Announcement

Collapse
No announcement yet.

Festina sat - Limited edition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Festina sat - Limited edition

    Originally posted by qlined77 View Post
    Po tome nemoras voziti bmw ili mercedes nego peglicu jer jednako ce te posluziti - dovesti do cilja, neces nositi Nike nego neko sranje, kupiti ces majicu na pijaci a ne u npr Nike-a jer jednako ces je nositi...
    Festina je brand, marka... tu najvise placas ime... ( i nemoze se usporediti sa satom od 100 kuna kao ni Bmw sa peglicom ili Nike sa pijacom (doduse to bi i moglo)
    Satovi se vise ne nose da bi znao koliko je sati (imas mobitel) vec kao ukras, kao narukvica..prsten...whatever
    To je od covika do covika... ja volim dobar sat...radije bi dao 3000 kuna za sat nego za IPhone
    Ni ti nisi skuzio poantu posta.
    Ako nesto MENI ne vrijedi i nemam potrebu imati brandirani sat,tada ga necu kupiti, jer mi je glupo davati za takvo sto nekoliko tisuca kuna/eura. To sto je to nekome u zivotu bitno,ne znaci da je i meni. Koji dio tu ne kuzite?!
    Netko ce za 50 000Eur otici i kupiti novi BMW,dok ce drugi radije kupiti neku Kiu/Hyundai/Chevrolet,jer se vozi 1000km godisnje i sasvim dobro ce posluziti i Kia/... ako bas VOLIM BMW, tada mi nije bitno sto cu za 1000km godisnje dati visestruki iznos samo da bi vozio BMW-a. Stvar je tada u ukusu,a o njima se ne raspravlja.
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • #17
      Re: Festina sat - Limited edition

      Originally posted by IgyBoy View Post
      Ni ti nisi skuzio poantu posta.
      Ako nesto MENI ne vrijedi i nemam potrebu imati brandirani sat,tada ga necu kupiti, jer mi je glupo davati za takvo sto nekoliko tisuca kuna/eura. To sto je to nekome u zivotu bitno,ne znaci da je i meni. Koji dio tu ne kuzite?!
      Netko ce za 50 000Eur otici i kupiti novi BMW,dok ce drugi radije kupiti neku Kiu/Hyundai/Chevrolet,jer se vozi 1000km godisnje i sasvim dobro ce posluziti i Kia/... ako bas VOLIM BMW, tada mi nije bitno sto cu za 1000km godisnje dati visestruki iznos samo da bi vozio BMW-a. Stvar je tada u ukusu,a o njima se ne raspravlja.
      Kuzim i slazem se

      Comment


      • #18
        Re: Festina sat - Limited edition

        Kad budeš deset godina nosio jedan sat, bez menjanja baterije i gurtne, i skidao ga dva puta godisnje zbog čišćenja u kiselinskom rastvoru, razumećeš zašto je bolji od nekih satova od 15 evra. Nie baš da su perpetum mobile al su blizu
        DR. Lonnie Lowery

        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

        Comment


        • #19
          Re: Festina sat - Limited edition

          Ja drumom,ti sumom. Nema veze,razumijemo se.
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment


          • #20
            Re: Festina sat - Limited edition

            i tko će onda kupit sat?

            Comment


            • #21
              Re: Festina sat - Limited edition

              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

              Comment


              • #22
                Re: Festina sat - Limited edition

                ja mog Milaneza ne dam ni za živu glavu
                DR. Lonnie Lowery

                Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                Comment


                • #23
                  Re: Festina sat - Limited edition

                  Originally posted by dumbbell View Post
                  i tko će onda kupit sat?
                  Ako se ne varam, spustio si cijenu za 300kn?
                  Znaci treba jos pricekat xDD

                  btw. vidio sam ga jucer u gradu u nekom ducanu, oko 4xxx kn dode, ne sjecam se tocno...
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • #24
                    Re: Festina sat - Limited edition

                    Originally posted by skullHeaD View Post
                    ja mog Milaneza ne dam ni za živu glavu
                    i ja svoj također...3 put pala s konja u gustoj šumi i dobro se natukla a on nema ni ogrebotine. to je za mene kvaliteta, a nije uopće bio skup, 350 € prije 5 god još nisam nijednom mjenjala bateriju
                    To enjoy freedom we have to control ourselves

                    Comment


                    • #25
                      Re: Festina sat - Limited edition

                      Originally posted by Aronnax View Post
                      Ako se ne varam, spustio si cijenu za 300kn?
                      Znaci treba jos pricekat xDD

                      btw. vidio sam ga jucer u gradu u nekom ducanu, oko 4xxx kn dode, ne sjecam se tocno...
                      jesam, spustio sam...vec se mjesec dana nitko nije javio pa sam malo spustio... a vidi mozes cekati, mozda cu i jos spustiti ali sve ima svoje granice...radije ga necu prodat nego ga dat po smijesnoj cijeni. Vidio si i sam koliko košta....

                      Comment


                      • #26
                        Re: Festina sat - Limited edition

                        Originally posted by dumbbell View Post
                        jesam, spustio sam...vec se mjesec dana nitko nije javio pa sam malo spustio... a vidi mozes cekati, mozda cu i jos spustiti ali sve ima svoje granice...radije ga necu prodat nego ga dat po smijesnoj cijeni. Vidio si i sam koliko košta....
                        hehe, ma to se malo salim, tesko da cu ja u skoro vrijeme kupovat sat
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #27
                          Re: Festina sat - Limited edition

                          Originally posted by IgyBoy View Post
                          Ja drumom,ti sumom. Nema veze,razumijemo se.
                          slaze se s igacem totalno. jedinu korist koju ja vidim u tom satu je ta kad bi slucajno znao ko ce ga kupit i di cete se nac pa tebi maznem cuku a njemu te 3hiljadarke hahhaha inace bi te pare radje u rizu i piletinu utuko...
                          Dont drink, dont smoke just eat and work

                          Comment


                          • #28
                            Re: Festina sat - Limited edition

                            Sat mi uopće nije lijep,dobro kaže čovjek da pogledaš koliko ima sati ne vrijedi 3k kuna,ali uvjek je lijepo imati jedan otmijeni sat,čisto iz elegancije,ali sat nije takav,ima puuno ljepših i jeftinijih!

                            Comment

                            Working...
                            X