Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mens Health

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mens Health

    Nisam znao di bio otvorio temu pa sam ovdje


    Zanima me da li čitate gore navedeni časopis i kako Vam se čini...po meni je sjajan Ima odličnu perspektivu postati još bolji i kvalitetniji


    S moje strane svakako thumbs up
    29
    da
    10.34%
    3
    ne
    48.28%
    14
    ne zanima me
    41.38%
    12

  • #2
    Re: Mens Health

    Davnih dana ga kupio možda 1-2 puta..


    Meni je bzvz. Muška verzija kozmpolitana i ostalih ženskih life style magazina. Nemam ništa protiv toga, no kad vidim naslov "do pločica u mjsec dana" ili "5 vježbi za ubitačne bicepse u 3 tjedna" dođe mi da poserem prošlogodišnju patku.

    Comment


    • #3
      Re: Mens Health

      Nelosh, ali meni je bolji Men's Fitness
      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

      Comment


      • #4
        Re: Mens Health

        Procitao 3 i skuzio da crpe informacije s ovog foruma, ujedno i besplatnog

        Comment


        • #5
          Re: Mens Health

          Točno godinu dana od otvaranja moje teme ! Nekupujem ga više ,kao što rekoh WTF sve ima na netu

          Comment


          • #6
            Re: Mens Health

            Originally posted by WTF View Post
            Procitao 3 i skuzio da crpe informacije s ovog foruma, ujedno i besplatnog
            Prepisuju od mene i onda to prodaju, mogli bi i meni koju kunu uplatiti...

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Mens Health

              hahahahahah

              Comment


              • #8
                Re: Mens Health

                Nikada,ali nikada nisam pogledao niti naslovnicu bilo kojeg izdanja. Jednostavno me ne privlaci "taj" tip casopisa.
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • #9
                  Re: Mens Health

                  Originally posted by WTF View Post
                  Procitao 3 i skuzio da crpe informacije s ovog foruma, ujedno i besplatnog
                  To ozbiljno ili?
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • #10
                    Re: Mens Health

                    Bio mi je fora časopis, dok nisam nešto naučio - o svemu pomalo zapravo - onda mi je postao smiješan.
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Mens Health

                      Prijatelj mi je donio iz Amerike njihovu verziju Mens Health, par casopisa. Kod njih je to dosta popularnije i vise se cita nego kod nas, drugaciji standard, drugaciji pogledi na sve nego kod nas. Meni licno se svidja casopis. Ima nekih glupih tema kao sto erotika kaze "do trbusnih za mjesec dana" i slicno, ali razumijem to jer naslovi tog tipa se i prodaju. Jer zamislis odmah nekog tipa koji sjedi 8-10 sati za stolicom u nekom uredu, debeo je mastan i ni jedna zena ga nece. Vidi to i odluci "da se promijeni". Msm shvatas. Par savjeta o oblacenju, putovanjima cesto bude i neki iskusan lik koji prica o treningu. Ponovo kazem, meni licno fin casopis za ubit dosadu.
                      http://www.modelmanagement.com/conte...testant/91285/ Vote for me.

                      Comment

                      Working...
                      X