Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

    Zasto nisam rođen prije u vrijeme kada je glavna glazba svugdje bila rock?

    Sadasnje vrijeme techna i cajki!!

    Na balkanu rjetko gdje da vecinom prevladava rock.

    U mome razredu svi slusaju cajke i cijela skola slusa cajke ,a ja i neki stariji i neki mladji od mene ne slusaju cajke (neukljucujuci prvase i drugase)

    Da san se bar rodia 15 godina prije bia bi sretan.

    Amo za primjer uzet grupu Guns n' Roses.Među najpoznatijim rock grupama na svijetu!

    Slusan ih odavno vec.Bio sam na njihovom koncertu u Zagrebu nedavno.

    Sve valja ali me muci taj nekakav kraj te glazbe koja je bila glavna i vladala svijetom.

    Stvarno bi se vratia u to vrijeme!Uhh iako neznam kako je tamo bilo.

    Sta ce tice tehnologije boze sacuvaj!

    Tehnologija napraduje boze sacuvaj.Bojin se kad buden ima obitelj (kcer ili sina) sta ce tada bit.Ocemo se je*at bez prenosa fluida?Ne razumite vi mene jer san među mlađima ne ovome forumu.

    Nadan se da ima ljudi koji imaju misljenje kao ja.

    Pozdrav svima!!
    SVI PAZITE STA RADITE.

  • #2
    Re: Zivot?

    s cime se ti zamaras.... prilagodi se

    Comment


    • #3
      Re: Zivot?

      hail cajke <3 hauhahaa

      Comment


      • #4
        Re: Zivot?

        Što se tiče cajki ja osobno ih nemogu smislit ,gluplju glazbu u životu nisam čuo al to je moje mišljenje nema niš protiv ako neko sluša...nesluša u moje ime...pa ko voli nek izvoli.

        Comment


        • #5
          Re: Zivot?

          ma danas je muzika tesko sranje, casti izuzetcima, kad prebacim na mtv, svet plus, dm sat, bn musc....aaa krvare mi usi od tih sranja, samo se stanca muzika i to sve na fazon techno muzike i tekstova poput "subota je vece, ludulo je, ja sam se napucala, sa drustvom sam, pijemo ko ludi, svi me frajeri smekaju a ja ih sve isfuram" i tako to....i domaca a i strana pogotovo...sve se štancaju po ovoj formuli....kad vidim neku dunju ilic ili neku ke$hu povraca mi se od njih....
          hvala bogu imam na kompu muzike koju volim, uglavnom je to rock, metal, alternativa, industral....najvise slusam bendove: tool, deftones, nine inch nails, marilyn manson, prodigy i sl.

          Comment


          • #6
            Re: Zivot?

            Originally posted by Legija
            "subota je vece, ludulo je, ja sam se napucala, sa drustvom sam, pijemo ko ludi, svi me frajeri smekaju a ja ih sve isfuram"
            hahahahah skroz
            Originally posted by Bilderčić
            Originally posted by Dehydronator
            sve do grama tjedno je natural
            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

            Comment


            • #7
              Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

              Originally posted by Rudolf
              Zasto nisam rođen prije u vrijeme kada je glavna glazba svugdje bila rock?

              Sadasnje vrijeme techna i cajki!!

              Na balkanu rjetko gdje da vecinom prevladava rock.

              U mome razredu svi slusaju cajke i cijela skola slusa cajke ,a ja i neki stariji i neki mladji od mene ne slusaju cajke (neukljucujuci prvase i drugase)

              Da san se bar rodia 15 godina prije bia bi sretan.
              ...
              Pa i to doba cajki će proći i doći će nešto drugo...
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • #8
                Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                Jugonostalgicar sa 15 godina .
                Nemoj srat protiv tehnologije sta bi mi bez interneta
                Arena

                Comment


                • #9
                  Re: Zivot?

                  Originally posted by pro_beginer
                  s cime se ti zamaras.... prilagodi se
                  verovatno je šala, ali ipak da se razumemo: ne prilagođavaj se nikad! budi srećan što si u manjini.
                  BTW, ja bih voleo da sam živeo na samom početku prošlog veka, al jebiga... Super muzika, oslobođene ženske
                  “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                  mind, it doesn’t matter.”

                  Comment


                  • #10
                    Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                    Kad san reka tehnologija nisan mislia na internet.Mislia san na danasnje mobitele svi na touch screen (primjer)

                    Ili nesto drugo.Ma katastrofa.Volia bi da je muzika jos uvijek rock.

                    Ja slusan:ACDC,Guns n Roses,Led zepelling,Prljavo kazaliste,parni valjak,BAJAGA..

                    Jel ide neko na bajagu?u splitu
                    SVI PAZITE STA RADITE.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Zivot?

                      Originally posted by Legija
                      ma danas je muzika tesko sranje, casti izuzetcima, kad prebacim na mtv, svet plus, dm sat, bn musc....aaa krvare mi usi od tih sranja, samo se stanca muzika i to sve na fazon techno muzike i tekstova poput "subota je vece, ludulo je, ja sam se napucala, sa drustvom sam, pijemo ko ludi, svi me frajeri smekaju a ja ih sve isfuram" i tako to....i domaca a i strana pogotovo...sve se štancaju po ovoj formuli....kad vidim neku dunju ilic ili neku ke$hu povraca mi se od njih....
                      hvala bogu imam na kompu muzike koju volim, uglavnom je to rock, metal, alternativa, industral....najvise slusam bendove: tool, deftones, nine inch nails, marilyn manson, prodigy i sl.
                      Ma i to jbt nema veze s vezom.

                      Danasnje cajke ja tebe voleo ti mene nisi i takve glupe sheme
                      SVI PAZITE STA RADITE.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                        Drago mi je da ima i mlađih koji slušaju rock. Pa ima njih još uvijek i bit će ih ubuduće. Rock glazba nikad neće nestati ili umrijeti.
                        Šta se tiče cajki ili globalno današnje glazbe koja osvaja top liste i nagrade poput Lady Gage mislim da je stvar u tome što su se kriteriji za glazbu drastično spustili. Prije 15, 20 i više godina takva jedna Gaga bi bila proglašena šundom i ne bi postigla nikakav uspjeh. Ali danas osvaja ljestvice. Ali njeni slušatelji i slušatelji drugih glazbenika slični njoj su djeca do 15, 16 godina. To sve govori o toj glazbi. Vjerovatno za deset godina ili manje Lady Gagu i slične njoj neće nitko spominjati a s druge strane rock glazba će uvijek biti spominjana i slušana bez obzira na godine i godine koje prolaze. A to je dokaz kvalitete.
                        Tako da se ne moraš bojati. Rock and roll se neće nikad ugasit.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • #13
                          Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                          meni je ta lejdi gaga na istom nivou kao jelena karleuša (ako je znate... ako je ne znate, još bolje )
                          dakle treš najori
                          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                          mind, it doesn’t matter.”

                          Comment


                          • #14
                            Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                            Originally posted by Dalibor
                            Drago mi je da ima i mlađih koji slušaju rock. Pa ima njih još uvijek i bit će ih ubuduće. Rock glazba nikad neće nestati ili umrijeti.
                            Šta se tiče cajki ili globalno današnje glazbe koja osvaja top liste i nagrade poput Lady Gage mislim da je stvar u tome što su se kriteriji za glazbu drastično spustili. Prije 15, 20 i više godina takva jedna Gaga bi bila proglašena šundom i ne bi postigla nikakav uspjeh. Ali danas osvaja ljestvice. Ali njeni slušatelji i slušatelji drugih glazbenika slični njoj su djeca do 15, 16 godina. To sve govori o toj glazbi. Vjerovatno za deset godina ili manje Lady Gagu i slične njoj neće nitko spominjati a s druge strane rock glazba će uvijek biti spominjana i slušana bez obzira na godine i godine koje prolaze. A to je dokaz kvalitete.
                            Tako da se ne moraš bojati. Rock and roll se neće nikad ugasit.
                            Imas pravo..kriteriji su se uzasno spustili..uzet cu justin biebera..kad je pocea ima je 14 godina i pogledaj pjevac uspjesni sa 14 godina boze sacuvaj..
                            SVI PAZITE STA RADITE.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                              ja bi volio da sam u 80tim....to su bila vremena...
                              Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                              Comment

                              Working...
                              X