Announcement

Collapse
No announcement yet.

Otmičari djece

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Otmičari djece

    Originally posted by MarkoPolo View Post
    Ja sam čuo.. Sada čuo.. Pa jel to istina neznam, ali evo vidim sličnost.. da je bilo par slučajeva u Zagrebu, ali o tome se ne smije pisati po novinama jer je navodno neka žešća mafija u igri.. Muž i žena šetali, ona navratila do kineskog dućana vidjeti nešto, on ju pričekao vani.. Nije je bilo jedno pola sata, čovjek uđe unutra, traži ženu, prodavačica kaže da nema pojma o čemu govori.. Pozove policiju, dođu specijalci, zatvore sve okolo zgrade i pronađu ženu u podrumu zavezanu i obrijane glave... A sada jel to istina, tko zna..
    ovo sam i ja čuo

    Comment


    • #17
      Re: Otmičari djece

      Originally posted by MarkoPolo View Post
      Ja sam čuo.. Sada čuo.. Pa jel to istina neznam, ali evo vidim sličnost.. da je bilo par slučajeva u Zagrebu, ali o tome se ne smije pisati po novinama jer je navodno neka žešća mafija u igri.. Muž i žena šetali, ona navratila do kineskog dućana vidjeti nešto, on ju pričekao vani.. Nije je bilo jedno pola sata, čovjek uđe unutra, traži ženu, prodavačica kaže da nema pojma o čemu govori.. Pozove policiju, dođu specijalci, zatvore sve okolo zgrade i pronađu ženu u podrumu zavezanu i obrijane glave... A sada jel to istina, tko zna..
      znan i ja za to.

      Comment


      • #18
        Re: Otmičari djece

        ma to kažu i za kineze po trstu iste te priče. Zato se i ja šetam svugdje nožem- Opreza nikad dosta. Imam i sprej, al dzaba mi sprej dok ja njega špricnem

        nož u ruku ruka u jakni, jedan brzi potez i doviđorno amiko

        a djeci treba uvalit neku gps narukvicu, ko sa psima ima za kupit da mu se metne ogrlica.
        To enjoy freedom we have to control ourselves

        Comment


        • #19
          Re: Otmičari djece

          Originally posted by MarkoPolo View Post
          Ja sam čuo.. Sada čuo.. Pa jel to istina neznam, ali evo vidim sličnost.. da je bilo par slučajeva u Zagrebu, ali o tome se ne smije pisati po novinama jer je navodno neka žešća mafija u igri.. Muž i žena šetali, ona navratila do kineskog dućana vidjeti nešto, on ju pričekao vani.. Nije je bilo jedno pola sata, čovjek uđe unutra, traži ženu, prodavačica kaže da nema pojma o čemu govori.. Pozove policiju, dođu specijalci, zatvore sve okolo zgrade i pronađu ženu u podrumu zavezanu i obrijane glave... A sada jel to istina, tko zna..
          To je trgovina ljudima i tu je opasna mafija u pitanju :S

          Djecu prodaju ljudima koji ih ne mogu dobiti, i to za velike velike pare. Sve je to isplanirano, a žene i mušku mlađu djecu kradu i služe im kao živo roblje. Pa nedavno su otkrili neki lanac te mafije gdje je na stotine ljudi bilo tako zatočeno 5-10 godina i radilo razne poslove pod budnim okom mafije, nema bjega. Spavali su u nekim kamp kučicama gdje ni svog psa nebi stavio, strašno..

          Kolko toga ima što mi ne znamo... za nevjerovat

          Comment


          • #20
            Re: Otmičari djece

            Uvijek kada pročitam nešto o trgovini ljudima, prisilnoj prostituciji, otmičarima djece, pedofilima i ostalom smeću (ne)ljudskog roda pitam se zašto ne postoji neki tajni odred, agencija ili nešto koja ih lovi i ubija na licu mjesta? Onda shvatim da stvari nisu tako jednostavne jer krug ljudi koji se bavi ovakvim stvarima seže do mnogih respektabilnih institucija i državnih vrhova...

            Comment


            • #21
              Re: Otmičari djece

              http://www.hdm.hr/index.php?option=c...ekti&Itemid=78

              Jedan zanimljiv članak.. Gle, kada smo kod toga, u pitanju je čisti novac.. Ako uzmemo u obzir da se bubreg prodaje po cijeni od 30 tisuća i više eura, zbrojimo još i ostale organe, za jednog čovjeka se može dobiti 150000+ eura. Ti ljudi ne cijene život, nemaju poštovanja, osjećaja ni sućuti, njima je bitan samo novac, a ovo je način kako brzo i "lako" doći do zarade.. Djeca i žene su najčešće mete jer su i ujedno i najlakše mete.. Neznam baš jel bi im bilo pametno čak i pokušati zatočiti mrcinu od 100+ kila mišića..

              Sve što je nedavno bilo i sa Antonijom i Paravinjom.. Čista ljudska trgovina.. On ju je vjerojatno smatrao nekom seljančicom za koju nitko neće ni pitati, pa tko zna koliko ih je još tako oteo i prodao..

              http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...5/Default.aspx
              "Your body is your biggest artwork."

              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

              Comment


              • #22
                Re: Otmičari djece

                ja bi sve to na elektricnu stolicu bez mogucnosti pomilovanja

                Comment

                Working...
                X