Announcement

Collapse
No announcement yet.

sitne provokacije, ismijavaju BB način života

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sitne provokacije, ismijavaju BB način života

    Evo da i ja podijelim s vama jedan problem.Ovako kad je drustvo saznalo kakva je moja prehrana i da se suzdrzavam od alkohola i sve te stvari vezane uz BB stil zivota...poceli su mi govoriti da san probia da san psihicki otisa.To me malo dirnilo al jbga kad se neko ide misat u nesto sta ne razumi 2% ispadne to.Vidit cemo ko ce se zadnji smijat hehe

  • #2
    Re: sitne provokacije

    pa ? boli te ku*ac !!!!!!!!!!!!!!!!!

    ja nisam pio godinu i 2 mj zbg bb-a pa sam poceo malo kad sam stopirao bb pa o5 nisam pio 10 mjeseci iako nisam bildo...i evo sad o5 pijuckam izadjem popije 9-10 viPia i svi srecni i zadovoljni jer moj metabolizam je takav da prima sve malorije tipicni ektomorf tako da nzm o cemu se kod tebe radi al ako si ekto deri sve !!

    Comment


    • #3
      Re: sitne provokacije

      Ne moraš se odreći alkohola, niti cigareta, niti znaš već čega. Samo smanji na onu razinu koja te neće ometati u treningu i kondiciji. A kaj se tiče sitnih provokacija, prestat će s vremenom, pa će te tračati samo iza leđa!
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #4
        Re: sitne provokacije

        da tracat ce te iza vrlo velikih leda

        Comment


        • #5
          Re: sitne provokacije

          Originally posted by gargamel69
          da tracat ce te iza vrlo velikih leda
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #6
            Re: sitne provokacije

            Znaci ako pijem tu i tamo nece puno nastetiti mom napredku ako je prehrana dobra jel tako?

            Comment


            • #7
              Re: sitne provokacije

              bb znaci odricanje..svi bi htjeli bit ogromni i izrezani i glavni cugeri u kvartu. moras si u glavi postavit odredene smjernice,i drzat se njih..a to sto te oni zajebavaju sto nepijes il sta ja znam,pa ko je veci frajer,ti koji nepijes i zabavljas se il oni kojima treba alkohol da se opuste..i mene moji zajebavaju vikendom,al ja znam da je to samo zajebancija i da me oni podrzavaju u tome..po tome se poznaju pravi drugari..

              Comment


              • #8
                Re: sitne provokacije

                sori al da ti to ne radiš zbog bb-a nego iz čiste obične odluke, tko su oni da ti sude? po čemu su oni bolji od tebe da bi njihovo mišljenje bilo vrijednije? nema ti to veze s bb-om, ako je to ono šta si ti odlučio, idi po tom zacrtanom putu, nemoj da te poljuljaju tuđa mišljenja i kritike, jer oni neće živit tvoj život nikad.

                Vjerojatno si ti njima trubio o tome kakvu ti prehranu moraš imat radi toga i toga, pa su oni na osnovu svega zaključili da li valja ili ne valja i - po njima bogovima, ne valja.

                Ok, da si bio u mom društvu, oni bi ti rekli radi šta hoćeš jer tvoj je život. Budi svoj osjeti što želiš i odluči koj ćeš put odabrati, pomiri se sa tim a njih će proć, ignoriraj i dosadit će im.
                To enjoy freedom we have to control ourselves

                Comment


                • #9
                  Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

                  Šta te briga za njih:

                  viewtopic.php?f=20&t=6031&hilit=%C5
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

                    Ma da mozda sam im previse pricao o svojoj prehrani.Pa su oni odma poceli govorit bolestan si ovov ono..samo bolesni ljudi jidu 7 puta na dan i dvaput piletinu itd.Kad sam im pokusao objasnit zastvo sve to nisu kontali 2% pa su zakljucili da san psihicki puka i da ta moja prehrana nije normalan al me boli ku*ac

                    Comment


                    • #11
                      Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

                      Nemoj nikom ništa pričati, samo šuti i radi svoje.
                      Ako te netko pita onda mu odgovoriš, ali samo ako vidiš da ga to stvarno zanima.

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

                        Ma da ne valja niko nista govorit ako to nimalo ne razumi i nezeli svatit.

                        Comment


                        • #13
                          Re: sitne provokacije

                          Originally posted by sandra
                          ...ako je to ono šta si ti odlučio, idi po tom zacrtanom putu, nemoj da te poljuljaju tuđa mišljenja i kritike, jer oni neće živit tvoj život nikad...
                          Ovo primjenjujem u svim vidovima zivota.
                          Uz mali dodatak: Saslusam bilo ciju kritiku ili misljenje - ako ima dobre argumente i/ili sam ja nesto propustio primjetiti onda cu je uvaziti. Jer, nisam savrsen niti znam sve...
                          Jednostavno, trebas biti svoj i imati svoje misljenje a ne povoditi se za svima...

                          Uff, da prestanem sada dok nisam otisao u neka dublja filozofiranja
                          Masti na kruhu i crvene paprike

                          Comment


                          • #14
                            Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

                            vječna dilema,najbolje je ignorirat sve i druzit se s ljudima slicnim tebi...jer nije bitno kakav si nego sta volis...
                            mogu,hoču i želim!!!

                            Comment


                            • #15
                              Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

                              ovi svi vaši savjeti vrijede ako je dečko ektić il nedaj bože mezomorf po defaultu pa onda i da napravi il ne napravi nešto od sebe neće bit tolike blamaže, svejedno je.

                              al pazite jednog endomorža, koji se okrene na BB "stil života" i tak krenu podjebavanja i sve vezano uz to i niš ne napravi od sebe, šta onda? normalno da će ismijavanja bit prikladna u takvoj situaciji
                              https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                              Overload Strength team

                              Comment

                              Working...
                              X