Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jel zna tko jos koju dobru knjigu kao sto je npr. arnold, encyclopedia of modern...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel zna tko jos koju dobru knjigu kao sto je npr. arnold, encyclopedia of modern...

    da li nektko zna jos koju dobru knjigu kao sto je npr. arnold schwarzenegger encyclopedia of modern bodybuilding
    nesto slicno tome?

  • #2
    Re: knjige

    da mogu download

    Comment


    • #3
      Re: knjige

      Skini onu novu knjigu "Četverosatno tijelo" od Timothy Ferrissa
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • #4
        Re: Jel zna tko jos koju dobru knjigu kao sto je npr. arnold, encyclopedia of modern.

        Evo jedna za malo naprednije vježbače:

        http://www.scribd.com/doc/36542818/A...al-Supplements

        Comment


        • #5
          Re: Jel zna tko jos koju dobru knjigu kao sto je npr. arnold, encyclopedia of modern.

          The way to live
          Starting strength
          The simplest and most effective training system to increase raw strength

          Comment


          • #6
            Re: knjige

            Originally posted by bot1950 View Post
            Skini onu novu knjigu "Četverosatno tijelo" od Timothy Ferrissa
            Jesi primjenio što iz nje, jel šljaka bar?

            Comment


            • #7
              Re: Jel zna tko jos koju dobru knjigu kao sto je npr. arnold, encyclopedia of modern.

              Skinia san je jučer, ima 500 stranica u pdfu, pa čekan da me uvati volja
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • #8
                Re: Jel zna tko jos koju dobru knjigu kao sto je npr. arnold, encyclopedia of modern.

                Originally posted by bot1950 View Post
                Skinia san je jučer, ima 500 stranica u pdfu, pa čekan da me uvati volja
                Ma malo mi je sumnjivo kad tako mršavi tipovi pišu o napredcima u snazi...
                Tam imaš svega, kako ženi napraviti višestruke orgazme, spustiti vrijeme spavanja na 2h dnevno, naravno savjeti za teretanu...
                Meni baš i nije bila neš, s tim da ju nisam čitao u cijelosti nego samo određene dijelove... Baš mi se nije dalo Isprobavati to... Pa javi ako što šljaka, i to je ta knjiga jel? Da ne bi bilo zabune, jer više se nesjećam di mi je...

                Comment


                • #9
                  Re: Jel zna tko jos koju dobru knjigu kao sto je npr. arnold, encyclopedia of modern.

                  da li utom cetverosatno tijelo ima npr ista o nekim vrstama treninga i prehrani ...
                  hvala na odgovorima

                  Comment


                  • #10
                    Re: Jel zna tko jos koju dobru knjigu kao sto je npr. arnold, encyclopedia of modern.

                    da (10 znk)..........

                    Comment


                    • #11
                      Re: Jel zna tko jos koju dobru knjigu kao sto je npr. arnold, encyclopedia of modern.

                      naso sam i heavy duty nutrition -mike mentzer i legend and myth- vince gironda

                      Comment


                      • #12
                        Re: Jel zna tko jos koju dobru knjigu kao sto je npr. arnold, encyclopedia of modern.

                        Originally posted by pava View Post
                        Ma malo mi je sumnjivo kad tako mršavi tipovi pišu o napredcima u snazi...
                        Tam imaš svega, kako ženi napraviti višestruke orgazme, spustiti vrijeme spavanja na 2h dnevno, naravno savjeti za teretanu...
                        Meni baš i nije bila neš, s tim da ju nisam čitao u cijelosti nego samo određene dijelove... Baš mi se nije dalo Isprobavati to... Pa javi ako što šljaka, i to je ta knjiga jel? Da ne bi bilo zabune, jer više se nesjećam di mi je...
                        Povlačim ovo gore napisano.

                        Časopis Wired proglasio je Tima »supermenom Silicijske doline« zbog načina na koji manipulira svojim tijelom. Vlasnik je svjetskog rekorda u tangu, svojedobno je bio nacionalni prvak u kickboxingu (Sanshou), gostujući je predavač na Princetonu, i član predavačkog tima Sveučilišta Singularitv, povezanog s istraživačkim centrom NASA Ames.

                        Comment

                        Working...
                        X