Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mirko Filipović

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Mirko Filipović

    nelosa borba, steta sto ga pred kraj nije mirko puko nogom kad je spustio ruke bio...
    TRAIN HARD OR GO HOME.

    Comment


    • Re: Mirko Filipović

      bilo je za ozbiljno, al opet prijateljski,,,sefo po obicaju showman.

      ima mirko jos dinamita i te kako...

      nismo dzaba imenjaci i rodeni u istoj bolnici hahaha

      btw **** ga opako onaj biceps sto je rezo
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • Re: Mirko Filipović

        Borba je bila super. A Sefo je ljudina...
        Pred kraj je mirko skoro nokaut napravio, ali nema veze.

        Comment


        • Re: Mirko Filipović

          Originally posted by arianko View Post
          Borba je bila super. A Sefo je ljudina...
          Pred kraj je mirko skoro nokaut napravio, ali nema veze.
          bas to, kad je sefo uzdrman bio mogo ga je nogom puknit bez beda, al neka... glavno da je pobjedio
          TRAIN HARD OR GO HOME.

          Comment


          • Re: Mirko Filipović

            Originally posted by arianko View Post
            Borba je bila super. A Sefo je ljudina...
            Pred kraj je mirko skoro nokaut napravio, ali nema veze.
            Ti se šališ? Pa jadniju borbu nisam vidio.Pa ovo se s Marsa vidi da je Mirko MORAO dobiti.

            Comment


            • Re: Mirko Filipović

              ma namjesteno je bilo i znao se ishod te borbe.kaj je bilo sa nogama ni jedan ni drugi nisu nis radili low kick ni jedan nije bio ,ko da sam gledo boks
              stay jdm

              Comment


              • Re: Mirko Filipović

                kako god...pobjeda je pobjeda !!!
                mirko se solidno borio,cestitke takodjer i za nevjerojatno izdrzljivog samoanca sefa !

                Comment


                • Re: Mirko Filipović

                  Ajde manje serite o toj spiki namjesteno

                  Comment


                  • Re: Mirko Filipović

                    Svaka cast Mirku, al pogotovo Sefu koji je pokaza pravo srce sportaša
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • Re: Mirko Filipović

                      Originally posted by Aquila_hr View Post
                      Svaka cast Mirku, al pogotovo Sefu koji je pokaza pravo srce sportaša
                      +1 desetznakova
                      TRAIN HARD OR GO HOME.

                      Comment


                      • Re: Mirko Filipović

                        Gluposti, sta bi bilo namjesteno.
                        To sto se poznaju od prije nista ne znaci, pa 50% ih se upoznalo tijekom karijere no ipak kada se ude u ring, vidis samo metu, ne prijatelja ni brata.
                        Svaka cast Mirko! Zivuca legenda!
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • Re: Mirko Filipović

                          Originally posted by Aronnax View Post
                          Gluposti, sta bi bilo namjesteno.
                          Slažem se, zašto bi bilo namješteno, razbio mu je nos i raskrvario ga, pa tko bi to dozvolio samo tako. To su starci i teški su, s obzirom na to bila je i dobra borba.

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: Mirko Filipović

                            Originally posted by bilder18 View Post
                            Ti se šališ? Pa jadniju borbu nisam vidio.Pa ovo se s Marsa vidi da je Mirko MORAO dobiti.
                            Definitivno, borba nije bila ni blizu prave borbe. Uostalome, ja bih isto dao Mirku da mi slomi nos kao Rayu za nekih pedesetak-sto tisuća eurića.
                            Jesi bio u areni? Meni je cijeli taj final fight bio lijep doživljaj, fino su se potrudili oko organizacije, plus šta su doveli Michaela Buffera, legenda
                            Chill bro

                            Comment


                            • Re: Mirko Filipović

                              Ma joj buraz nisam.Dobio sam karte i nakraju mi nešto iskrsnulo i nisam mogao otići.Stvarno mi je žao.Ti si pretpostavljam bio? Daj malo dojmove ostalih orbi,sveukupne organizacije jer mi se čini kao ok složeno to sve

                              Buffer je legenda samo takva.Žao mi je što nisam mogao čuti legendarnu rečenicu uživo.Fakat je Bog.Ono dame i gospodo je bilo pre jako

                              Comment


                              • Re: Mirko Filipović

                                Originally posted by bilder18 View Post
                                Ma joj buraz nisam.Dobio sam karte i nakraju mi nešto iskrsnulo i nisam mogao otići.Stvarno mi je žao.Ti si pretpostavljam bio? Daj malo dojmove ostalih orbi,sveukupne organizacije jer mi se čini kao ok složeno to sve

                                Buffer je legenda samo takva.Žao mi je što nisam mogao čuti legendarnu rečenicu uživo.Fakat je Bog.Ono dame i gospodo je bilo pre jako
                                Bio sam, tak nešto se ne propuša jer ima premalo takvih događaja u Hrv
                                Sve borbe su bile dinamične i atraktivne osim borbe Kujundžić-Došen, pa brate njih dvojica su plesali valcer i ljubili se prve 2 runde, u trećoj je uletilo par polu udaraca, i kad smo svi mislili da je napokon kraj, sudci odluče da je neodlučeno i ubace četvrtu rundu hahaha Po meni, najljepša borba je bila između Ghita i Laščenka, tehnički najljepša borba i još je na kraju završila nokautom, Ghita kickom u glavu složio Laščenka
                                Što se tiče organizacije, nije moglo biti bolje, sve je išlo na vrijeme, nije bilo kašnjenja, svjetlosni efekti su bili zakon a arena krcata. Jedina zamjerka na one 3 cure što su pokazivale runde u ringu, bile su previše obučene i bile su u svečanim haljinama umjesto u badićima
                                Chill bro

                                Comment

                                Working...
                                X