Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

    Sta je sad ovo, SW5 vise nigdje nema, samo 6 i 9 najcesce. A to nisu pulsmetri. :/
    Zna tko gdje ga jos imaju?
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #92
      Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

      Originally posted by Aronnax
      Sta je sad ovo, SW5 vise nigdje nema, samo 6 i 9 najcesce. A to nisu pulsmetri. :/
      Zna tko gdje ga jos imaju?
      http://www.ishop.hr/index.php?option=co ... Itemid=161

      Comment


      • #93
        Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

        Originally posted by bilder18
        Originally posted by Aronnax
        Sta je sad ovo, SW5 vise nigdje nema, samo 6 i 9 najcesce. A to nisu pulsmetri. :/
        Zna tko gdje ga jos imaju?
        http://www.ishop.hr/index.php?option=co ... Itemid=161
        To sam nasao ali to je ducan iz Siska. Poslao sam i m upit imaju li dostavu jer nigdje ne pise.
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #94
          Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

          Samo mi to još fali na orbitreku
          No Rules...

          Comment


          • #95
            Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

            Izrazito precizan pulsmetar sa trakom oko prsiju.
            U kutiji uputstva sa cd-om .
            http://www.canyon-tech.com/archive/s...atches/CNS-SW5
            Ima u kutiji i garanciju, tj račun.
            Kupio ženi i sebi, ona neće da koristi.

            200kn.

            Comment


            • #96
              Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

              koliko si ga platio?
              koliko traje garancija?

              Comment


              • #97
                Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                Platio 200 sa poštarinom u 7mj 2011 mislim da je garancija na računu 2 godine.

                Inače, ispravan je ako te to zanima.

                Comment


                • #98
                  Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                  rabljen 6 mjeseci i prodaješ po kupovnoj cijeni??

                  Comment


                  • #99
                    Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                    Ako ga ima za kupiti, bolje u dućanu, inače ovaj nije upotrebljavan. Ako trebaš nešto drugo, onda na pm.

                    Comment


                    • mjerenje pulsa

                      -posto cu sad pocet trcat(brzo hodat) zelio bih to uradit kako spada a ne ''bezze'' trcat! citao sam i prije,koliko sam upamtio mjerenje pulsa se odreduje 220-godine starosti,al nisam bio siguran pa sam potrazio po netu i opet nisam siguran kako ste vi sebi odredili max puls??koliko znam najbolje je oko 65% max! a ovo sam nasao:

                      U laboratorijskim uvjetima i uz nadzor doktora, određuje se stres testom, tj. testom pod maksimalnim opterećenjem. Indirektno, određujemo ga jednostavnom formulom na način da se od broja 220 oduzmu godine života. Primjenjiva je samo na odrasle osobe, moguća je pogreška od + ili – 10 do 12 otkucaja/min. Dakle za npr. 40 godišnju osobu, teoretska maksimalna frekvencija srca je 180 otkucaja u minuti. (220-40=180). Drugi način i nešto precizniji je pomoću sljedeće formule: muškarci: 210 - polovina godina - ( 0,11x težina osobe + 4 ) žene: 210 – polovina godina - ( 0,11 x težina osobe )

                      Comment


                      • Re: mjerenje pulsa

                        ja kad radim kardio netrcim jer mi otkucaji skoce preko 140 i to prelazi u cardio-kondiciju.mene kondicija nezanima vec skidanje sala. na traci stavis ruke i ona mjeri otkucaje,koliko je pouzdano neznam.ali imas i satove kupit itd sto mjeri otkucaje. izmedu 120-140 je fat burning. tu se ja drzim.brzo hodanje na brzini 6.5 - 7.0, pojas oko stomaka,kontroliras disanje i mjeris puls.
                        Pocivao u miru Bozjem

                        22.12.1984 - 20.12.2012

                        __________________________________________________ ___________________________

                        mentor: Sasa Draskovic

                        Comment


                        • Re: mjerenje pulsa

                          http://www.building-body.com/forum/t...-otkucaja-srca
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                            -a trenutno nemam kune,i nemogu si kupit pulsmetar,a kardio bi radio u teretani,pa jel mogu nekako izracunati gdje bi otprilike bilo 65% max?? il da kupim samo remen taj?jel to moguce?
                            http://www.building-body.com/forum/t...mjerenje-pulsa tu sam otvorio pa eto samo da pitam,hvala!

                            Comment


                            • Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                              -a evo,vidim da nitko ne odgovara!al izracunao sam si bf 220- broj godina i 65% dodje mi 166 puls s tim da je na 8km/h,i to je trcanje(sporo) jel sad da ostavim tako il smanjim na 6-6,5 i brzo hodam???

                              Comment


                              • Re: Pulsmetar - mjerač otkucaja srca

                                Originally posted by ibro10 View Post
                                -a trenutno nemam kune,i nemogu si kupit pulsmetar,a kardio bi radio u teretani,pa jel mogu nekako izracunati gdje bi otprilike bilo 65% max?? il da kupim samo remen taj?jel to moguce?
                                http://www.building-body.com/forum/t...mjerenje-pulsa tu sam otvorio pa eto samo da pitam,hvala!
                                Originally posted by ibro10 View Post
                                -a evo,vidim da nitko ne odgovara!al izracunao sam si bf 220- broj godina i 65% dodje mi 166 puls s tim da je na 8km/h,i to je trcanje(sporo) jel sad da ostavim tako il smanjim na 6-6,5 i brzo hodam???
                                Koliko si gluposti ovdje izvalio...

                                Kod brzog hodanja ne moraš mjeriti puls...
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X