Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvaliteta navedene opreme (utezi...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kvaliteta navedene opreme (utezi...)

    Bok,

    interesira me koja je kvaliteta navedenih proizvoda :

    http://www.pride.hr/Products/6627-kl...nje-utega.aspx

    http://www.pride.hr/Products/6626-bench-klupa.aspx

    i koja je kvaliteta ovih utega :

    http://www.pride.hr/Products/7216-ut...ploama-cm.aspx

    dali se isplati kupit ih ?

    možete mi preporučiti i drugi dučan

    Hvala !!!

  • #2
    Re: Kvaliteta navedenih proizvoda - pitanje

    netko ?

    Comment


    • #3
      Re: Kvaliteta navedenih proizvoda - pitanje

      Cijena dosta dobra,sad je teško govorit o kvaliteti ovako preko slika ,ali ako nemaš preko 70 kg trebalo bi bit ok.Iako mislim da je to bacanje para ,ovakvu klupicu sam napraviš bez problema za puno manje novaca ,a i utege sam napravis još lakše od klupice.Pa sad neznam koliko kg imas uopće ,godina ?
      Menky je napisao...
      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

      Comment


      • #4
        Re: Kvaliteta navedenih proizvoda - pitanje

        ove plastične utege san kupia nedavno, odlični su, isti *urac plastični il željezni, izađu te puno jeftinije
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • #5
          Re: Kvaliteta navedenih proizvoda - pitanje

          Originally posted by robertost View Post
          Cijena dosta dobra,sad je teško govorit o kvaliteti ovako preko slika ,ali ako nemaš preko 70 kg trebalo bi bit ok.Iako mislim da je to bacanje para ,ovakvu klupicu sam napraviš bez problema za puno manje novaca ,a i utege sam napravis još lakše od klupice.Pa sad neznam koliko kg imas uopće ,godina ?
          Originally posted by bot1950 View Post
          ove plastične utege san kupia nedavno, odlični su, isti *urac plastični il željezni, izađu te puno jeftinije
          robertost,

          dali postoje kakvi nacrti za izradu klupice ? jedino nemam ništa za varenje pa možda onda umjesto
          varenja pričvrstit dijelove sa šarafima ?

          bot1950,

          hvala na odgovoru, znači ak kupim te plastične onda nisam fulao jer su dvostruko jeftiniji od željeznih.

          tnx

          Comment


          • #6
            Re: Kvaliteta navedenih proizvoda - pitanje

            Originally posted by bot1950 View Post
            ove plastične utege san kupia nedavno, odlični su, isti *urac plastični il željezni, izađu te puno jeftinije
            jesi ih kupi priko pridea ako jesi koliko te izasla postarina

            Comment


            • #7
              Re: Kvaliteta navedenih proizvoda - pitanje

              Originally posted by gigi01 View Post
              jesi ih kupi priko pridea ako jesi koliko te izasla postarina

              da, poštarina me izašla 20ak kn
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • #8
                Re: Kvaliteta navedenih proizvoda - pitanje

                Originally posted by bot1950 View Post
                da, poštarina me izašla 20ak kn
                Cek fakat isti ***** ko željezni . Jedini bed je što se vjerjoatno nemože nabacivati njima ? Jesam u pravu...mislim imam platformu doma za pl pa ono...pl trening uključuje tako neke vratolomije bacanja šipke i sl

                Comment


                • #9
                  Re: Kvaliteta navedene opreme (utezi...)

                  Neznam ako ko ima nacrt na forumu neka ti stavi ovdje.Ja bi to zavarija sam ,samo uzmeš mjere od bencha u gymu ,a aparat za varenje posudiš od nekog,nije to valjda problem.?
                  Menky je napisao...
                  Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kvaliteta navedene opreme (utezi...)

                    klupica sa prvog linka je s****.Imao kolega.

                    Cak i za pocetnika je losa cisto iz razloga sto ima blesav razmak nosaca,pa taman smeta kod podizanja/odlaganja sipke.
                    Druga stvar je da je vrlo ogranicena sto se kilaze tice.Za (nemabicioznog)pocetnika ok, ali cim pocnes ozbiljnije napredovati(a to ti je valjda cilj) morat ces pljunuti dodatnih 1000kn za "normalnu" klupicu.

                    bolja opcija je povariti sam klupicu ili odmah uloziti u bolju. Ovu s drugog linka ne mogu komentirati,jer je nisam imao priliku probati.
                    Utezi plasticni su isto ok,samo sto volumenom zauzmu malo vise mjesta od zeljeznih.
                    Ako si kao builder18 i nabacujes ih okolo po sobi( ),onda bi mogli biti losiji izbor,ali za pocetnika(i prosjecnog rekreativca) su ok.
                    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kvaliteta navedene opreme (utezi...)

                      Frend je uzeo ...utezi su banana Nesmiješ ih malo jače spustiti na pod . Jbt pa nije ovo balet

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kvaliteta navedene opreme (utezi...)

                        Bar se primoras na "kontrolirano" spustanje.
                        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                        Comment

                        Working...
                        X