Announcement

Collapse
No announcement yet.

utezi sa rupom od 30mm na sipku od 25mm? Osiguraci za sipku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • utezi sa rupom od 30mm na sipku od 25mm? Osiguraci za sipku

    zanima me "jel ovo izvedivo"? ili bas moram cekat nekoga da na njuskalo pikne sipku 30mm..

    nigdje nemogu pronac sipku od 30mm, a utege od 30mm moram kupit zbog toga sto mi za multi-bench spravu trebaju imat 30mm rupu

    i jos jedno pitanje, na koju foru ovakvi osiguraci drze utege da ne odsklizu sa sipke? meni se cini da bi taj osigurac zajedno sa utezima lagano proklizio.. imam sada dvije kratke sipke sa navojima i glava me boli kad moram sarafit da bi promjenio tezinu.. pa sad kad kupujem ovo htio bi to bez navoja al eto malo mi cudan taj osigurac..
    Last edited by marko15; 30-10-12, 03:27.

  • #2
    Re: utezi sa rupom od 30mm na sipku od 25mm?

    Ak nemaš 500 kg sa svake strane šipke, drže ti osigurači vrhunski.
    A što se promjera šipke tiče... normalno da može veća ploča na manju šipku. Ak nemaš drugog izbora, kupi tako. Jedino bi ti kod vježbi gdje dižeš uteg s poda moglo malo smetati, ali kod ostalog ne bi trebalo biti problema.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Re: utezi sa rupom od 30mm na sipku od 25mm?

      Ako se baš bojiš stavi po 2 osigurača sa svake strane, moj je slučaj sličan, samo je nešto manje odstupanje mjera. Osigurači ti rade poput opruge kad ih stisneš otpuste, a kad ih pustiš drže i to dovoljno čvrsto da ti utezi ne skliznu, kod veće težine uzmeš si još koji dodatni osigurač.

      Comment


      • #4
        Re: utezi sa rupom od 30mm na sipku od 25mm? Osiguraci za sipku

        ai covjece, odem u metro kupim sipku bez navoja ali utezi 25mm i nepasu mi na bench, odem u hervis tamo utezi kakvi mi pasu, 30mm ali cijena 24kn po kilji :O kad u nesvjest tada nisam pao necu nikada xD... uputim se u emezetu, gledam im na webu pise adresa ZAGREB, GOSPODARSKA 5 Donji stupnik, ja upalim GPS pod grad stavim ZAGREB i pocnem pisat GOSP, on izbaci, medutim ja nisam niti citao tocno ime ulice, uglavnom zavrsio sam negdje u vrapcu u ulici GOSPODSKA show program... a posto sam fleet save napravio samo do 19 h morao sam doma da me neko ne skrsi (ogame) ..........


        btw nekako sam iskopo na googlu ovaj ducan, Uteg ploča, čelik, 12Kn po Kg :O predobro da bi bilo istinito, sta vi kazete?

        http://www.nokaut.hr/index.php?page=...hk=1&Itemid=57

        Comment


        • #5
          Re: utezi sa rupom od 30mm na sipku od 25mm? Osiguraci za sipku

          Emmezeta ti je kod Lučkog. Imaš u Prideu na Maksimirskoj povoljnih utega, tj. bar je prije bilo...

          Comment


          • #6
            Re: utezi sa rupom od 30mm na sipku od 25mm? Osiguraci za sipku

            A ovi osigurači su super i bolje drže, a i brže ih se stavi.

            Comment


            • #7
              Re: utezi sa rupom od 30mm na sipku od 25mm? Osiguraci za sipku

              ma ovi iz pride-a ne odgovaraju na mail tako da sa njima necu poslovat.

              budem sutra nazvo ove iz nokauta, jel ovo je cijena boli glava... mogao bi i biznis sa time pokrenut xD

              Comment


              • #8
                Re: utezi sa rupom od 30mm na sipku od 25mm? Osiguraci za sipku

                nema taj poleo sport utege sa 30 mm rupom... idem u pride sutra .... samo neznam di cu tamo parking nac ako je to onaj ducan koji mislim da je.. ono odma kraj tramvajske pruge

                Comment


                • #9
                  Re: utezi sa rupom od 30mm na sipku od 25mm? Osiguraci za sipku

                  Kupi plastične.
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • #10
                    Re: utezi sa rupom od 30mm na sipku od 25mm? Osiguraci za sipku

                    evo kupio sam utege u pride, kupio sam i osigurace ali naravno preveliki su za moju sipku... znaci jos osiguraci za sipku 25mm mi trebaju.. ako ima ko neka javi dajem 60kn za 2 komada.. dolazim po nijih bilo gdje u zg

                    Comment


                    • #11
                      Re: utezi sa rupom od 30mm na sipku od 25mm? Osiguraci za sipku

                      Mene zanima koliki je promjer kratke šipke u pride-a, zna li tko možda?

                      Comment


                      • #12
                        Re: utezi sa rupom od 30mm na sipku od 25mm? Osiguraci za sipku

                        ma ja sam 90% siguran da su im sve sipke 30mm posto su im i utezi i osiguraci za 30mm sipke..

                        Comment


                        • #13
                          Re: utezi sa rupom od 30mm na sipku od 25mm? Osiguraci za sipku

                          ja sam kupovao sipku 30 je promjer a i utega!!! javi se na pm za ploce mozda ti mogu pomoć

                          Comment

                          Working...
                          X