Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zašto ne multi gym?! Argumenti za i protiv

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zašto ne multi gym?! Argumenti za i protiv

    Zašto ste,većina vas protiv takvih sprava,ako im je to namjena onda bi trebale odrađivat posao,neće sajle pucat od tih utega niti koluti odpadat.Meni se to čini super za jednog početnika kojem je 50 kg u serijama dosta,ovisi kolko je jak i vježba. Ako netko nije pri novcima ovo mi se čini kao najracionalnije riješenje..
    ARGUMENTI ZA I PROTIV MOLIM VAS!!!

  • #2
    Re: zašto ne multi gym?!

    Ovako da ti kazem iz prve ruke. Ja sam ti to imao, tj, kako se uzme, zapravo jos uvijek imam. Nebitno, uglavnom... Super stvar za pocetak, no ovisno koliko vjezbas, nakon nekov vremena to opterecenje ti postane beskorisno! Nekome brze a nekome sporije, no kada tada ces morati u teretanu. Druga stvar, jos vaznija je da uz multigym moras imati bucice i klupicu. Znaci ako ne nabavis i to dvoje, zaboravi na sami multigym. (osima ko multigym ima klupicu onda oke) Slobodne tezine (tj. bucice/dvorucni utezi) su neophodni za posten kucni trening.
    A sada dalje... cijena. Ako radis sam - super, ispast ce te sve jeftino, isplati se. No ako kupujes, ispod 1500kn nemozes naci nista posteno, te jos klupica parsto kuna i slobodne tezine jos koja stotica, znaci minimalno 2000kn, sto ti je godina dana u teretani, a taman toliko ce ti i ovo biti korisno. Dode ti na isto, pa sada biraj jel' ti bolje raditi doma sam ili ici u teretanu. Svakako je doma prakticnije.
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #3
      Re: zašto ne multi gym?!

      Kad "prerastem" vidit cemo...al do tad ce bit ok nadam se...

      Comment


      • #4
        Re: zašto ne multi gym?!

        http://www.youtube.com/watch?v=vOlaR73uYmc space shuttle

        Comment


        • #5
          Re: zašto ne multi gym?!

          Originally posted by corto View Post

          To je močna stvar, večina vjezbi za prsa ali ima i za ledja i noge. ako hočeš da t ta sprava nadomjesti fitnes kupis još par bučica i to je to..

          Comment


          • #6
            Re: zašto ne multi gym?!

            e al nemam za to,uzet cu vjerovatno onaj standardni...

            Comment


            • #7
              Re: zašto ne multi gym?!

              ovaj space shutlle je najmanje 100 000 kn
              Menky je napisao...
              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

              Comment


              • #8
                Re: zašto ne multi gym?!

                Ali ja jos uvjek ne kuzim zasto multi gym ne valja!?

                Comment


                • #9
                  Re: zašto ne multi gym?!

                  Originally posted by RMA View Post
                  Ali ja jos uvjek ne kuzim zasto multi gym ne valja!?
                  Zato prva mu je mana sto nema veliku kilazu, druga sto se tjelo nemoze ili ti tesko razviti samo sa tim oprilike treca mu je mana nema mnogo vjezbi a za iste pare uzms godisnju u teretani i imas jedno 10 puta veci izbor ili 100 puta tako da...jedino ako ne volis ljude u teretani a ti kao pocetnik u prvoj godini za iste pare ces ostvariti bolji napredak u gym-u nego na spravi daleko veći...

                  Comment


                  • #10
                    Re: zašto ne multi gym?!

                    Ništa nema bez teškog gvožđa

                    Comment


                    • #11
                      Re: zašto ne multi gym?!

                      Originally posted by RMA View Post
                      Ali ja jos uvjek ne kuzim zasto multi gym ne valja!?
                      ..........
                      Ovako da ti kazem iz prve ruke. Ja sam ti to imao, tj, kako se uzme, zapravo jos uvijek imam. Nebitno, uglavnom... Super stvar za pocetak, no ovisno koliko vjezbas, nakon nekov vremena to opterecenje ti postane beskorisno! Nekome brze a nekome sporije, no kada tada ces morati u teretanu. Druga stvar, jos vaznija je da uz multigym moras imati bucice i klupicu. Znaci ako ne nabavis i to dvoje, zaboravi na sami multigym. (osima ko multigym ima klupicu onda oke) Slobodne tezine (tj. bucice/dvorucni utezi) su neophodni za posten kucni trening.
                      A sada dalje... cijena. Ako radis sam - super, ispast ce te sve jeftino, isplati se. No ako kupujes, ispod 1500kn nemozes naci nista posteno, te jos klupica parsto kuna i slobodne tezine jos koja stotica, znaci minimalno 2000kn, sto ti je godina dana u teretani, a taman toliko ce ti i ovo biti korisno. Dode ti na isto, pa sada biraj jel' ti bolje raditi doma sam ili ici u teretanu. Svakako je doma prakticnije.
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment


                      • #12
                        Re: zašto ne multi gym?!

                        A u gym-u i dobiješ volju kad vidiš druge kako rade.
                        Imaš koga pitati za savjet direktno jer svaki gym ima trenera kojeg možeš pitati za savjet.
                        Veći izbor sprava i utega, plus imaš i kardio sprave.
                        Ima komada da malo paseš oči i dižeš razinu testerona
                        Ima komada da malo paseš oči i dižeš razinu testerona
                        Ima komada da malo paseš oči i dižeš razinu testerona
                        Ima komada da malo paseš oči i dižeš razinu testerona

                        Comment


                        • #13
                          Re: zašto ne multi gym?!

                          Ja imam isto tu spravu i mislio sam da je super i bio mišljenja zašto bi kao bacao novac na teretanu ako mogu doma vježbati, a na kraju taj novac koji sam dao za spravu je totalno bačen u vjetar!
                          Od kako sam kupio tu spravu sveukupno nisam na njoj trenirao ni 10 puta jer kvalitetan trening na tome ne možeš odraditi!
                          A razlika između te sprave i teretane je nebo i zemlja!

                          Comment


                          • #14
                            Re: zašto ne multi gym?!

                            smatram da moja teretana ima 80% svega sto trebas. sve sto jos planiram napraviti je sprava za dipseve i hiperekstenziju. sve ostalo je izdrkavanje na sprave i spravice. uzmi dvije kratke sipke i jednu dugu sipku, te ez sipku u ruku i nema tog misica da ga ne mozes pogoditi. pogotovo za nas 3x tjedno rekreativce. investicija u teretanu kakvu ja imam se islplati za godinu dana, a uvijek uvijek mozes prodati ploce, sipke, sprave i vratiti dio novca.
                            koga zanima kaj ja imam, neka pogleda u temu ''moja home made teretana" u pdf - "vjezbanje kod kuce"

                            sve sto vidite se moze naruciti za izradu, a moguce su i izrade sprava i klupa po zeljama.
                            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                            Comment


                            • #15
                              Re: zašto ne multi gym?!

                              jel zna tko cijenu space shuttlea gore?

                              Comment

                              Working...
                              X