Announcement

Collapse
No announcement yet.

David Icke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • David Icke

    Jel citao iko njegove knjige teorije zavjera?
    Nije sve za povjerovat al su mu odlicne knjige...

  • #2
    Re: David Icke

    jesam
    ima hrpa dobrih analiza i koncepata
    ono što je pretjerano samo parcijaliziram u kategorije neobjašnjivog
    a ostalo prihvatim kao dobar alat za razumjevanje svijeta i političko-ekonomskih događanja
    ljudi ga ne vole zbog "gmazova" pa ne vide ostale fantastične činjenice i zaključke koje je izložio
    mislim da ga treba čitati
    "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

    Comment


    • #3
      Re: David Icke

      Meni ništa pretjerano novo nakon Naomi Klein, Noam Chomsky, Zecharia Sitchin-a, no on je sve to i još mnogo drugih autora ujedinio i stavio na jedno mjesto.

      Svakako za pročitati.
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #4
        Re: David Icke







        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: David Icke

          Kaj se tiče gmazova... Taman toliko suludo da bi moglo biti istinito. Mislim, kaj nas sprečava da to prihvatimo? Znanje kojim smo indoktrinirani od malena. Odličan mi je komentar ispod jednog od clipova: "...truth is much more bizzare than reality."
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #6
            Re: David Icke

            spojio vecinu neobjasnjivih stvari u jednu cijelu i dao im dobar smisao. dosta velikoj populaciji moze otvoriti oci ,samo sto je problem da 95% populacije to u startu nece niti preispitati jel se radi o istini ili ne jer jednostavno ne zele se pomiriti sa istinom koja ponekad zna biti brutalno razocaravajuca. iskreno dok nisam poceo proucavati fenomene drustvene ,jos sam i politolog k tomu ,socijoloske koncepte ,psihologiju ,povijest ,teorije zavjere bilo mi je puno lakse u zivotu hehehehe to jest gledao sam vise sarenim ocima nego sad kad vise ni nemam idelogiju niti odredjeni pravac koji bi slijedio u zivotu zbog toga jer sam skuzio djelomicno radi i ickye i njemu slicnih da je to sve jedna obicna sprdnja oko okretanja novaca i moci ,nevezano jel se radilo o gmazovima ili drugim vanzemaljcima ili ljudima ,jednostavno je cinjenicno stanje da egoizam ljudske prirode ili naseg ucenja od malena nas je unistilo kao osobe koje bi moglo razviti drustvo jednakosti i blagostanja
            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

            Comment


            • #7
              Re: David Icke

              Originally posted by mali priest View Post
              spojio vecinu neobjasnjivih stvari u jednu cijelu i dao im dobar smisao. dosta velikoj populaciji moze otvoriti oci ,samo sto je problem da 95% populacije to u startu nece niti preispitati jel se radi o istini ili ne jer jednostavno ne zele se pomiriti sa istinom koja ponekad zna biti brutalno razocaravajuca. iskreno dok nisam poceo proucavati fenomene drustvene ,jos sam i politolog k tomu ,socijoloske koncepte ,psihologiju ,povijest ,teorije zavjere bilo mi je puno lakse u zivotu hehehehe to jest gledao sam vise sarenim ocima nego sad kad vise ni nemam idelogiju niti odredjeni pravac koji bi slijedio u zivotu zbog toga jer sam skuzio djelomicno radi i ickye i njemu slicnih da je to sve jedna obicna sprdnja oko okretanja novaca i moci ,nevezano jel se radilo o gmazovima ili drugim vanzemaljcima ili ljudima ,jednostavno je cinjenicno stanje da egoizam ljudske prirode ili naseg ucenja od malena nas je unistilo kao osobe koje bi moglo razviti drustvo jednakosti i blagostanja
              Mene jedino muči što sam pored svega toga još uvjek djelom utopist. Ali opet s druge strane činjenično stanje pokazuje koliko je surov ovaj svijet (i društvo kao ocjelina i kao pojedinci).
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • #8
                Re: David Icke

                i ja sam isto .ali kad vidim sa kakvim sam ljudima okruzen i da je cinjenicno stanje da je tesko promjeniti ljudsku osobnost ako se od pocetka nije usmjerava na pravi put ,utopije nece biti niti sa mog zivota niti za sljedecih par generacija.jedino nekom veliko revolucijom sve bi se promjenilo ali ne revolucijom fizickom nego u ljudskim glavama.ono sto je najveci problem je taj stav da zasto bi ti bio sretan i zadovoljan sa zivotom ako mogu ja biti vise sretan i zadovoljan ,to je taj problem natjecanja koje nekad moze biti jako lose ali evolucijski nismo nista drugaciji od zivotinja koje se jednako tako bore da budu na vrhu piramide moci ,nazalost je to tako !!!
                TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                Comment


                • #9
                  Re: David Icke

                  Kako ga dosad nisu koknuli ?? heh

                  Comment


                  • #10
                    Re: David Icke

                    Originally posted by Bjelanjak View Post
                    Kako ga dosad nisu koknuli ?? heh


                    Genijalno. Isto je s bolestima. Izbaciš ih iz glave i nema ih.
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment

                    Working...
                    X