Announcement

Collapse
No announcement yet.

sitne provokacije, ismijavaju BB način života

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

    uvijek će biti teških frajera koji će u nekom jadnom društvu ogovarat i ismijavat bb život i mišićavo muško tijelo, e sad možeš bit dobre volje i reći mu da si pimpek zbog trbuha nije vidio već desetak godina, ili si taj da živčan i jednostavno uletiš, podjeliš par šamarčina, par špičoka u guzicu i sve ok, drugi puta te nisu ni primjetili kao fol
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #62
      Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

      oko dobrog konja se prašina diže
      ja uvijek kažem ako se nekom ne sviđa nabildano tijelo, u čemu je problem? Ako ti se ne sviđa ne moraš gledat ni komentirat ni sudit, ok ne sviđa ti se - otpedaliraj...
      Ali kad mi počnu solit pamet dobrano, i još k tome negativne priče i još štošta nadodavat...
      a čovjeku ne možeš dokazat ništa, jer on sve zna, on je u sportu ohoho godina, on zna i sad djeli mudre savjete šakom i kapom....al ajde da je to netko tko ima rezultata, nego ti pametuje čovjek koji pije, puši i konzumira.

      Ima jedna cura u teretani koja mi je predobra, ono baš muscle woman, i sad svaki put kad dođe svi mrmljaju kako je gadna, kako je ne bi ni žicom, pa dobro imate vi svoja posla? Ženi se to sviđa, ne radi ona to da bi se vama sviđala nego ZA SEBE al to mnogima nije jasno da netko nešto radi samo za sebe a ne da se o njemu priča ili da bi se drugima svidjelo.

      Najprofesionalniji bb-ovac u mojoj teretani - nikad nisam čula da nekom govori kako i šta treba raditi - nikad - on dođe, odradi svoje i ode. I najširi je, najbolji od sviju...
      To enjoy freedom we have to control ourselves

      Comment


      • #63
        Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

        Originally posted by Joe
        uvijek će biti teških frajera koji će u nekom jadnom društvu ogovarat i ismijavat bb život i mišićavo muško tijelo, e sad možeš bit dobre volje i reći mu da si pimpek zbog trbuha nije vidio već desetak godina, ili si taj da živčan i jednostavno uletiš, podjeliš par šamarčina, par špičoka u guzicu i sve ok, drugi puta te nisu ni primjetili kao fol
        Tako je Joe...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #64
          Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

          Originally posted by sandra
          oko dobrog konja se prašina diže
          ja uvijek kažem ako se nekom ne sviđa nabildano tijelo, u čemu je problem? Ako ti se ne sviđa ne moraš gledat ni komentirat ni sudit, ok ne sviđa ti se - otpedaliraj...
          Ali kad mi počnu solit pamet dobrano, i još k tome negativne priče i još štošta nadodavat...
          a čovjeku ne možeš dokazat ništa, jer on sve zna, on je u sportu ohoho godina, on zna i sad djeli mudre savjete šakom i kapom....al ajde da je to netko tko ima rezultata, nego ti pametuje čovjek koji pije, puši i konzumira.

          Ima jedna cura u teretani koja mi je predobra, ono baš muscle woman, i sad svaki put kad dođe svi mrmljaju kako je gadna, kako je ne bi ni žicom, pa dobro imate vi svoja posla? Ženi se to sviđa, ne radi ona to da bi se vama sviđala nego ZA SEBE al to mnogima nije jasno da netko nešto radi samo za sebe a ne da se o njemu priča ili da bi se drugima svidjelo.

          Najprofesionalniji bb-ovac u mojoj teretani - nikad nisam čula da nekom govori kako i šta treba raditi - nikad - on dođe, odradi svoje i ode. I najširi je, najbolji od sviju...
          Ne treba davati savjete nikome tko ih ne traži, slažem se... Makar ima situacija da ljudi rade nešto što im je zaista loše ili štetno, ali bolje odšutjeti. Uvijek se iznova iznenadim koliko ljudi znaju biti zatvorenog uma kad im npr. serviraš pod nos kompetentnu literaturu da samo pročitaju i steknu svoje mišljenje - ne, ne treba im to, oni znaju, njihov guru je tako rekao, tako piše u "Prehrani po krvnim grupama", tako je rekao najnabildaniji frajer u mom selu itd. Ma ni svojoj ženi ne mogu dati savjet, ali da istu stvar čuje od neke babe na placu, odmah će prihvatit kao sveto pismo
          Zato je najbolje gledati svoja posla.
          Željezo mi je u krvi!

          Comment


          • #65
            Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

            evo neki dan na jednodnevni izlet na moreno lagano
            i kad tamo zivo razocaranje na sta ljudi lice ,znaci 50% frajera je skinny ili skinny fat a ostali su fat uglavnom
            cure su iste prica za sebe ,nevjerojatno sta se moze postici trapericama i dekolteom i push -up grudnjakom ali na plazi nema skrivanja ,znaci vidio sam dvije cure sa okej tijelom fakat onak zategnuto kak spada sve ostale koke ili su ravne ko daske ili su skinny fat ,imaju jedva 50kg ali celulitno dupe i spekec do pice a sise nema na vidiku
            znaci uzas ,*****o ti digne samopuzdanje kad tak nesto vidis ,jednostavno drugacije pocnes sa ekipom se odnositi jer ih od sad samo zamislim kad izgledaju u kupacem a to je takav smjeh da je to prestrasno ,kaj je najbolje ja sam onak extrem ali moja dva frenda su onak okej nabildani ali nista ne pretjerano ,cak ni bf im nije nizak za trbusne a opet nisu mass monsteri a opet su bili bolje gradjeni od svih frajera na plazi koja je u tom trenutku imala cirka preko 1000 dusa
            znaci ljudi moji pa kak vas mogu zivcirati takvih komentari ili samarcina u glavu ili kontru nabaciti drito ici sa njihovim stilom na njih i srati im sta zderu i kak se odnose prema svemu u zivotu i bok
            makar mene rijetko ko nekaj zabada bilo gdje jer vecina zna da sam daleko od uzoritog bb nacina zivota
            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

            Comment


            • #66
              Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

              Sve si objasnio
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • #67
                Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

                Originally posted by hardstyle91
                Sve si objasnio
                +1
                i ja sam imao slicnu situaciju kao joe....jes da kod nas na bazenu, je bilo dobrih cura, ono drama dobrih...ali ima ih bas kako joe rece ravna ko daska, ono fkt da žulja, ali ima i masnih....
                sto se muskih tice ja kada sa otisao na bazen , pa ko brat bratu bilo je 250 ljudi...ja nisam necemu gradjen da se mogu pohvalit, jos sam u fazi gdje slusam kako tijelo reaguje i drzim se iskljucivo ishrane, ali brate od tih cca.250 ljudi mozda 3-4 da sam vidio da ima manji bf i "bolju gradju" od mene ....to me nekako motivisalo, iako su mi drugarice da to bas i ne vole
                zato sada samo hardcoce, pustite sta ko drugi prica, odes i sam se uvjeris
                Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                Comment


                • #68
                  Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

                  Originally posted by Niger
                  Originally posted by hardstyle91
                  Sve si objasnio
                  +1
                  i ja sam imao slicnu situaciju kao joe....jes da kod nas na bazenu, je bilo dobrih cura, ono drama dobrih...ali ima ih bas kako joe rece ravna ko daska, ono fkt da žulja, ali ima i masnih....
                  sto se muskih tice ja kada sa otisao na bazen , pa ko brat bratu bilo je 250 ljudi...ja nisam necemu gradjen da se mogu pohvalit, jos sam u fazi gdje slusam kako tijelo reaguje i drzim se iskljucivo ishrane, ali brate od tih cca.250 ljudi mozda 3-4 da sam vidio da ima manji bf i "bolju gradju" od mene ....to me nekako motivisalo, iako su mi drugarice da to bas i ne vole
                  zato sada samo hardcoce, pustite sta ko drugi prica, odes i sam se uvjeris
                  joe ili priest?
                  http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                  Comment


                  • #69
                    Re: sitne provokacije, ismijavaju BB način života

                    Originally posted by Joe
                    Originally posted by Niger
                    Originally posted by hardstyle91
                    Sve si objasnio
                    +1
                    i ja sam imao slicnu situaciju kao joe....jes da kod nas na bazenu, je bilo dobrih cura, ono drama dobrih...ali ima ih bas kako joe rece ravna ko daska, ono fkt da žulja, ali ima i masnih....
                    sto se muskih tice ja kada sa otisao na bazen , pa ko brat bratu bilo je 250 ljudi...ja nisam necemu gradjen da se mogu pohvalit, jos sam u fazi gdje slusam kako tijelo reaguje i drzim se iskljucivo ishrane, ali brate od tih cca.250 ljudi mozda 3-4 da sam vidio da ima manji bf i "bolju gradju" od mene ....to me nekako motivisalo, iako su mi drugarice da to bas i ne vole
                    zato sada samo hardcoce, pustite sta ko drugi prica, odes i sam se uvjeris
                    joe ili priest?
                    priest...hahaha sry, pojeo sam slatka pa udarilo u glavu
                    Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                    Comment

                    Working...
                    X