Obavezno pročitati

Collapse
No announcement yet.

17 godina, 197 cm i 75 kg

Collapse
X
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

• Boemko
    started a topic 17 godina, 197 cm i 75 kg

17 godina, 197 cm i 75 kg

Kao što sam rekao u temi za predstavljanje novih članova, imam 17 godina, visok sam 197 a težak samo 75 kg.
    Pušač sam, pušio sam 4 godine kao luđak i sada prestajem, pa se nadam da će me i prestanak pušenja barem malo udebljati. Zanima me kako da dobijem kilograme s obzirom da stvarno, ali stvarno puno jedem i unosim puno tekućine ali imam izrazito brz metabolizam. Suplemente baš i nemam namjeru koristiti, ali ne bježim od toga. Zanima me i koja je neka idealna težina na moju visinu i godine, s tim da želim biti i izgledati malo nabijen.

Hvala i molim vas pomozite, pozdrav

• Boemko
    replied
    Re: 17 godina, 197 cm i 75 kg

Prvotno napisano od mali priest Vidi poruku
    jedi puno toga . prvenstveno jedi zdravo ,brdo proteina ,to jest mesa ,ribe ,sira ,jaja itd.... Jedi brdo ugljikohidrata rize ,tjestenine ,krumpira ,kruha cak . Jedi dobre masnoce bademe ,orah,maslinovo ulje ,laneno ulje. uz to jos sve si mozes dopustiti i junk cak i sve ostalo ali ovo prvo nek ti bude osnova a ovo drugo do jednoga stadija a to je po meni na tvoju tezinu negdje 95kg ne moras se brinuti da mora sve biti u gram ,s time da si gledaj da imas rdo proteina i ugljikohidrata ali i masti se ne moras bojati . Trening tezak sa velikim tezinama i sto kraci ,sto manje cardia i mislim da bi onfda to trebalo krenuti gore. Osim toga za pomoci si uzmi neke komplekse proteine tipa power mass ,mega mass nikome ne preporucam ali nesto sto ima u sebi ugljikohidrate niskog gi i proteina u dobrom omjeru kao suplement svakako. lako je za probaviti ,to je tekucina a opet s time ces dosta dobrih kalorija unjeti u sebe. kreatin isto nije losa stvar . probaj pa vidi
    Hvala na trudu i na stvarno velikoj pomoći!

Pozdrav majstore!

Leave a comment:

• mali priest
    replied

jedi puno toga . prvenstveno jedi zdravo ,brdo proteina ,to jest mesa ,ribe ,sira ,jaja itd.... Jedi brdo ugljikohidrata rize ,tjestenine ,krumpira ,kruha cak . Jedi dobre masnoce bademe ,orah,maslinovo ulje ,laneno ulje. uz to jos sve si mozes dopustiti i junk cak i sve ostalo ali ovo prvo nek ti bude osnova a ovo drugo do jednoga stadija a to je po meni na tvoju tezinu negdje 95kg ne moras se brinuti da mora sve biti u gram ,s time da si gledaj da imas rdo proteina i ugljikohidrata ali i masti se ne moras bojati . Trening tezak sa velikim tezinama i sto kraci ,sto manje cardia i mislim da bi onfda to trebalo krenuti gore. Osim toga za pomoci si uzmi neke komplekse proteine tipa power mass ,mega mass nikome ne preporucam ali nesto sto ima u sebi ugljikohidrate niskog gi i proteina u dobrom omjeru kao suplement svakako. lako je za probaviti ,to je tekucina a opet s time ces dosta dobrih kalorija unjeti u sebe. kreatin isto nije losa stvar . probaj pa vidi

Leave a comment:

• Boemko
    replied

Ma shvaćam, ali opet postoji neki indeks težine koji je minimalan za moje kilograme, morao bi postojati.

Znači samo ogledalce

Hvala vam!

Leave a comment:

• dizajner
    replied

Ogledalce će to reći idealni izgled, kad se svidiš samom sebi, bez uspoređivanja sa drugima, ali uzmi u obzir da budeš proprocionalno "nabijen", da ne bio kao popaj.

I nadam se da kad kažeš udebljat ne misliš na čistu salatu masu, jer udebljat to upravo i znači. Biti jači i mišićaviji je nešto sasvim drugo.

Fali ti osnovnog razumijevanja dosta toga, slabo si čitao na forumu, to može biti samo loše za tvoje rezultate.

Leave a comment:

• domagoj
    replied

jednostavno, jedi još više

idealna težina ? gledaj ogledalo, kad budeš izgledao kako si i sam rekao da želiš, nabijeno, onda je to to!!
    al na tvoju visinu ti fali podosta kila

Leave a comment:

Working...
X