Obavezno pročitati

Collapse
No announcement yet.

Trebam VELIKUUUU pomoc :/

Collapse
X
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

cini se sasvim uredu
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

Comment

Hvala ...pocela sam pratit hranu jer se previse zivciram i bojim se jest da ne jedem previse pa ipak vagam tako sam mirnija a i mogu pratit koliko makronutrijenata jedem ......evo jos i statistika od proslog tijedna kako sam jela i trenirala... sve bolja sam u treninzima sto mi je isto veliki uspijeh

Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk

Comment

Dali su mi savijet da struk ne mjerim samo u razini pupka nego i iznad i ispod pa evo iznad je struk 1 , u razini je 2 ispod 3 ... ne vidi se na slici koliko ja vidim razlika u zivo... npr trbuh mi se vise ne prelijeva skroz preko nego se sa strane zategno a na sredini se dosta podigao... lice sa strane mi dobiva oblik nije spojeno sa vratom vise...

Trening je iz dana u dan bolji... vise se ne valjam po podu ko tuljan nego imam bas bas trening... kupila sam si i nesto opreme ... trenutno radim treninge pon (hard body Tomislav Dolusic snaga i mobilnost) , sri (Sanja Zuljevic metabolicki ) , petak (sanja zuljevic kruznì trening za cijelo tijelo) ned (Renata Sopek zagrijavanje, kriticne zone, trbuh, noge, vijezbe pilates loptom i istezanje) uto(Tomislav Dolusic snaga i mobilnost), cet(Sanja metabolicki) subota (Sanja Kruzni) ... svaki dan ukljucujuci dan vijezbanja prije spavanja se dodatno istegnem oko 25 min a na dane kad nemam trening radim ujutro trening 10 min ( cucnjevi prednji 40 ponavljanja +iskorak naprijed, sastrane i nazad ili 40 ×trbusnjaci za gornje+donje+bocne ili plank do otkaza i tako 4 puta ili hindu cicanj pa hindu sklek naizmijenicno po 30 sekundi kratka pauza )
        Kalorije sam na 1550 trenutno ( 30% proteini 20% masti i 50%ugljikohidrati ) ...

Da napomenem da su mi naopako slike ova prva je sad a ovo je prije 🤣🙈

Last edited by DSorka; 10-01-20, 12:08.

Comment

Vidi se napredak, samo nastavi tako, jasno ti je da mjesec dana nije dovoljno.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

Comment

Naravno treba meni i vise od godine dana samo mi je lakse i vise me gura naprijed ako znam da idem dobrim putem ...

Ali i nikad se vise dovest do ovoga... ova prehrana mi je super nije kao dijeta vise sam nezdrave stvari zamijenila zdravima pojedem i kolac keto i palacinke, napravim i zdrave burgere i pizzu, od soka cola zero kad sam s ekipom, limunada sa natrenom, cijedeno voce i povrce, stvarno mi ne nedostaje nista i nema potreba da se ikad u zivotu vise osijecam ovako kao sto sam zadnje 2 godine
            Ps ... cola zero nije zdrava ali ponekad je ok dok je skroz ne izbacim???

Last edited by DSorka; 13-01-20, 10:05.

Comment

Kasnim sa odgovorom!

Bravo,

odlican progress i mogu mislit kako se vec sada osjecas "lakse" u vlastitoj kozi, sto je fenomenalno..

Nadam se da i dalje sve ide po planu i zeljenom smjeru od zadnjeg updatea! =)
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->

Comment

kola zero je oke (postoje mnogo veci poroci u zivotu), i ja je konzumiram prakticki svakodnevno.. (moramo vec od necega umrijeti :P)
                ->

Comment

Working...
                X