Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rastava roditelja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Rastava roditelja

    jako mi je zao..slazem se sa kellyem totalno...ja sam ostao bez oca sa 3 godine,majka je ostala sama sa mnom i bratom mladjim 2 godine...stari je poginuo 89...zivio sam u bosni do rata..pokupili su nas i odveli u zatocenistvo u prnjavor u neki samostan pravoslavni tamo smo bili 4mj i otisli na razmjenu u pozegu..majka je cijelo vrijeme bila uz nas i nije nas dala nikome.i svasta je prozivjela s nama pogotovo sa mnom bio sam jako zlocest .naime..dok sam bio u vojsci majka mi je nasla posao izvan grada u kojem zivim,firma mi je placala samacki hotel u kojem bio 1god dok nisam stan iznajmio..Kelly zna di sam otisao spremila mi je stvari i poslala me tamo..znaci mater me je odgurula sa 18 god iz kuce tako da bi se mogao i naucio brinut sam za sebe..sad ispada da ja se trpam u tvoju pricu samo zelim reci da ipak trebas misliti na svoju buducnost jer si mlada kao i ja,ja nisam mislio na svoju nego moja majka,da me nije poslala tamo iskreno sad bi gulio iza resetaka..a roditelji ko roditelji oni ce uvijek biti tu za tebe vise nego ti za njih to sam htio reci,iako su rastavljeni ti ces uvijek biti njihova kcer..znam da ti je zao zbog toga svega ali moj je savjet neka ti prioritet bude tvoja buducnost..a sto je tvoja buducnost bolja njih dvoje ce biti sretniji garant..znam po sebi i zato sam ispricao ovo sto se meni dogodilo..nemoj me krivo shvatit i mislit da se pametarim...veliki pozdrav

    Comment


    • #17
      Re: Rastava roditelja

      Originally posted by daliborl
      a roditelji ko roditelji oni ce uvijek biti tu za tebe vise nego ti za njih to sam htio reci,iako su rastavljeni ti ces uvijek biti njihova kcer..znam da ti je zao zbog toga svega ali moj je savjet neka ti prioritet bude tvoja buducnost..a sto je tvoja buducnost bolja njih dvoje ce biti sretniji garant..
      Hvala ti što si ovo napisao. Nikako ne mislim da "pametariš", drago mi je što si podijelo svoje iskustvo.

      Prošlo je sada neko vrijeme i malo sam odahnula, prihvatila sam sve kako je, to je bilo najteže Posebno ovaj tvoj dio koji sam izdvojila. Hvala na podršci.

      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

      Comment


      • #18
        Re: Rastava roditelja

        Originally posted by vea
        Originally posted by daliborl
        a roditelji ko roditelji oni ce uvijek biti tu za tebe vise nego ti za njih to sam htio reci,iako su rastavljeni ti ces uvijek biti njihova kcer..znam da ti je zao zbog toga svega ali moj je savjet neka ti prioritet bude tvoja buducnost..a sto je tvoja buducnost bolja njih dvoje ce biti sretniji garant..
        Hvala ti što si ovo napisao. Nikako ne mislim da "pametariš", drago mi je što si podijelo svoje iskustvo.

        Prošlo je sada neko vrijeme i malo sam odahnula, prihvatila sam sve kako je, to je bilo najteže Posebno ovaj tvoj dio koji sam izdvojila. Hvala na podršci.
        eto vidis kako je to lijepo hihihi

        Comment


        • #19
          Re: Rastava roditelja

          Originally posted by vea View Post
          Mama je odlučila ostaviti tatu nakon 31 godine braka.
          Razumijem njene razloge i činjenica je da u zadnjih 5 godina zbilja ne živimo kao obitelj. Ne sjećam se kada smo zadnji put zajedno ručali, otišli negdje (čak ni na vjenčanje ili bratovu promociju) ili samo pogledali neki film na tv-u...u pozadini su uvijek neke svađe, neplaćeni računi, razočaranja i sl.
          Mama si traži stan u obližnjem gradu, brat se odselio već k zaručnici prije godinu dana i napravio si kuću, a ja sam sada u sredini
          Kada dobijem neki stalan posao u Zagrebu moći ću se odseliti na stan, dolaziti preko vikenda tati počistiti, skuhati, do mame naravno...ali, koliko god sve razumijem, toliko sam i tužna zbog tog stanja. Kada mama ode, morat ću s njom jer nemam auto, a on mi je potreban da dođem do grada...što ću s tatom onda, ne želim ga ostavit da ima osjećaj kao da su ga svi napustili. No, s druge strane, preponosan je i ne želi razumijeti niti popričati o svemu ovome. Mislim da je prošlo 2 tjedna sada što nije uputio ni riječ mami.

          Je li netko imao iskustva s rastavama roditelja ili ima neki savjet?
          Slicna prica, samo sto sam ja svoje davno otpisao sa 17god
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • #20
            Re: Rastava roditelja

            Ja cu ti reci samo jedno a to je da su bolje rastavljeni nego da ih gledas onako kako ih ja gledam a ne rastaju se

            Comment


            • #21
              Re: Rastava roditelja

              Originally posted by vea View Post
              22.
              Razmišljala sam o cijeloj situaciji i apsolutno se slažem sa svime.
              Jedino mi je bilo teško se odvojiti u glavi od onog nekog ideala obitelji i pomiriti se sa stvarnošću, prihvatiti stvari kako jesu.

              No, oni su ipak, gledajući objektivno, dvije individue, dvije osobe s različitim životnim putevima i bolje je nešto prekinuti ako ne funkcionira.

              Samo moram pronaći način da se distanciram od toga emotivno, čeka me puno toga za realizirati u svom životu trenutno.

              Svejedno, hvala.
              Nepoželi nikome situaciju kao tebi,hrabro od tebe što si iznjela tvoj ovakav problem na jedan forum,emocije su prve koje trebaš posložiti u glavi dalje će biti lakše,želim ti svu sreću u tvojim planovima,posao faks šta god...
              I imaš samo dva roditelja voli ih i dalje jednako jer oni tebe vole još više!

              Comment


              • #22
                Re: Rastava roditelja

                Uf, dečki, prošlo je već puno od tada.

                Razgovarali smo otvoreno o svemu svi na kraju, mislim da je to bila najbolja odluka. Neko zatišje je trajalo par mjeseci i mama je ipak odlučila ostati. Ali bio je to stvarno jedan od emotivno težih perioda kada se sjetim. Bila bih zbilja tužna da je ispalo onako kako je prvotno trebalo.

                Uglavnom, sada je u redu stanje. Postoji neka daljina među njima, daleko od toga, ali generalno je ok. Nisam se previše željela gurati u sve to, usput sam i diplomirala i radim, tako da kad dođem doma navečer uzmem vrijeme da se podružim s jednim i drugim najbolje što mogu.
                Last edited by vea; 17-03-12, 02:00.

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment

                Working...
                X