Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lorenzo Becker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lorenzo Becker

    Nisam primjetio da ima ista o njemu, inace decko je poznat na youtubeu.
    Evo i klip.


    17 godina, licno misljenje je da se lik bode u trepavicu. Eh sad, na nekim njegovima slikama po fb primjetio sam policu punu suplemenata mada i dalje ne vjerujem da je u 10 kg kreatina i 10 kg wheya mogao ovo napraviti od sebe u roku godinu i po.
    Vase misljenje, natural ili ?

    I da, posing mu je ocajan.
    "I don't care if I die, as long they bury me in big fuckin' box"

  • #2
    Re: Lorenzo Becker

    ma mali se bode 100%!

    Comment


    • #3
      Re: Lorenzo Becker

      |-8=====---

      Comment


      • #4
        Re: Lorenzo Becker

        ma siigurno je natural
        Masa je mama a definicija je baba!

        Comment


        • #5
          Re: Lorenzo Becker

          bocka se pa što? nije od njih samo ovako tijelo izgradija....tu je uložen mukotrpni rad, prehrana, trening, odricanja,....kolko je visok, izgleda dosta nizak?
          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

          Comment


          • #6
            Re: Lorenzo Becker

            Nema preko 170. Ma inace po fejsbuku mu svi pisu roids roids a on samo brise postove.
            Ocigledno se necim opalio, mada kazem na par slika se vidi tridesetak "kontejnera" od razlicitih suplemenata. Inace gledao sam i njegov trening, ne bi se reklo da je tu neki ogroman trud. Mali se razbacuje tezinama ali skroz nepravilno radi. Bilo kako bilo ja mu skidam kapu.
            "I don't care if I die, as long they bury me in big fuckin' box"

            Comment


            • #7
              Re: Lorenzo Becker

              Originally posted by ANGERFIST
              Nema preko 170. Ma inace po fejsbuku mu svi pisu roids roids a on samo brise postove.
              Ocigledno se necim opalio, mada kazem na par slika se vidi tridesetak "kontejnera" od razlicitih suplemenata. Inace gledao sam i njegov trening, ne bi se reklo da je tu neki ogroman trud. Mali se razbacuje tezinama ali skroz nepravilno radi. Bilo kako bilo ja mu skidam kapu.
              kakve veze imaju te kante proteina i ostalih suplemenata? i kad si na steroidima, treba ti whey..

              i uostalom vjerovatno nije odmah poceo sa steroidima, pa je moguce da je koristio te suplemente prije nego se poceo pucati..

              Originally posted by sthooligan
              bocka se pa što? nije od njih samo ovako tijelo izgradija....tu je uložen mukotrpni rad, prehrana, trening, odricanja,....kolko je visok, izgleda dosta nizak?
              nitko nije rekao da se nije trudio, odricao i ostalo nego da se bocka

              Comment


              • #8
                Re: Lorenzo Becker

                malo je prerano počeo sa kemijom.. a sta se tiče izgleda sve za 5
                Zašto sam tako nabildan !??

                Comment


                • #9
                  Re: Lorenzo Becker

                  Originally posted by Big one
                  kakve veze imaju te kante proteina i ostalih suplemenata? i kad si na steroidima, treba ti whey..
                  Ima tu 3-4 kutije animal pumpa, par kutija SuperPumpa250, Synthe, Truemassa, Cellmassa. A o wheyu da ne pricam. Mada i uz ovo sve mislim da nije cist.
                  "I don't care if I die, as long they bury me in big fuckin' box"

                  Comment


                  • #10
                    Re: Lorenzo Becker

                    On je čist a ja pijem vodu iz pipe na eks

                    Comment


                    • #11
                      Re: Lorenzo Becker

                      Originally posted by Vladebisi
                      On je čist a ja pijem vodu iz pipe na eks
                      oho, imamo čak norisa na forumu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Lorenzo Becker

                        Originally posted by Vladebisi
                        On je čist a ja pijem vodu iz pipe na eks

                        to je taj prikriveni sarkazam...
                        Zašto sam tako nabildan !??

                        Comment


                        • #13
                          Re: Lorenzo Becker

                          bocka se , pa šta, da veći dio foruma radi sve što i on opet ne bi tak izgledali , mislim da i genetika igra ulogu ovdje, ipak je tek 17 godina, ali ipak svaka mu čast
                          Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Lorenzo Becker

                            Ja bi npr. bio veci.
                            "I don't care if I die, as long they bury me in big fuckin' box"

                            Comment


                            • #15
                              Re: Lorenzo Becker

                              odlican, samo da su mozda prsa malo jaca...
                              iako, ako je nizak kako ste rekli, jos mu je lakse bilo... + roids...
                              ali ipak, pohvale, izgleda masivno
                              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                              Comment

                              Working...
                              X