Obavezno pročitati

Collapse
No announcement yet.

Koja hrana popoljsava fleksibilonost misića?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

• Koja hrana popoljsava fleksibilonost misića?

Zanima me koja hrana popoljsava fleksibilonost misića.

• mali priest
    replied
    Re: Fleksibilnost i hrana

Prvotno napisano od Fenomeno Vidi poruku
    Smjesno pitanje ,takvo nesto ne postoji. Sto se tice fleksiblinosti misica to je samo pitanje dobrog treninga i razgibavanja i rastezanja

Leave a comment:

• Corry
    replied

Pa gle, ako popijes cijanid.. on djeluje vec nakon par miligrama i toliko ti se misici opuste da mozes s njima sto god hoces... kod natijevog i kalijevog hidroksida ti je potrebno par grama ali ima potpuno isti ucinak ali doduse s malo vecim zakasnjenjem u odnosu na cijanid... jedina nuspojava je ......a jbg.prestanes i disat
    Ma zafrkavam se jer pitanje je drasticno... bar se covjek mogao potrudit nesto procitat ili malo logicno razmislit prije ovakavih stvari-cijanid je inace bojni otrov a ovo drugo su kemikalije koje je poprilicno tesko nabavit jer su otrovne i potencijalno eksplozivne

Za fleksibilnost-istezanje sto cesce, zategnes odredeni misic do kraja, zatim malo popustis (nije ga ok ni prejako istezat) i u tom polozaju drzic cca 20-30 sek,2-3 x u danu i kroz koji mjesec drzis noge iza vrata,ruke u depovima a stojis na.....hm...

Leave a comment:

• domagoj
    replied

Prvotno napisano od Corry Vidi poruku
    cijanid, ako ga nemozes nabavit-pomaze i obicni natrijev ili kalijev hidroksid ali u malo vecim kolicinama
    popiješ to i budeš fleksibilan? ne razumijem !! kako djeluje to ??

edit: ti se zezaš, jelda ?

Leave a comment:

• Corry
    replied

cijanid, ako ga nemozes nabavit-pomaze i obicni natrijev ili kalijev hidroksid ali u malo vecim kolicinama

Leave a comment:

• Rijeka87
    replied

Dođe mi da podivljam kad vidim ovakva pitanja

Leave a comment:

• domagoj
    replied

ne mislim da ti neka hrana može pomoć u tome, radi vježbe istezanja i bit češ fleksibilan

Leave a comment:

Working...
X