Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li bi na DELL Inspiron N5110 laptopu mogle igrati najnovije igre

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li bi na DELL Inspiron N5110 laptopu mogle igrati najnovije igre

    Ev za ove koji se malo bolje razumiju da li bi se na DELL Inspiron N5110 laptopu mogle igrati najnovije igre.

    Intel Core i7 2.20 GHz turbo boost 3.1GHz
    nVidia GeForce GT 525M
    ram 8GB (4GB + 4GB) DDR3

    Originally posted by Rocky""
    Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
    Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
    Jedem ih al ne bas cesto
    Hvala ona odgovoru

  • #2
    Re: Pitanje za laptop

    Originally posted by DarioChoki View Post
    Ev za ove koji se malo bolje razumiju da li bi se na DELL Inspiron N5110 laptopu mogle igrati najnovije igre.

    Intel Core i7 2.20 GHz turbo boost 3.1GHz
    nVidia GeForce GT 525M
    ram 8GB (4GB + 4GB) DDR3

    Ako je graficka 525 Mb (ako na to mislis) nema sanse da se moze igrati ista dobro , ramova ima poprilicno dosta , ali procesor i nije bas nesto jak , sve u svemu solidna konfiguracija , ali za najnovije igrice nedovoljno po mom laickom misljenju ..

    Comment


    • #3
      Re: Pitanje za laptop

      Mogao bi zašto ne. Overclockaj proc graficka je dobra (mb ti nista ne znaci) samo jeli znaš snagu grafickog procesora? Ako je dost slab onda nebi mogao igre poput BF3 itd. Mogao mi bilo koj COD jer imaju isti engine pa je grafika svugdje skoro ista. I možeš overclockati grafu nije ti problem to.

      Ali proc ti treba imati barem 2 jezgre jer ako ima jednu to ti nije ništa. Onda nebi mogao.
      Last edited by arianko; 29-09-12, 22:02.

      Comment


      • #4
        Re: Pitanje za laptop

        Originally posted by Builty View Post
        Ako je graficka 525 Mb (ako na to mislis) nema sanse da se moze igrati ista dobro , ramova ima poprilicno dosta , ali procesor i nije bas nesto jak , sve u svemu solidna konfiguracija , ali za najnovije igrice nedovoljno po mom laickom misljenju ..
        ma ne graficka je 1gb
        Originally posted by Rocky""
        Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
        Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
        Jedem ih al ne bas cesto
        Hvala ona odgovoru

        Comment


        • #5
          Re: Pitanje za laptop

          Ok ako ima oko 500MHz na grafi moglo bi ti podržati jače igre. Ima li ti procesor barem 2 jezgre? jer ovih 3GHz ti ništa ne vrijedi ako je 1 jezgra. I overclockaj grafu nije problem a nije ni opasno.

          Comment


          • #6
            Re: Pitanje za laptop

            Originally posted by arianko View Post
            Ok ako ima oko 500MHz na grafi moglo bi ti podržati jače igre. Ima li ti procesor barem 2 jezgre? jer ovih 3GHz ti ništa ne vrijedi ako je 1 jezgra. I overclockaj grafu nije problem a nije ni opasno.
            procesor je i7 koliko sam upucen to je 4 jezgre
            Originally posted by Rocky""
            Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
            Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
            Jedem ih al ne bas cesto
            Hvala ona odgovoru

            Comment


            • #7
              Re: Pitanje za laptop

              Jak je taj tvoj laptop. Podržava on jake igre samo instaliraj na njega što god želiš. Ako ti blokira samo defragmentiraj disk skeniraj od virusa s anti virusnim programom i pregledaj da nema možda malvare, to gledaš s "malvare anti malvare bayt" programom.

              Comment


              • #8
                Re: Pitanje za laptop

                ok ) tnx
                Originally posted by Rocky""
                Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
                Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
                Jedem ih al ne bas cesto
                Hvala ona odgovoru

                Comment


                • #9
                  Re: Pitanje za laptop

                  i7 procesor od 2 i po soma kuna vama nije dobar. hahaha ja cu se ubit xD

                  builti i arianko nemojte vise nista komentirati u vezi kompjutera.

                  ontopic: vrtit ce ti sve.
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pitanje za laptop

                    i7 je jedan od najjacih procesora koji su na trzistu , tako da ova vasa tvrdnja da je to smece ne stoji bas Mislim da bi ti trebalo vrtit vecinu igara , ali nemoj ocekivat neke pretjerane performanse na nekim ultra graphic opcijama jer ta grafika to ne bi mogla podnijeti jer je integrirana.
                    There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                    - Aldous Huxley

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pitanje za laptop

                      Neče igrati na "high" može podržati igre na "normal".

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pitanje za laptop

                        Da razjasnimo odma par stvari. 525M ne znaci 525Mb nego 525 Mobile. Dalje, ovaj i7 nije i7 cijene 2500kn jer je ovo mobile (opet M) verzija za prijenosnike.
                        Znaci komponente za laptope i desktope nisu nikako iste iako se koristi isto znakovlje.
                        Prvo da rijesimo, RAM je i vise nego dobar. Za igre ces sa ovom grafickom koliko vidim po benchmarksima i fps testovima igrat sve na medium grafici, neke igre na high, neke na low... no uglavnom, sve ces moci pokrenuti. Par primjera: Battlefield BC 2: medium, Modern Warfare 2: high, NFS Shift: high...
                        Sto se procesora tice, ako je to i7-2670QM (kojega mi je intel nasao sa tim performansama), onda je to 4jezgreni i bit ce ti i vise nego dovoljan za igranje istih igara. Znaci da ti je grafika najslabija karika... :/

                        Kolika je cijena laptopa, te koje te konkretno igre zanimaju?
                        Last edited by Aronnax; 30-09-12, 12:41.
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pitanje za laptop

                          moja zabuna onda za ono 525 Mb .. a za procesor taj nisam znao ..

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pitanje za laptop

                            Originally posted by Aronnax View Post
                            Da razjasnimo odma par stvari. 525M ne znaci 525Mb nego 525 Mobile. Dalje, ovaj i7 nije i7 cijene 2500kn jer je ovo mobile (opet M) verzija za prijenosnike.
                            Znaci komponente za laptope i desktope nisu nikako iste iako se koristi isto znakovlje.
                            Prvo da rijesimo, RAM je i vise nego dobar. Za igre ces sa ovom grafickom koliko vidim po benchmarksima i fps testovima igrat sve na medium grafici, neke igre na high, neke na low... no uglavnom, sve ces moci pokrenuti. Par primjera: Battlefield BC 2: medium, Modern Warfare 2: high, NFS Shift: high...
                            Sto se procesora tice, ako je to i7-2670QM (kojega mi je intel nasao sa tim performansama), onda je to 4jezgreni i bit ce ti i vise nego dovoljan za igranje istih igara. Znaci da ti je grafika najslabija karika... :/

                            Kolika je cijena laptopa, te koje te konkretno igre zanimaju?
                            Cijena je 1400 KM a igre koje me zanimaju su: gta 4, call of duty modern warfare 3, crysis 2, prototype 2 i takve slicne
                            Originally posted by Rocky""
                            Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
                            Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
                            Jedem ih al ne bas cesto
                            Hvala ona odgovoru

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pitanje za laptop

                              Originally posted by DarioChoki View Post
                              Cijena je 1400 KM a igre koje me zanimaju su: gta 4, call of duty modern warfare 3, crysis 2, prototype 2 i takve slicne
                              To bi bilo oko 5600kn? Tocno?
                              Za tu cijenu osobno bih gledao vise nesto tipa: http://www.pcper.com/reviews/Mobile/...ptop-Do-It-All
                              Uglavnom, potrazi nesto sa jacom grafickom.
                              A za fps na igrama pogledaj ovu stranicu: http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-...M.43889.0.html
                              Uglavnom u trazilicu upisi tocno koja te graficka zanima i scroolaj do dna pa vidi i igru koja te zanima...
                              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                              Napreduje se... Avatar^^

                              Comment

                              Working...
                              X