Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vivax smart point x45

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Vivax smart point x45

    Originally posted by Corry View Post
    Znaci, sve su vas kinezi usrecili...
    Kako se mob ponasa, vasi neki prvi dojmovi-ima li stekanja-kako bat. drzi, kvaliteta izrade, internet itd....
    mob sam platio 750kn, carinu 200, ukupno 950kn.
    ne zelim ga ureknuti, ali... za sada nema greske. stekanja - nema, kvaliteta izrade je nesto slabija, nema onaj gorilla glass (morao sam ici googlati, znam da je neki majmun u pitanju ), ali u tom cjenovnom rangu niti ne mozes ocekivati titan... doduse s mobom dodju dva screen protectora (jedan vec zalijepljen) i hard case, tako da se ajde, malo poboljsa sigurnost. mob je super napravljen, nema mjesta gdje plastika ne sjeda dobro,... baterija drzi dan-dan i pol, s ukljucenim wi-fi, ekranom na max i drkanju po njemu od jutra do mraka. e da, dobijes i dvije 2200 mah baterije, tako da ako ides nekuda gdje nema struje...
    osobno smatram da bolje nisam mogao proci... malo me brine manjak garancije u hrv, ali su kinezi totalno susretljivi, tako da mi je mrvicu lakse.
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #62
      Re: Vivax smart point x45

      Originally posted by Corry View Post
      Znaci, sve su vas kinezi usrecili...
      Kako se mob ponasa, vasi neki prvi dojmovi-ima li stekanja-kako bat. drzi, kvaliteta izrade, internet itd....

      To su ti hardwerski jake mašine kakve se kod nas prodaju za 3x veću cijenu.

      Proguglaj po onim shopovima, imaš recenzije i probleme,...
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • #63
        Re: Vivax smart point x45

        Gledao sam i malo po malo se spremam i ja za kupnju----ne ocekujem neka cuda ali nemislim ni tolerirat stakanje, gasenja itd.vidit cemo...
        Caffey-ovo mi se kod tebe svida-uskoro idem i ja na china mobile-Bolje kinez i 10kg whey-a nego nokia il samsung
        U slucaju reklamacija itd....kako ide?? salje se u kinu ili ima mogucnost nekog servisa kod nas?
        MYPROTEIN

        Comment


        • #64
          Re: Vivax smart point x45

          Originally posted by Corry View Post
          Gledao sam i malo po malo se spremam i ja za kupnju----ne ocekujem neka cuda ali nemislim ni tolerirat stakanje, gasenja itd.vidit cemo...
          Caffey-ovo mi se kod tebe svida-uskoro idem i ja na china mobile-Bolje kinez i 10kg whey-a nego nokia il samsung
          U slucaju reklamacija itd....kako ide?? salje se u kinu ili ima mogucnost nekog servisa kod nas?
          nema servisa kod nas... garancija ti "vrijedi", samo... nema mi logike, ali navodno kada saljes mob na popravak u kinu, prilikom ponovnog ulaska u hrv, oni tebi ponovo naplate carinu - MOLIM VAS, ako to nije tocno, ispravite me. to su moja saznanja. navodno da moras u carini napraviti nekakve posebne papire... da ne kazem da je to procedura koja traje cca 2 mjeseca.
          ono sto me "veseli" je njihova susretljivost, tako je primjerice jednom tipu rinuo touch i da ne salje mob na popravak, oni su mu prodali novi 5$ jeftinije od najjeftinije ponude sto je nasao na internetu... a kad je (tom istom tipu) riknuo mob, oni su mu poslali novi, samo je postarinu trebao platiti... a eto, mislim, to je jedan od rijetkih da je imao problema. mislim, kao i kod svakog moba, greske su moguce, samo ti sam trebas procjeniti zelis li riskirati i usparati 1300kn (koliko bi takav recimo gsmart) dosao u hrvatskoj..
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • #65
            Re: Vivax smart point x45

            Postoji mogućnost da ti opet udru carinu, tj. postoji mogućnost ako ti prvi put ne udru, da ti je naplate ako budeš sla na popravak. Ima servisa u hrv koji mogu riješit kvar, naručiš dio koji ne radi, odneseš na servis i oni ti naprave.
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • #66
              Re: Vivax smart point x45

              naravno da ima, to je meni i bilo u glavi, manje kvarove popravljat ovdje, vece saljem nazad...
              al nije mi jasno, kako je moguce 2x naplatiti carinu za istu stvar. Boga mu ljubim, pa postoji zapisnik o slanju na popravak i sl. kao dokaz...
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • #67
                Re: Vivax smart point x45

                Narucio sam frendu repliku iPhone 5s-a, sad bi mi trebao doci kroz 2-3 dana pa javim utiske

                Sent from my HTC One X using Tapatalk
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • #68
                  Re: Vivax smart point x45

                  Cek coffey kako si platio carinu na mob koji kosta 750kn? Ja sam cito da se carina ide samo na proizvode skuplje od 150 eura? Jel zna neko kako to ide i i kako se određuje visina carine?
                  Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                  Comment


                  • #69
                    Re: Vivax smart point x45

                    Ne gledaju to ni da oces.. Sad lupaju na sve sto dode bilo to 200€ ili 100€.. Cim vide da dolazi iz kine lupaju porez na takve stvari.. Cak su poceli i otvarati pakete da se uvjere.. Znam da mi je trener u teretani platio tablet oko 130€ i pukli mu carinu 80€, morao im sve papire dostaviti ..
                    Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                    "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                    https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                    Comment


                    • #70
                      Re: Vivax smart point x45

                      Originally posted by Baky View Post
                      Cek coffey kako si platio carinu na mob koji kosta 750kn? Ja sam cito da se carina ide samo na proizvode skuplje od 150 eura? Jel zna neko kako to ide i i kako se određuje visina carine?
                      Na stvari koje osobno unosis je 150€, a ovo preko poste je 25€ bez icega, do 150€ samo pdv, a iznad toga i carina i pdv

                      Poslano s mog ajfona 8 using Tapatalk, zajebavam se, Tronsmart ts7
                      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                      Comment


                      • #71
                        Re: Vivax smart point x45

                        Nema carine na elektronske uređaje, samo pdv.
                        "What the mind believes the body achieves."

                        Comment


                        • #72
                          Re: Vivax smart point x45

                          Originally posted by Corry View Post
                          Znaci, sve su vas kinezi usrecili...
                          Kako se mob ponasa, vasi neki prvi dojmovi-ima li stekanja-kako bat. drzi, kvaliteta izrade, internet itd....

                          Najbolji ti je odabir pravi kinez, a ne klonovi. Klonovi su također hardwerski jaki uređaji, npr. tronsmart, cubot,...
                          Al ako baš oćeš najboljeg kineza onda kupuj "originale", to su ti npr. zte, huawei, lenovo, xiaomi,...
                          "What the mind believes the body achieves."

                          Comment


                          • #73
                            Re: Vivax smart point x45

                            Originally posted by Coffey View Post
                            naravno da ima, to je meni i bilo u glavi, manje kvarove popravljat ovdje, vece saljem nazad...
                            al nije mi jasno, kako je moguce 2x naplatiti carinu za istu stvar. Boga mu ljubim, pa postoji zapisnik o slanju na popravak i sl. kao dokaz...
                            Citat s jednog foruma: "Dobiješ tu "izvoznicu" i kad ti dođe uređaj sa popravka/zamjene, dođeš u poštu (carina) po njega. Daš im "izvoznicu" i ako imaš papire da si već platio PDV na uređaj, daš im i njih."


                            Znači nema šanse da ti 2 puta udru pdv, jedino će ti ga udrit ako ga nisi prvi put platia.
                            "What the mind believes the body achieves."

                            Comment


                            • #74
                              Re: Vivax smart point x45

                              Originally posted by bot1950 View Post
                              Nema carine na elektronske uređaje, samo pdv.
                              Ima, mora bit, di si to procita?
                              Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                              Comment

                              Working...
                              X