Announcement

Collapse
No announcement yet.

UFC - MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • UFC - MMA

    http://sport.dnevnik.hr/clanak/ufc/v...vnik-hr-u.html
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Re: UFC

    baš mi je drago što su se opametili i počeli prenosit..osobno sam pogledo svaki ufc od 1. do 104.....
    http://img398.imageshack.us/img398/9...wkz2wj7sd9.gif

    Comment


    • #3
      Re: UFC

      neznam di bi stavio, i ovo je mma, pa evo tu
      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

      Comment


      • #4
        Re: UFC

        Originally posted by Šimun
        neznam di bi stavio, i ovo je mma, pa evo tu
        ovaj sta je pobjedio je pudianowski...prije je bio u world strongest menu mislin prvi na ljestvici. Covjek je zvijer, brock lesnar mu nebi puno mogao sta se tice snage

        Comment


        • #5
          Re: UFC

          noćas je UFC 107 samo sta mi se neda dizat u 4 ure

          Comment


          • #6
            Re: UFC

            tocno, zato sam ga i stavio, zanimljiv mi je zbog tog sto je imo par titula najjaceg covjeka ^^
            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

            Comment


            • #7
              Re: UFC

              borba je brutalna, sivonja je pravi. inace najdraze su mi kategorije middle weight i light heavy weight...ne volim bas ove u heavy

              Comment


              • #8
                Re: UFC


                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                Comment


                • #9
                  Re: UFC

                  Originally posted by Šimun
                  tocno, zato sam ga i stavio, zanimljiv mi je zbog tog sto je imo par titula najjaceg covjeka ^^
                  Ovaj video sam prevrtio puno puta, pre*****o jednostavno. Onda će netko reći da tehnika ima presudnu ulogu. Ovaj bi svakoga izmlatio.

                  Comment


                  • #10
                    Re: UFC

                    Pudzianowski je velik, masivan, jak ali nema tehnike i nezna se branit....posječa me na bob sapa i on je impresivno izgleda ali kad bi dosa koji iskusniji borac nije ima šta tražit u ringu....mislim da će se slično desit sa pudzanowskim, vrijeme će pokazat.

                    Imao sam na kompu borbe sa početaka ufc-a bez rukavica su se borili, mogli su udarat laktovima i glavom, taj sam video ima sa borbama i pre***** je, ali neman ga više pa ako ko zna neka vamo posta, opet bi volio pogledat to ili downloadat
                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: UFC

                      Evo jedan atraktivan capoeira style

                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: UFC

                        osnivac ufc je smislio novi sport
                        http://www.net.hr/sport/page/2010/01/05/0118006.html
                        Imam disleksiju

                        Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                        Comment


                        • #13
                          Re: UFC

                          i mozda bi bilo bolje da se thread-u promjeni ime u mma zato sta je ufc organizacija a mma sport
                          Imam disleksiju

                          Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                          Comment


                          • #14
                            Re: UFC

                            Originally posted by sthooligan
                            Evo jedan atraktivan capoeira style

                            *****o predobar video
                            "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

                            Comment


                            • #15
                              Re: UFC

                              http://www.index.hr/sport/clanak/vid...ca/471966.aspx
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X