Announcement

Collapse
No announcement yet.

Festina sat - Limited edition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Festina sat - Limited edition

    http://www.njuskalo.hr/muski-satovi/...-oglas-3567649

  • #2
    Re: Festina sat - Limited edition

    lijep sat,samo poskup

    Comment


    • #3
      Re: Festina sat - Limited edition

      iznad 1000 kuna nema sanse da bih dao za sat , za 3,500 kn mogu kupiti skuter

      Comment


      • #4
        Re: Festina sat - Limited edition

        Bas je dobar sat, pa nije to skupo..ovisi sto volis i kako s lovom raspolazes...
        Da mi zena za godisnjicu nije kupila sat moram priznati da bi bio zainteresiran...

        Comment


        • #5
          Re: Festina sat - Limited edition

          Ovo je skup sat? Dobar vic.
          DR. Lonnie Lowery

          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

          Comment


          • #6
            Re: Festina sat - Limited edition

            Ovisi kako gledas na to.
            Ako ti sat sluzi samo da pogledas na vrijeme tu i tamo,a ne zbog pomodarstva,tada je davati 3500kn za sat puuuuno-previse,bez obzira na imovinski status.
            S druge strane, ima ljudi kojima je normalo davati i iznose visestruko vece od ovog za sat.
            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

            Comment


            • #7
              Re: Festina sat - Limited edition

              svatko ima svoj ukus.... mislim da sat nije nesto sto ti treba, sat je nesto sto voliš, opet ako nesto volis nije ti ni skupo dat nesto novaca. a gle, jednom izdvojiš nešto pa prodaš, nadodaš nešto love pa malo skuplji.... na kraju sa 76god. si kupiš breitling

              Comment


              • #8
                Re: Festina sat - Limited edition

                Zašto ne? Defnitivno se isplati...Ja sam jedan od onih kojima nije žao dati preko 500 $ za sat...
                It's never too late to be what you might have been. Go big! If you dont, why are you living ?

                Comment


                • #9
                  Re: Festina sat - Limited edition

                  a ne zbog pomodarstva,tada je davati 3500kn za sat puuuuno-previse

                  I da je 150000 evra, svaku paru vredi, satovi ne podlezu trendovima i nikada nisu in i aut, sat je sat, mali i gotovo neprimetan detalj izuzevsi ove sabanske busole od pola kilograma koje vidjas po spotovima i tako to, breitling, swatch, briel, sector, porshe, girar perego, i jos mnogi drugi su remek dela inzenjera koji su ih pravili sa jednom *****om svrhom, da ga kupis jednom i nosis do smrti, toliko je jednostavan smisao sve te price.

                  Uostalom, kad si ti zagledao, bolje reci, dal je iko ikome zagledao koju marku sata nosi, pa da vidis da je neko toliki fenser da svaki dan nosi na ruci drugi sat.
                  DR. Lonnie Lowery

                  Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Festina sat - Limited edition

                    Gle ne mozes ti usporedivati sve sa samim sobom . Svatko ima svoj ukus . Netko npr. ce radije dati te novce za finu garderobu ili što ja znam .

                    Comment


                    • #11
                      Re: Festina sat - Limited edition

                      često se čak i govori da je to neka vrsta snobizma, ali nebi se slozio...sat je bas nesto sto volis, rijetko tko ce stvarno ici gledati drugom u ruku i snimati koja je marka sata, čak neki koji ih ne poznaje toliko neće ni znati...znači sat je nešto osobno, možda ćeš ih mijenjat ko čarape a možda ćeš kao što je rekao "skullHeaD" kupit i nost do smrti. svatko ima svoje i nije ispravno govoriti da je neki sat skup, uostalom pravi poznavaoc zna koliko je skup.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Festina sat - Limited edition

                        Originally posted by skullHeaD View Post
                        I da je 150000 evra, svaku paru vredi,
                        Meni je recimo to glupost.Da se razumijemo,nemam problema s novcem i bez problema si mogu priustiti i visestruko skuplji sat od ovog gore,ali mi je to jednostavno glupo. Ako hocu dati 50000 eura za nesto - to definitivno ne bi bio sat. Ono,za mene je to napravica koja sluzi, kako joj naziv kaze, da vlasnik istog moze provjeriti vrijeme i eventualno datum, te je pozeljno da ne propusta vodu kad snorklam i da se ne raspadne kad cijepam drva.
                        I to je zaista sve sto ocekujem od tog komada rostfrei-a na ruci.Stoga tvoj komentar, kao replika na moj - jednostavno ne stoji.
                        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Festina sat - Limited edition

                          Opet, i da je 150000 evra vredi svaku paru, kad prođe 50 godina, vredeće mnogo,mnogo više samo zbog jedne činjenice, ja i ti smo u penziji, sedimo lupam ti na obali mora, ja na verandi ispred kuće u brdima, a to fensi govno, koje neko sad kupuje aj da kažem iz nekog kaprica, to govno i dalje radi. Jedino ako ti životni moto nije

                          "lepi ljudi ne nose sat"

                          kupit i nost do smrti.
                          Thats the point.
                          DR. Lonnie Lowery

                          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Festina sat - Limited edition

                            Pa da,ali opet nisi razumio sto sam htio reci. Cak i da radi do kraja zivota bez greske i da moze izdrzat temperature od +100000°C i -100000°C, i gazenje tenkom i da je od neznam kakvog materijala,meni on vrijedi tocno onoliko koliko mi je potrebna informacija o tocnom vremenu u danom trenutku , dakle - ne bas previse. Isto ce mu posluziti nekakav no name, vrijednosti 100kn ili Breitling za nekoliko desetaka tisuca kuna.
                            Thats the point iz moje perspektive.
                            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Festina sat - Limited edition

                              Originally posted by IgyBoy View Post
                              Isto ce mu posluziti nekakav no name, vrijednosti 100kn ili Breitling za nekoliko desetaka tisuca kuna.
                              Thats the point iz moje perspektive.
                              Po tome nemoras voziti bmw ili mercedes nego peglicu jer jednako ce te posluziti - dovesti do cilja, neces nositi Nike nego neko sranje, kupiti ces majicu na pijaci a ne u npr Nike-a jer jednako ces je nositi...
                              Festina je brand, marka... tu najvise placas ime... ( i nemoze se usporediti sa satom od 100 kuna kao ni Bmw sa peglicom ili Nike sa pijacom (doduse to bi i moglo)
                              Satovi se vise ne nose da bi znao koliko je sati (imas mobitel) vec kao ukras, kao narukvica..prsten...whatever
                              To je od covika do covika... ja volim dobar sat...radije bi dao 3000 kuna za sat nego za IPhone

                              Comment

                              Working...
                              X