Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jay Cutler

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Jay Cutler

    Po meni, jedan od najboljid bildera današnjice! Volim ga odkad sam ga vidio i veliki mi je uzor!

    Comment


    • #17
      Re: Jay Cutler

      Baš sam jučer gledao Jay Cutler-Ripped to sherads,snimano 2004 par tjedana prije Arnolda Clasica,tad je odlično izgledo a sad je još bolji.
      For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

      Comment


      • #18
        Re: Jay Cutler

        upravo sam pogledao od njega new,improved and beyond....svaka mu čast,super lik.....al kako se ubija na treninzima,to je nevjerojatno....

        Comment


        • #19
          Re: Jay Cutler

          http://1.bp.blogspot.com/_hR-j-bLpoUo/S ... Cutler.jpg

          Comment


          • #20
            Re: Jay Cutler

            Ogroman je! Po meni bez konkurencije! Također sam pogledao new, improved and beyond i oduševljen sam! A kolku tek kuću ima!

            Comment


            • #21
              Re: Jay Cutler

              Pogledo sam jučer Jay Cutler From Jay to Z .Stvarno kako se lik ubija na treninzima nevjerovatno je.Hehe i u ovom je dokumentarcu pokazivao kuču ko i prošlom šta sam gledao..
              For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

              Comment


              • #22
                Re: Jay Cutler

                Its my life .

                Comment


                • #23
                  Re: Jay Cutler

                  upravo sam odgledo jay cutler all access, i moram priznat, covjek je pro bilder, ali prije svega je covjek, svaka mu cast....

                  ima li neko torrent za skidanje undisputed ? D:
                  Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                  Comment

                  Working...
                  X