Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kony 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kony 2012


    vecina vas ima facebook, pa shareajte..
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

  • #2
    Re: Kony 2012

    baš sam jučer navečer to gledao... strašno

    Comment


    • #3
      Re: Kony 2012

      Svaki zločin i kriminal je ljudska bolest koja nema opravdanja.

      Ali kad se u ovakve priče upletu dečki tzv. filantropi koji u isto vrijeme indirektno i direktno rade milion puta gore stvari onda tu nešto jako smrdi.

      Kony 2012: Wrapping Imperialism in “Activism”
      http://www.prisonplanet.com/kony-201...-activism.html
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #4
        Re: Kony 2012

        http://www.index.hr/vijesti/clanak/k...ve/603187.aspx
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Kony 2012

          Tko je General Yoweri K. Museveni?
          http://www.prisonplanet.com/kony-201...ropaganda.html

          Ovaj dokumentrac bi trebo imati medijsku nazocnost kao kony 2012. Uopce me ne cudi sto nema.
          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

          Comment


          • #6
            Re: Kony 2012

            Jedna velika glupost. Ne kazem da ne treba zaustaviti Konya, to je cinjenica. No cijela ova kampanja nije tako jednostavna kako se cini. Znaci nije to samo idemo mi dat koju kintu, nosit narukvice i ljepit plakate pa ce oni dobri Amerikanci ubit Konya bas kao i Bin Ladena. GG BB. NE!
            Prva stvar koju moramo shvatit jest da je to rat. U ratu NIKADA nema "dobrih i losih". Nijedna strana nikada nije 100% bijela. Obrambeni rat jedini bi se mogao tako nazvat, no to ovdje nije slucaj. Je naravno sa subjektivnog gledista ako stojite na jednoj od strana. Tako se isto ovdje stalo na stranu Ugandanske vojske. Naravno da ce tako biti s obzirom da su oni ipak sluzbena vojska, no cinjenica je da takoder rade zlocine, mozda ne u razmjeru kao LRA, no definitivno rade.
            Ne zelim da me se pogresno shvati. No ovo je centralna Afrika. Tamo nazalost moze vladati samo cvrsta ruka. A naci postenu cvrstu ruku je nemoguce. Tako da podupiranjem sadasnje vlasti definitivno nece donjeti mir. Nazalost, izgleda da je jedini nacin da se cijela ova zavrzlama, zlocini i teror razrijese jest mijesanje stranih utjecaja. Kao najveci, tu se naravno nudi SAD. Hoce li SAD u svemu tome traziti nekakv profit? Naravno da hoce. Zasto? Zato sto mogu. - dovoljan razlog. Svi znamo da se EU sigurno nece mijesati. Svi znamo da NATO nece poslati svoje trupe da jednostavno pociste zemlju i demilitariziraju cijelo podrucje (sto bi bilo najpametnije iako ne i najbezbolnije). Uglavnom, ovakvim pristupom se nece nista rijesiti. Cak i da ovaj program uspije u naumu, tj. da SAD posalje promatrace, pa i trupe, time podupiru jednu stranu. Sadasnja vlast nije rjesenje, ali nemogu nakon sloma LRA ici rusiti i vladu - ne bijelci, a stanovnistvo im je za to ocito nesposobno (ne vrijedam, ne mislim mentalno nego sredstvima).
            Tako da je po mome dobra ideja iza ovog filma, no nazalost nemoguca realizacija. Eto molim se Bogu da im uspije, tj. uhvate Konya, demilitariziraju LRA, vlada rijesi sve kampove izbjeglica izgradivsi im naselja od stranog kapitala i svi budu sretni i zadovoljni. Nazalost, oni su takav mentalitet, generalno mentalno nerazvijen za veliku socijalizaciju. Pa u krajnju ruku nismo niti mi nista drugaciji. Da se ne nalazimo usred Europe i mi Hrvati i Srbi bismo se tukli macetama, a jedan Milosevic bi vodio ovakvu vojsku - no imamo tu srecu pa jesno.
            A na kraju, je li to neprofitna organizacija, necu komentirati. Oni jesu rekli da im je glavna zadaca dici paznju naroda, a time i vlada svijeta, a ne gradnja skola. Ako misle da je to plakatima, svakim dolarom ih samo podupiremo u tom naumu. Pa razmislite slazete li se s time ili ne.
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • #7
              Re: Kony 2012

              +1 Aronnax

              Comment


              • #8
                Re: Kony 2012

                imam par frendova iz afrike, od ghane do kameruna. i oni sami priznaju da im je tako kako jer su ljeni,kud dodu trava ne raste.nezele radit nemaju volje i vole na gotovo... tako im oduvjek i uvjek ce bit. poslje konya ce doc drugi kony. pohvatali su se i veci zlocinci od konya koji stoje nize rangirani na listi a on kao br 1 obicni gerilac nije uhvacen. ne zato sto nisu uspili, vec on je necija ruka i sticen je. bio i bit ce
                Pocivao u miru Bozjem

                22.12.1984 - 20.12.2012

                __________________________________________________ ___________________________

                mentor: Sasa Draskovic

                Comment


                • #9
                  Re: Kony 2012

                  Ne bi rekao da su ljudi lijeni već su izmanipulirani, iskorištavani i doslovno ubijani od velikog kapitala (SAD i EU) te su njihovi političari korumpirani (Sanader je mila majka u usporebi sa njihovim).

                  Jučer sam gledao dokumentrac na Reporterima (HRT svaka subota u 17h). I radilo se o Nigeriji gdje upravo europske i američke multinacionalne tvrtke krše zakone vezano za spaljivanje plina (nusprodukt vađenja nafte) koje direktno utječe na eko sustav i zdravlje ljudi. I to je samo jedan mali primjer kako se zapad brine o Africi. Teško licemjerstvo. Ako baš želite pomoći afrikancima nemojte kupovati mobitele, kompjutere, nakite (zlato i dijamanti), sve što sadrži kakao itd itd itd. Ne možeš biti pošten i *****.
                  The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kony 2012

                    Što ako je Kony samo projekt američke vlade kojime se želi dobit odobrenje građana za invaziju vojske u još jednu zemlju (Uganda-minerali prvenstveno). Ne bi bilo prvi puta da se manipulira građanima, kao što ne bi bilo niti prvi puta da vrši invazija na neku zemlju zbog jedne osobe...

                    pogledajte sliku i pročitajte članak...

                    citat iz članka "Fine, I thought, clicking on the video and wondering why the people who usually bombarded me with cat memes and status updates about getting high and eating McDonalds were suddenly fervent supporters of Ugandan children."

                    Točno to, mora biti sumnjivo kada likovi koji u životu nisu pogledali dokumentarac sada postaju najveći aktivisti

                    http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...13438_460s.jpg

                    http://jezebel.com/5891269/think-twi...e-meme-du-jour
                    Originally posted by darios
                    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kony 2012

                      Što ako je Kony samo projekt američke vlade kojime se želi dobit odobrenje građana za invaziju vojske u još jednu zemlju (Uganda-minerali prvenstveno). Ne bi bilo prvi puta da se manipulira građanima, kao što ne bi bilo niti prvi puta da vrši invazija na neku zemlju zbog jedne osobe...
                      Da, žele u toj regiji postavit svoju vlast, jer ima smetaju Kinezi koji sve više surađuju sa raznim Afričkim zemljama.
                      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kony 2012

                        http://therealnews.com

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kony 2012

                          Odličan film o ovoj temi, istinita priča, svakako pogledati:

                          http://www.imdb.com/title/tt1586752/
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kony 2012

                            Pogledao film..ok je nije loš

                            8/10

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kony 2012

                              Meni su istinite priče najbolji filmovi, ne volim one fantazuke isl...

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X