Announcement

Collapse
No announcement yet.

Otmičari djece

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otmičari djece



    http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2011/10/25/1001006.html

    http://danas.net.hr/crna-kronika/pag...1/0233006.html
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Re: Otmičari djece

    Dajte obavijestite što više ljudi o ovome.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Otmičari djece

      Slušala sam o ovome i u vijestima. Jedno je dijete policija optužila kako laže i izmišlja o tom crnom kombiju Ma užas...

      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

      Comment


      • #4
        Re: Otmičari djece

        A šta mene ne pokušaju otet!!???
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #5
          Re: Otmičari djece

          Ma netreba previše filozofirati oko ovoga.Treba djelovati.Promijeniti dosta toga u Hrvatskoj.Kada se to promijeni promijeniti će se i ovakve vijesti po portalima

          Comment


          • #6
            Re: Otmičari djece

            A i da ih uhvate, neće dobiti nikakvu kaznu. Ali ako ja osobno nešto ne mogu smisliti, to je pedofilija.
            "Your body is your biggest artwork."

            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

            Comment


            • #7
              Re: Otmičari djece

              Frendovu sestru dok je bila cca 6-7 godina je pokušao oteti neki frajer.Bar mislimo da je.


              Uglavnom ukratko:

              Igrala se vani u dvorištu i bila nešto na ogradi i prišao neki tip u nekom autu.Nije znala reći koje marke,samo da je crni.I pitao ju je oće s njom do lunoparka.

              Fala Bogu pa je mala bila pametna pa je odma pobjegla u kuću.

              Razlog svega ostao nepoznat.Nisu to nikom prijavljivali jer mislim da nebi bilo smisla

              Comment


              • #8
                Re: Otmičari djece

                Originally posted by Dalibor View Post
                A šta mene ne pokušaju otet!!???
                a bice si preopasan za otmicare?

                Comment


                • #9
                  Re: Otmičari djece

                  Originally posted by FEARiTseLF View Post
                  a bice si preopasan za otmicare?
                  Ili ne stane u kombi.......
                  "Your body is your biggest artwork."

                  DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                  DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                  BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                  SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                  https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                  Comment


                  • #10
                    Re: Otmičari djece

                    Originally posted by MarkoPolo View Post
                    A i da ih uhvate, neće dobiti nikakvu kaznu. Ali ako ja osobno nešto ne mogu smisliti, to je pedofilija.
                    nije ti to pedofilija, pocele su meni u skoli te price sad. to je neka ka mafia koja je sad dosla i u dalmaciju, tj. na podrucje splita, pogotovo kastela i okolice otimaju dicu pa ih prodaju il sta vec. uzas
                    "What the mind believes the body achieves."

                    Comment


                    • #11
                      Re: Otmičari djece

                      i da, kod nas je zeleni i bijeli, a ne crni kombi
                      "What the mind believes the body achieves."

                      Comment


                      • #12
                        Re: Otmičari djece

                        pola toga su izmišljene gluposti, djeca se kradu u trgovačkim centrima, i to ona do 4-5 godina pa se prodaju ljudima koji ne mogu imat djece.. bilo je o tome na vijestima, čak i neke časne sestre su sudjelovale u tome.. no masno treba platit za to dijete pa su zato i krali...

                        a ovo s crnim kombijem su budalaštine za djecu da ne pričaju sa strancima i ne ulaze u kombije, pa kad vide crni kombi na ulici odma odlete mami i tati reći kako ih je htjeo otet.. tako su i mene plašili kad me povezao susjed koji dođe iz njemačke u svom mustangu pa su mi prodavali te priče dok sam bio dijete

                        Comment


                        • #13
                          Re: Otmičari djece

                          Originally posted by pavlek View Post
                          pola toga su izmišljene gluposti, djeca se kradu u trgovačkim centrima, i to ona do 4-5 godina pa se prodaju ljudima koji ne mogu imat djece.. bilo je o tome na vijestima, čak i neke časne sestre su sudjelovale u tome.. no masno treba platit za to dijete pa su zato i krali...
                          Od jednih ljudi iz mog naselja su tako pokušali ukrast kćer u Njemačkoj u H&M-u. Nisu pazili i mala je nestala. Kak su se ovi uspaničili, radnici su zatvorili sve izlaze, pregledavali ljude... Da bi na kraju našli klinku u garderobi, s povezom preko ustiju, obrijane kose i obučenu u mušku odjeću.

                          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                          Comment


                          • #14
                            Re: Otmičari djece

                            Originally posted by vea View Post
                            Od jednih ljudi iz mog naselja su tako pokušali ukrast kćer u Njemačkoj u H&M-u. Nisu pazili i mala je nestala. Kak su se ovi uspaničili, radnici su zatvorili sve izlaze, pregledavali ljude... Da bi na kraju našli klinku u garderobi, s povezom preko ustiju, obrijane kose i obučenu u mušku odjeću.
                            Ja sam čuo.. Sada čuo.. Pa jel to istina neznam, ali evo vidim sličnost.. da je bilo par slučajeva u Zagrebu, ali o tome se ne smije pisati po novinama jer je navodno neka žešća mafija u igri.. Muž i žena šetali, ona navratila do kineskog dućana vidjeti nešto, on ju pričekao vani.. Nije je bilo jedno pola sata, čovjek uđe unutra, traži ženu, prodavačica kaže da nema pojma o čemu govori.. Pozove policiju, dođu specijalci, zatvore sve okolo zgrade i pronađu ženu u podrumu zavezanu i obrijane glave... A sada jel to istina, tko zna..
                            "Your body is your biggest artwork."

                            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                            Comment


                            • #15
                              Re: Otmičari djece

                              Opreza nikada dosta.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X