Announcement

Collapse
No announcement yet.

izabrati fakultet, jebada ziva :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: izabrati fakultet, jebada ziva

    Originally posted by wikler View Post
    nije vrag da učiš već to?
    to mi svi kažu brate: "odaberi ono šta planiraš s guštom radit cijeli život", al baš svi. baš ću ovih dana sjest na miru sam sa sobom i smirit psihu i dobro razmislit sve pa ćemo vidit. što se izbornih tiče - znam haha, imam za sad pig, informatiku, biologiju i psihologiju. no, taj broj će se skresat na dva izborna kad si razjasnim u glavi šta ću ić i šta će mi sve bit na listi.
    A nije baš da učim, al uzmem knjige iz 1. i 2. sr. pa ponavljam matišu i fiziku jer sam totalno zaboravio
    Nemoj zaboravit da imaš vremena do 1.2. da prijaviš fakseve na postani student Ja sam stavio karlovac, fsb, rgn, tvz i promet i dosta jedini izborni mi je fizika haha
    Chill bro

    Comment


    • #32
      Re: izabrati fakultet, jebada ziva

      Originally posted by MasterG View Post
      evo ja sam ti bio na FSB-u prvo :S pa su me izbacili jer nisam položio termodinamiku i sad sam u Karlovcu.
      Inače na FSB-u sam imao 3,2 prosjek. Inače nije tako težak fakultet koliko nisam nimalo učio haha
      da ne pričam kako su starci oduševljeni hahahaha

      Daj mi malo dočaraj sliku strojarstva u Karlovcu Jel teško upisat, kakva je ekipa, jel ima pičona? Čuo sam od frenda koji je u karlovcu da igraju belu pod matišom i ništa ne rade a prolaze normalno. Meni to nije cilj jer smatram da je studiranje strojarstva dosta ozbiljna stvar i ako se na faksu ne radi i uči dovoljno, onda ni na budućem poslu nećeš bit dovoljno dobar strojar/konstruktor/etc.

      Znaš možda koliko je prošle godine imao bodova zadnji na listi koji je upao na faks?
      Chill bro

      Comment


      • #33
        Re: izabrati fakultet, jebada ziva

        Originally posted by Soner View Post
        A nije baš da učim, al uzmem knjige iz 1. i 2. sr. pa ponavljam matišu i fiziku jer sam totalno zaboravio
        Nemoj zaboravit da imaš vremena do 1.2. da prijaviš fakseve na postani student Ja sam stavio karlovac, fsb, rgn, tvz i promet i dosta jedini izborni mi je fizika haha
        smoto smotani! do 1.2. imaš fore za izborne, a za fakultete imaš tamo do 7. mjeseca. eto tolko!
        ja ću vjerovatno novinarstvo, politologiju, možda pedagogiju il psihologiju, i tek reda radi TVZ i nekakvu ekonomiju možda. za osijek ću također stavit prehrambeni tehnolog, informatiku, možda medijsku kulturu itd. vidit ćemo još! važno mi je samo izborne si suzit na maksimalno dva, jer kako sad stvari stoje, četiri bi piso haha.
        Originally posted by darios
        Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
        __________________________________________________

        there is no progress without struggle!

        Comment


        • #34
          Re: izabrati fakultet, jebada ziva

          da se ukljucim u temu. kakva je gradevina i arhitektura danas, jel se isplati upisat?
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • #35
            Re: izabrati fakultet, jebada ziva

            Originally posted by Soner View Post
            Daj mi malo dočaraj sliku strojarstva u Karlovcu Jel teško upisat, kakva je ekipa, jel ima pičona? Čuo sam od frenda koji je u karlovcu da igraju belu pod matišom i ništa ne rade a prolaze normalno. Meni to nije cilj jer smatram da je studiranje strojarstva dosta ozbiljna stvar i ako se na faksu ne radi i uči dovoljno, onda ni na budućem poslu nećeš bit dovoljno dobar strojar/konstruktor/etc.

            Znaš možda koliko je prošle godine imao bodova zadnji na listi koji je upao na faks?
            ej tek sam sad vidio post :S

            ugl, nisam ti ja imao klasični upis u Karlovcu jer sam pola toga riješio na FSB-u tako da sam se samo prebacio na taj fakultet.
            pičona ima na plakanje, to je nejerojatno. Tamo ti je uz strojarstvo i neka ekonomija i ugostiteljstvo, čitaj: SVE CURE a od toga jako dobar postotak dobrih komada. Jedva čekam ljeto da vidim kako će to izgledat oskudnije odjevene.
            za matematiku ne znam, ja sam to riješio na FSB-u ali ni tamo mi nije bila teška, to mi je jedan od prvih predmeta koje sam riješio.
            A gle to što ćeš tu naučit više manje NEĆEŠ koristit na poslu, žalosno ali istinito. Možda tu i tamo koju formulu, ali opet ćeš ju morati učiti jer ovisi u kojoj grani strojarstva ćeš radit. Strojarstvo se uči kroz iskustvo!

            Comment


            • #36
              Re: izabrati fakultet, jebada ziva

              Ima netko da studira u Zagrebu fizikalnu terapiju na Zdravstvenom veleučilištu?

              Comment


              • #37
                Re: izabrati fakultet, jebada ziva

                Kod mene dol u Bosni koji god fakultet upises neces imat posla osim bez para

                Comment

                Working...
                X