Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pumping Iron - Arnold Schwarzenegger

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: mala pomoć!!!

    al on ocito zeli original pa ga preprzit il ima spor net pa ga zato nije valjda skinuo

    ak si iz ZGa mogao bih ti ja downloadat pa dat
    "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

    Comment


    • #32
      Re: CD ili DVD s filmom Pumping Iron s arnijem?

      Misli sam ak neko ima na cd-u da pošpalje poštom il neznam!!
      Carnivore puno hvala! mozda ima netko za poslat pa cu saćekat još malo ak ne ti si mi jedina nada!! hehe

      Comment


      • #33
        Re: CD ili DVD s filmom Pumping Iron s arnijem?

        Pa on downloada pa sprzi na cd pa posalje postom, s tim da ti placas posiljku pri preuzimanju i to je to ....
        Zene meni kazu Rambo ti si Car

        Comment


        • #34
          Re: Pumping iron

          Evo ljudi uploado sam "Pumping Iron" film:








          fsU52HKFTmo"> fsU52HKFTmo" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="750" height="455">







          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

          Comment


          • #35
            Re: Pumping iron

            svaka ačst!
            što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

            Comment


            • #36
              Re: Pumping iron

              Drugi dio pod imenom RAW IRON (torrent)[attachment=0:3ucc88an]Raw_Iron___The_Making_Of_Pumping_Iron__2002_DVDRip ___.torrent[/attachment:3ucc88an]
              Attached Files

              Comment


              • #37
                Re: Pumping iron

                Kažu da tog videa nije bilo da bi BB ostao samo puka zanimacija.....mislim da bi škola trebala uvesti u nastavu gledanje tog filma na početku srednjoškolskog obrazovanja kao obvezan dio nastavnog plana.

                Comment


                • #38
                  Re: Pumping iron

                  Jak je Arnie, ko klinac kad sam gledao njegove filmove uvijek je ostavljao dojam priglupog a u biti je daleko od toga . Šteta što je otišao u politiku i prodao dušu đavolu .

                  Comment


                  • #39
                    Re: Pumping iron

                    Originally posted by AnfrA
                    Drugi dio pod imenom RAW IRON (torrent)[attachment=0:16fscd7b]Raw_Iron___The_Making_Of_Pumping_Iron__2002_DVDRip ___.torrent[/attachment:16fscd7b]
                    evo sad baš pogledao,šta reći osim fenomenalno. mislim da bi svi kojima se svidio pumping iron trebali ovo pogledati,odlično prikazuje bodybuilding,kako je sve nastalo i kako je praktički otac bodybuildinga Arnie(to čak i Sly kaže u filmu)...sve u svemu čista petica.

                    p.s. navodno ima i film 'pumping iron 2 women' tako da cure ako želite možete pogledat.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Pumping iron

                      Kakav je ovaj Raw Iron? Je li iko gledao? Je li na isti fazon kao i Pumping Iron?
                      "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

                      Comment


                      • #41
                        Re: Pumping iron

                        Originally posted by AnfrA
                        Jak je Arnie, ko klinac kad sam gledao njegove filmove uvijek je ostavljao dojam priglupog a u biti je daleko od toga . Šteta što je otišao u politiku i prodao dušu đavolu .
                        Arnie je najjači - čega god se primi, u tome uspije:

                        - u prvoj fazi karijere je bio bodybuilder, tada najbolji, osobno mislim i do danas;
                        - druga faza karijere - među najboljim akcijskim glumcima;
                        - treća faza - politika - i to republikanski guverner koji je dekriminalizirao marihuanu, što dosta govori o njegovoj "neovisnosti" o centrima moći!

                        Dakle, mislim da bi nam svima trebao biti uzor kako se trudom i vlastitim sposobnostima može puno toga postići!

                        Arnie RULZ!
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Pumping iron

                          Originally posted by RockyBalboa
                          Kakav je ovaj Raw Iron? Je li iko gledao? Je li na isti fazon kao i Pumping Iron?
                          imas scene koje nisu u pumping iron i pricaju glumci sve u svemu nije lose

                          Comment


                          • #43
                            Re: Pumping iron

                            Predobar je dokumentarac, najaca mi je scena kad ferrigno dode u neku teretanu vjezbat i prikazu onog debelog lika sta radi bicepse hehehehe lik je jak mislim da je na 38 min
                            Suit Up ---- It's gonna be Legen ... ( wait for it ) ... Dary!

                            Comment


                            • #44
                              Re: Pumping iron

                              Originally posted by AnfrA
                              Drugi dio pod imenom RAW IRON (torrent)[attachment=0:1j4y8ty0]Raw_Iron___The_Making_Of_Pumping_Iron__2002_DVDRip ___.torrent[/attachment:1j4y8ty0]

                              el ima ko titlove za ovo???
                              Dont drink, dont smoke just eat and work

                              Comment


                              • #45
                                Re: Pumping iron

                                Originally posted by cro-cop
                                malo mi je smiješno ono kad govori da non stop svršava, kad vježba u teretani, pa sa djevojkom, pa još nešto...
                                hehehe i meni je to smijesno.To prica na drugom dijelu. :P
                                PROFESIONALNI B.B.

                                Comment

                                Working...
                                X