken heart
                Wouldn't time be out to charm you

                November Rain, Guns and Roses

                Comment


                • #9
                  Re: Faks

                  na brod ljudi hebeš sve drugo.Evo ja san završija srednju pomorsku i sad sam na pomorskom faksu, pa na brod 3 na brodu 3 doma miseca
                  ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Faks

                    mogu potvrditi da je raditi u skoli super.nit ne radis 8 sati,radis samo 5 dana u tjednu i placa je vecinom oko 5000kn,putni troskovi placeni,jesti dobis,a sigurno ce i place rast,ne radis nista tesko,ides na izlete ako hoces,kolko sam ljeti slobodnog imas.....
                    ja nemam faks al preporucam svima da ga zavrse,isplati se

                    cura mi zavrsila faks i radi sad u skoli a jos se buni da je tesko

                    treba ljude na baustelu prvo pa onda tek takve poslice radit

                    Comment


                    • #11
                      Re: Faks

                      Originally posted by dante
                      mogu potvrditi da je raditi u skoli super.nit ne radis 8 sati,radis samo 5 dana u tjednu i placa je vecinom oko 5000kn,putni troskovi placeni,jesti dobis,a sigurno ce i place rast,ne radis nista tesko,ides na izlete ako hoces,kolko sam ljeti slobodnog imas.....
                      ja nemam faks al preporucam svima da ga zavrse,isplati se

                      cura mi zavrsila faks i radi sad u skoli a jos se buni da je tesko

                      treba ljude na baustelu prvo pa onda tek takve poslice radit
                      Daleko od toga da je u školi lagano raditi poglavito u današnje vrijeme kad su i djeca i roditelji izgubili bilo kakvo poštovanje i respekt prema profesorima.
                      Kad imaš samo jedno dijete u kući imaš ogromnu odgovornosti i posla oko njega a zamisli kad ih imaš svakodnevno u svakom razredu 30 a među njima 5 divljaka. Uz to danas dijete ne smiješ ni krivo pogledati a da ti ne prijeti kakva tužba a djeci je dozvoljeno sve a obaveze su im nikakve.
                      Definitivno nije lako, tko to tako kaže laže. Istina radi se 5, 6 sati dnevno ali ti trebaš kući pripremiti sate za sutradan. Istina ima se dosta praznika i to je velika prednost rada u školi ali da je idealno nikako nije.
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • #12
                        Re: Faks

                        dobro imas pravo ovo za djecu,bogme ova djeca danas su katastrofa,kakvih ,mogu slobodno reci umnobolesnih, ima a nit im prst ne smijes pokazat, jer gotovo, tuzi te na sve strane.a cujem da im vise ni jedinice ne smije se davati

                        Comment


                        • #13
                          Re: Faks

                          Ma učitelji su donekle krivi jer i ono malo sankcija što im mogu dati u okviru opomena, ukora, opaski pa i jedinica izbjegavaju.
                          Moj je prijedlog, a jednom je bio i u proceduri ali nažalost nije prošao, da se iz svakog predmeta da ocjena iz vladanja i na kraju polugodišta/godine se sve ocjene iz vladanja izračunaju putem aritmetičke sredine i da ta ocjena onda uđe u ukupni prosjek.
                          E pa sad ti imaj sve petice a vladanje 2 pa ćemo viditi hoćeš li upisati srednju školu ili fakultet koji želiš. S ovim bi se puno toga promijenilo kad bi vladanje imalo stvarnu vrijednost. Ovako opisno im smanjiš vladanje ali to na kraju balade za njih ne predstavlja nikakvu štetu pa ih i nije briga kako će se ponašati.
                          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                          I know it's hard to keep an open heart
                          When even friends seem out to harm you
                          But if you could heal a broken heart
                          Wouldn't time be out to charm you

                          November Rain, Guns and Roses

                          Comment


                          • #14
                            Re: Faks

                            da to bi bila dobra ideja,al ne mozes si pomoci kad te niko ne podrzava.al opet ima fora ak je neko los a ne mozes mu jedinicu dat,od kud on moze znat da si mu stvarno dao jedan . bitan je jako stav ucitelja,cim oni vide da mogu neke stvari onda si gotov.ova djeca danas su jako razmazena,to je to,pa muski su poceli bit ko curice meni se cini.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Faks

                              Originally posted by Dalibor
                              Originally posted by Vladebisi
                              Kod mene u teretani radi lik koji je završio na KIF-u višu trenersku,smjer BB..
                              Al mislim da bi trebao dobro razmislit o svojoj budučnosti,možda bi bilo pametnije(čitaj isplativije) završit Ekonomiju ili neki drugi faks di je lakše nać posao a i bolja je zarada.U svakom slučaju tvoja odluka,dobro razmisli.BB i nutricionizam ti može biti jedan odličan hobi-način života al da bi od toga živio pogotovo kod nas,neznam baš dal ti se isplati.Osim ak ne postaneš stručnjak ko Dalibor pa radiš i osobne treninge,pripremaš vrhunske sportaše itd.Sumnjam da bi on mogao živjet samo od profesorske plače i još se na ovakav način bavit BB-om
                              E čuj na Zavodu za zapošljavanje je najviše nezaposlenih ekonomista i pravnika jer ih i najviše upisuju taj fakultet. Ima i masu profesora.
                              Ali opet plaća u školstvu i nije toliko loša, još uz to radiš u dražavnoj firmi kod koje je posao siguran i plaća. Dakle imaš sigurnost a izgleda da su se i sindikati izborili da ubuduće budu plaće bolje. Uz to imaš dosta slobodnog vremena i ostatak vremena možeš iskoristiti za privatne treninge. Sad je druga priča što je gotovo nemoguće pronaći posao u školstvu ali kada uđemo u EU i tu će se neke stvari trebati mijenjati.
                              Ma sve nosi svoje,ne kažem ja da je profesorsko zanimanje loše.Samo kaj se samo od plače teško živi.Znam da masa mojih profesora iz srednje pa i ovi iz osnovne s kojima sam si ostao dobar daje instrukcije,priprema ekipu za faks,rade ko prevoditelji itd.Bez dodatnog posla si štanga.Ježiga

                              Comment

                              Working...
                              X