Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sprava za vježbanje....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IgyBoy
    replied
    Re: Sprava za vježbanje....

    Za te novce si povaris svoju...ili das nekom bravaru da ti povari. Neces imati toliko "djidja-midja" na njoj,ali vjeruj mi - ne trebaju ti.
    Sve ove gluposti - extenzija,buterfly i sl...ne sluze nicemu. Nisu prilagodjene tebi i duzini tvojih extremiteta,pa bi morao prije kupnje probati.Drugo - ovi dodaci za buterfly smetaju za normalno benchanje i slicne vjezbe.Uglavnom, kao sto je netko u threadu vec rekao - moze posluziti u kozmeticke svrhe u sobi i da mozes reci kolegama kako imas teretanu u kuci.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Sprava za vježbanje....

    Preporučena max težina 170 kg sa vježbačem, znači da čovjek od 100 kila ne smije benčati više od 70 kg.

    Ako imaš 70 kg onda smiješ benčati 100 kg max. Ak si mali i lagan onda se isplati za 300 kuna.

    Leave a comment:


  • krajacic
    replied
    Re: Sprava za vježbanje....

    znači ništa?

    Leave a comment:


  • funkomatic
    replied
    Re: Sprava za vježbanje....

    Styled in Italy

    Leave a comment:


  • Coffey
    replied
    Re: Sprava za vježbanje....

    da li vrijedi za kaj? za skupljanje prasine? za to da izgleda lijepo u jednoj sobi kao da imas teretanu? za to je savrsno. za vjezbanje, ja se ne bi usudio leci na to i raditi bench. za to ne bi dao niti 10kn jer je OPASNO PO ZIVOT!

    Leave a comment:


  • krajacic
    started a topic Sprava za vježbanje....

    Sprava za vježbanje....

    Pozdrav....ovako početnik sam i našao sam u jednome katalogu ovaj proizvod...
    http://www.rovera.com/Inglesee/flash/50249_product.swf
    e sad mene zanima dali je dobar tj. dali je kvalitetan i što vi mislite o tome....mislim da ne dobijem pločaste utege pa bi
    očito još i to morao kupiti....
    cijena sprave je otprilike 300kn...pa dali vrijedi te novce?

    Hvala
Working...
X