Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mljekari prosvjedi i izlivanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mljekari prosvjedi i izlivanje

    Uzas sta se to dogadja kod nas, zao mi je mjekara, a sve me srce boli gledajuci koliko se mlijeka izlijeva. Bas gledam Poljoprivrednu emisiju. Grozno
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

  • #2
    Re: Mljekari prosvjedi i izlivanje

    ma daj...
    dobivaju nenormalne pare od države, poticaje i ostalo
    jedno vrijeme od EU proračuna se 80% davalo na poljoprivredu

    ko ih J...! sto bi ostali trebali reci koji ni lipe ne dobivaju nego trebaju i zaraditi?!

    Comment


    • #3
      Re: Mljekari prosvjedi i izlivanje

      45 lipa po litri,strava poticaj

      Comment


      • #4
        Re: Mljekari prosvjedi i izlivanje

        Ajde ne seri,ispao si primitivan totalno,ako neznaš šta se događa nemoj ni komentirati... Prema njima država ima dugovanja unazad tri godine koja nisu isplačena putem poticaja,milijarda im je srezana iz državnog proračuna najviše od svih slavonci jedva preživljavaju sa poljoprivredom i naravno da ćemo se boriti,vidio bi tebe kad bi ti država dugovala pa me baš zanima jel bi reko ma ko ih j...
        Šta ti misliš da tamo dođeš baciš po njivi malo sjemena to nikne ladiš jaja cijele godine i onda ubereš novce?

        Comment


        • #5
          Re: Mljekari prosvjedi i izlivanje

          velika podrska mljekarima
          Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

          Comment


          • #6
            Re: Mljekari prosvjedi i izlivanje

            ne brini se za mene, ja znam sto govorim
            danas poticaj dobivaju mljekari sa dvije krave, daleko od toga da je sve po litri
            osim toga, zasto meni ili mojima država ništa ne duguje?
            moji isto imaju poduzeće, ali njima nitko ništa ne poklanja

            btw. ja i jesam iz slavonije

            Comment


            • #7
              Re: Mljekari prosvjedi i izlivanje

              Originally posted by FcB View Post
              ne brini se za mene, ja znam sto govorim
              danas poticaj dobivaju mljekari sa dvije krave, daleko od toga da je sve po litri
              osim toga, zasto meni ili mojima država ništa ne duguje?
              moji isto imaju poduzeće, ali njima nitko ništa ne poklanja

              btw. ja i jesam iz slavonije
              Sad ce ispasti da onaj sa dvije krave ima neke vezice pa dobija poticaj a ti sa poduzecem jadnicak nista. Ruzno je to sto govoris, imaj postovanja to je takodjer nacin zarade i prezivljavanja

              Comment


              • #8
                Re: Mljekari prosvjedi i izlivanje

                ma poljoprivreda je jedna od najtezih djelatnosti, najvise muke, a najmanje zarada
                no bogate se vlasnici, zemljoposjednici, koje dobivaju nemile novce, ogroman dio i od prevelikih poticaja, a jadan seljak koji cijele dane radi na toj zemlji zaradi crkavicu
                ti zemljoposjenici se najviše i bune jer oni dobivaju poticaje, seljaci na tim zemljama ionako rade za fiksnu plaću koja ne ovisi o poticajima

                a ti poticaji za dvije krave su druga prica
                to nije nista nelegalno, nego iskoristavanje zakona
                njima poljoprivreda nije za prehraniti obitelj, nego samo za dobivanje poticaja, bave se oni necim drugima

                Comment


                • #9
                  Re: Mljekari prosvjedi i izlivanje

                  Originally posted by fricric1974 View Post
                  45 lipa po litri,strava poticaj
                  45 lipa po litri se ćini malo. Jedan ćovjek je rakao da je u 3 dana prolio 5000 litara mljeka. Sada raćunaj koliki je poticaj mogao dobiti.
                  Prolio je poticaj od 2 250kn i preko 10 000kn što je mogao dobiti da je prodao mljeko.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Mljekari prosvjedi i izlivanje

                    45 lipa koje ne dobiju redovno a troškovi idu stalno gore

                    Comment


                    • #11
                      Re: Mljekari prosvjedi i izlivanje

                      ma daj...
                      dobivaju nenormalne pare od države, poticaje i ostalo
                      jedno vrijeme od EU proračuna se 80% davalo na poljoprivredu

                      ko ih J...! sto bi ostali trebali reci koji ni lipe ne dobivaju nego trebaju i zaraditi?!

                      ne brini se za mene, ja znam sto govorim
                      danas poticaj dobivaju mljekari sa dvije krave, daleko od toga da je sve po litri
                      osim toga, zasto meni ili mojima država ništa ne duguje?
                      moji isto imaju poduzeće, ali njima nitko ništa ne poklanja

                      btw. ja i jesam iz slavonije


                      ma poljoprivreda je jedna od najtezih djelatnosti, najvise muke, a najmanje zarada
                      no bogate se vlasnici, zemljoposjednici, koje dobivaju nemile novce, ogroman dio i od prevelikih poticaja, a jadan seljak koji cijele dane radi na toj zemlji zaradi crkavicu
                      ti zemljoposjenici se najviše i bune jer oni dobivaju poticaje, seljaci na tim zemljama ionako rade za fiksnu plaću koja ne ovisi o poticajima

                      a ti poticaji za dvije krave su druga prica
                      to nije nista nelegalno, nego iskoristavanje zakona
                      njima poljoprivreda nije za prehraniti obitelj, nego samo za dobivanje poticaja, bave se oni necim drugima



                      slažem se s tobom, neka i meni drzava da par milijuna kuna pa cu i ja otvorit firmu s tim potacijem, zasto bi samo poljoprivreda dobijala poticaj, onda mozemo svi mi, bilo koje zanimanje

                      Comment


                      • #12
                        Re: Mljekari prosvjedi i izlivanje

                        Originally posted by fricric1974 View Post
                        45 lipa koje ne dobiju redovno a troškovi idu stalno gore
                        ako nisi znao, svugdje troškovi idu gore, di si ti dosad bio???
                        slanac je prije bio 1kn, danas je 2,70kn
                        krafne su bile 2,5kn, danas su iznad 4,5kn
                        pizza je bila 25kn, danas je 40kn
                        .....

                        Comment


                        • #13
                          Re: Mljekari prosvjedi i izlivanje

                          Ne jedem krafne, ne jedem pizzu pa na tome ne osjećam trošak...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Mljekari prosvjedi i izlivanje

                            Originally posted by Stjep View Post
                            slažem se s tobom, neka i meni drzava da par milijuna kuna pa cu i ja otvorit firmu s tim potacijem, zasto bi samo poljoprivreda dobijala poticaj, onda mozemo svi mi, bilo koje zanimanje
                            Joooj šta volim ovakve kao ti i onaj fcb,pa ko ti brani da otvoriš firmu i bajo ubiri pare do mile volje,kad bi to bilo tako lako svi bi se bavili poljoprivredom i živili bi ko carevi,susdržite se od proljevanja vašeg primitivizma i ne znanja,ispadate totalno glupi i ne obrazovani.
                            Ako nemožete skužiti neke stvari onda i ne komentirajte,stvar je u tome da su tim ljudima dužni aloo dužni znači oni su to zaradili samo im se treba dati,otvori firmicu lijepo pa nek ti uzmu vidio bi ja tebe jel bi ovako govorio.
                            Nećemo mi daleko dogurati sa ovakvim mišljenjima jer uvjek naam je zelenija trava kod susjeda!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Mljekari prosvjedi i izlivanje

                              Originally posted by arianko View Post
                              Ne jedem krafne, ne jedem pizzu pa na tome ne osjećam trošak...
                              majko moja...
                              to su primjeri

                              a kupujes li novine?
                              vozis li auto?
                              ...

                              Comment

                              Working...
                              X