Obavezno pročitati

Collapse
No announcement yet.

Bol po sredini leđa

Collapse
X
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

• ASD
    started a topic Bol po sredini leđa

Bol po sredini leđa

Pozdrav, evo taman sa treninga odradio sam noge i ramena i sad kad sam se malo ohladio osijecam neugodnu bol u leđima između lopatica kada spustim glavu (pogledam dolje) nije toliko jaka moze se trpit al opet me malo zabrinjava, sta da uradim ocu li spustat glavu malo prema dolje ili da mirujem ? Hvala unaprijed

• ASD
    replied
    Re: Bol po sredini leđa

a zaletit cu se do doktora nista me nece kostat jer mislim da je bolje sad nego kad se stanje pogorsa

Leave a comment:

• kingpin
    replied

svi imaju skoliozu u određenom stupnju samo kod nekih ljudi bude jaće naglašena.
    uzrok je nejednaka razvijenost mišića uz kralježnicu. podgledaj na wikipediu

prati stanje i ako budeš imao većih problema poduzimajnešto. ja osobno idem kod kiropraktičara povremeno

Leave a comment:

• ASD
    replied

vec mi je malo proslo i mogu spustit glavu vise i bol je manja, a ako je skolioza ima li koja terapija za to ili moramu doktora? i kako moze doc do skolioze?

Leave a comment:

• mali priest
    replied

skolioza 99%

Leave a comment:

• ASD
    replied

a dobro to podizanje do brade inace uzmem malu kilazu cisto da pogodim , a sad sam pogleda na ogledalo i ramena su u razini ..
    bol je kao da sam istegnio neku tetivu ili mi se upalio samo taj dio pa kad spustam glavu onda osijecam a kad drzim uspravno onda ne osijecam nista

Leave a comment:

• kingpin
    replied

to i ja htjedoh reći. vjerovatno zbog lošije forme izvođenja aktiviraš i trapez.
    ja bi rekao najprije kod podizanja do brade, jer on i inače aktivira trapez dosta. teško da je od ove druge dvije.

možda je skolioza, pogledaj se u ogledalo i vidi da li ti je jedno rame više od drugoga .

Leave a comment:

• TripleZ
    replied

Prvotno napisano od ASD Vidi poruku
    oktrio sam da me boli liva lopatica al onaj dio koji je po sredini leđa
    ja sam jedno vrijeme vrijeme takvu bol dobivao kad god sam radio trapez, ispravio formu i nije vise bilo belaja

Leave a comment:

• ASD
    replied

oktrio sam da me boli liva lopatica al onaj dio koji je po sredini leđa

Leave a comment:

• ASD
    replied

nisan radija san cucanj, donkey raise , i extenzije za kvadriceps i zadnju lozu , a za ramena san dumbell press, povlacenje do brade, lateralna u stranu sa jednom rukom

Leave a comment:

• TripleZ
    replied

pitanje: jesi li radio i trapez sa ramenima ?

Leave a comment:

Working...
X