Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanje za kupovinu Home made teretane?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitanje za kupovinu Home made teretane?

    imam priliku kupiti home made teretanu za relativno malo para pa se sada malo dvoumim što da radim.
    od opreme ima:ručni stalak za čučanj.zgibove,dipove i utezi od betona s šipkom.težina utega je84 kg utega+šipka od 2,5 do 3 kg).Utezi su od: 2 od 17 kg,4 od 10 kg,2 od 3 kg,2 od 2 kg.E sada mene zanima pošto sam još nov u ovome koliko objektivno to vrijedi ovo nabrojano da ne bih pretplatio i može li se od toga za početak nešto i napredovati ako imam sređenu prehranu?

    Hvala i oprostite ako sam stavio na krivi podforum
    Lp!

  • #2
    Re: Pitanje za kupovinu Home made teretane?

    Naravno da možeš napredovati. Koliko novaca? I stavi slike ako imaš.

    Comment


    • #3
      Re: Pitanje za kupovinu Home made teretane?

      Naravno da mozes napredovati,al ja to nebi nikad kupio...
      Ustvari,super je ovo...ako mislis bacit pare
      Prvo,spravu za propadanja mozes napraviti sam,drugo,sipke imas svuda znaci mozes sam iskombinirat i spravu za zgibove.
      Bolje placaj teretanu 200-300kn mjesecno nego to kupit.
      Mislim,tvoj je izbor,al ovo je moje misljenje
      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

      Comment


      • #4
        Re: Pitanje za kupovinu Home made teretane?

        Ako imas mjesta potrosi 3000kn na kucnu teretanu
        Nakon god dana kad ti dosadi prodaj za 2900kn i u minusu si za 100kn

        Ovako ako ides u teretanu potrosis u godinu dana 3000kn

        Comment


        • #5
          Re: Pitanje za kupovinu Home made teretane?

          Originally posted by FcB View Post
          Ako imas mjesta potrosi 3000kn na kucnu teretanu
          Nakon god dana kad ti dosadi prodaj za 2900kn i u minusu si za 100kn

          Ovako ako ides u teretanu potrosis u godinu dana 3000kn

          Ja ima kuci par sprava(računao preko 3000kn) ,ali smorilo me i krenuo sam u gym i mogu slobodno reci da je to pravi potez. Od iskusnijih sam naucio puno koristnih stvari i u gymu imas vise sprava i tegova.
          Formula je volja!

          Comment


          • #6
            Re: Pitanje za kupovinu Home made teretane?

            Ako volis slobodne tezine vise od sprava onda si kupi sipku,ploce,stalak i dr.al iskreno isplatnija je home gym tj.manje ces novca potrositi a i mozes uvijek nesto skombinirati u vezi izvodjenja vjezbi i to i mozes svoju muziku pustiti i mozes tegove razbacati kako hoces hahah
            Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

            Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

            Comment


            • #7
              Re: Pitanje za kupovinu Home made teretane?

              Ne moze bit bolje od teretane budi siguran oce ustedjet ce bas puno , kad kupi on ce tu trenirat mjesec dva i dosadit ce


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment

              Working...
              X