Announcement

Collapse
No announcement yet.

Broj tenisica - Nosim 49... pomagajte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Broj tenisica - Nosim 49... pomagajte

    Originally posted by zeko0
    Originally posted by DrHouse
    Pošto sam, zbog veličine stopala, iznimno ograničen prilikom kupovine sportske obuće, zna li itko mogu li naručiti, iz nekog sportskog dućana, neki sportski artikl s brojem kojeg ni oni nemaju u ponudi, pa da mi oni naruče taj broj i onda pošalju... Ajd pomagajte, ubija me ovo, moram nosit ono što mi se ne sviđa.
    Nosim 49 broj...

    znam kako ti je... isti problem imam...nosim broj 50-49 ovisno o modelu( imam platfus )... ugl ja si tenisice naurcujem sa neckremanna ima dosta tenisica sa brojem 49 pa cak 50 probaj vidit tamo...
    Evo snašo sam se... našo neke ok najkice... 50 broj...
    Originally posted by HeadacheR
    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

    Comment


    • #17
      Re: Broj tenisica - Nosim 49... pomagajte


      prijatelj ima 2.03cm i broj noge 49/50, kolko ja znam ima jedan shoe shop u Rijeci gdje on kupuje te šlapetine
      To enjoy freedom we have to control ourselves

      Comment


      • #18
        Re: Broj tenisica - Nosim 49... pomagajte

        ja sam 190 i imam nogu 47..pa tako kad dođem u dučan kažem dajte mi sve koje imate broj 47 pa mi tako donesu 2-3 para pa se nađe nešto

        Comment


        • #19
          Re: Broj tenisica - Nosim 49... pomagajte

          Originally posted by karlo16
          ja sam 190 i imam nogu 47..pa tako kad dođem u dučan kažem dajte mi sve koje imate broj 47 pa mi tako donesu 2-3 para pa se nađe nešto
          Ma 47 je još ok, uvijek se nađe nešto... al 49-50 je već druga razina...
          Originally posted by HeadacheR
          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

          Comment


          • #20
            Re: Broj tenisica - Nosim 49... pomagajte

            dobro al meni je tek 16 god narast će još xD čou sam da ima kod hotela antunović dučan sa tensicama od 46-50 pa bi ak nenađeš nigdje možeš tamo pokušat

            Comment

            Working...
            X